بازسازی ویلا قدیمی، باغ ویلا و خانه باغ؛ خدمات و مشاوره

برای دریافت خدمات بازسازی ویلا همین حالا با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید

بازسازی ویلا قدیمی، باغ ویلا و خانه باغ به دلایل مختلفی صورت می گیرد. گاهی بازسازی ویلا به دلیل قدیمی شدن بنا، فرسوده شدن مصالح نازک کاری و سفت کاری و تعمیر اجزای ساختمان ویلا مانند تاسیسات، سقف یا دیوارها، در و پنجره و یا نما انجام پذیر است.

اما این بدان معنا نیست که همیشه بازسازی به دلیل فرسودگی مصالح ساختمان و کهنه شدن باشد، گاهی عملیات بازسازی و نوسازی برای افزودن یک طبقه ی جدید به ویلا و زیباتر کردن بیشتر فضا و استفاده ی بهینه تر از زیربنای ساختمان انجام می شود.

بازسازی ویلا قدیمی دارای مزایای بیشماری است. انجام عملیات بازسازی ویلا قدیمی، باغ ویلا و خانه باغ در بسیاری از موارد از آسیب ها و ایجاد هزینه های هنگفت در آینده جلوگیری کرده و کاملا اقتصادی می باشد.

اما انجام عملیات بازسازی امری تخصصی بوده و باید طبق اصول و استانداردهای تعیین شده در این زمینه انجام شود. ما در زمینه بازسازی ویلا، باغ ویلا و خانه باغ به شما شرکت میچینم را پیشنهاد می کنیم که با تیم حرفه ای و خلاق خود یکی از بهترین شرکت های پیمانکاری بازسازی در شهرهای مختلف می باشد.

انجام عملیات بازسازی با شرکت میچینم

شرکت میچینم با بهره مندی از مهندسان متخصص و کادری مجرب آماده ی ارائه خدمات بازسازی ویلا قدیمی، باغ ویلا، خانه باغ و ارائه ی خدمات و مشاوره در شهرهایی مانند رشت، قزوین، زنجان و کرج می باشد. شما مشتریان محترم می توانید با گرفتن نمونه کار، ضمانت نامه از خدمات بازسازی شرکت میچینم بهره مند شوید.

شماره شرکت و پیمانکار بازسازی ویلا


خدمات ما در استان های :


چه زمانی ویلا نیاز به بازسازی نیاز دارد؟

ممکن است شما فکر کنید که هر زمان که سال ساخت ویلای شما زیاد شده و به اصلاح قدیمی و کلنگی شد نیاز است که دست به بازسازی آن بزنید. اما باید بگوییم که همیشه اینطور نیست و بازسازی تنها در صورت فرسودگی ساختمان ویلا انجام نمی شود و در بسیاری از موارد عدم پاسخگوییی ویلا به نیازهای کاربر موجب می شود که افراد به فکر بازسازی بیفتند.

از این رو به طور کلی دو دلیل برای بازسازی و نوسازی ویلاها وجود دارد:

 1. بازسازی به دلیل قدیمی شدن بنا و فرسودیگ مصالح و تاسیسات
 2. بازسازی به دلیل عدم پاسخگویی به نیازهای جدید افراد و زیباسازی

کدام بخش های ویلا شامل بازسازی می شوند؟

زمانی که سخن از بازسازی می شود، در واقع یک لیست طولانی و گسترده از تغییرات را می توان در مقوله ی بازسازی گنجاند. به همین دلیل می توان گفت که تمام بخش های ویلا قابلیت این را دارند که با بازسازی تغییر کرده و دست خوش تحول شوند. اما سوالی که پیش می آید این است که نوع بازسازی ویلا و میزان تغییرات تحت تاثیر چه عواملی هستند؟

در پاسخ باید گفت که در درجه ی اول هدف ما از بازسازی و سپس انتظارات و نیازهای ما تعیین کننده نوع بازسازی هستند. به طور مثال گاهی ممکن است کاربر با تغییر رنگ دیوارها و یا تغییر کاغذ دیواری نیاز خود را برطرف کند و گاهی نیاز کاربران عمق بیشتری داشته و یا فرسودگی تجهیزات و مشکللات تاسیسات و لوله کشی ها و یا گاهی افزودن یک طبقه ی جدید به ساختمان ویلا و یا امکانات جدید مانند استخر می تواند دلیل انجام عملیت بازسازی باشد.

شرکت میچینم صفر تا صد عملیات بازسازی ویلا قدیمی، خانه باغ و باغ ویلاها را برعهده داشته و هدف اصلی مهندسین این مجموعه ارائه ی خدمات با بالاترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین قیمت ها می باشد. از این رو کارشناسان مجموعه ی ما با توجه به بودجه ی شما عملیات بازسازی را به بهترین شکل در فاصله زمانی کوتاه انجام می دهند.

خدمات مجموعه ی میچینم در زمینه ی بازسازی ویلا

مجموعه ی میچینم آماده ی ارائه خدمات بازسازی در مکان های مختلف مانند باغ ویلا، خانه ویلایی، خانه باغ، استخر ویلا، نمای ویلا و… می باشد، در ادامه کمی بیشتر با خدمات مجموعه ی میچینم آشنا خواهید شد:

بازسازی و طراحی داخلی ویلا

امروزه به دلیل آپارتمان نشینی و زندگی در فضاهای محدود کیفیت زندگی را کمی پایین تر آورده است. از این رو بسیاری از افرادی که دارای ویلاهای قدیمی تر هستند برای تجربه ی یک حس دلنشین در پایان هفته بر این هستند که با بازسازی ویلای خود یک مکان دلنشین را برای گذراندن اوقات فراغت خود فراهم کنند. با بازسازی و طراحی داخلی ویلا می توان از تجربه زندگی در فضایی لوکس با رعایت معیارهای زیبایی شناسی لذت برد.

برای طراحی ویلا ابتدا باید طراحی سه بعدی را ایجاد کرده و در صورت تایید نهایی این طرح اقدام به اجرای آن کرد. طراحی و اجرا مهمترین پروسه ی بازسازی بوده که باید به صورت تخصصی و توسط کارشناسان این زمینه انجام شود.

طراحی فضای پذیرایی و غذاخوری در بازسازی ویلا

با طراحی فضای پذیرایی و فضای غذاخوری ویلا می توان یک فضای لولکس و جدید را نسبت به سایر فضاها به وجود آورد.

طراحی سرویس بهداشتی در بازسازی ویلا

با طراحی خاص در سرویس بهداشتی و حمام در عین ایجاد یک فضای مطلوب، جذابیت و زیبایی به فضا اضافه خواهد شد.

تعویض و تعمیر لوله های آب و فاضلاب

در هنگام بازسازی ویلاهای قدیمی لوله های ساختمان مورد بررسی قرار گرفته تا در صورت پوسیدگی تعمیر و در صورت نیاز تعویض شود تا از ضررهای بیشتر و جبران ناپذیر جلوگیری شود.

تعویض سیم های برق و سیم کشی های مجدد با توجه به نقشه ی جدید و نورپردازی

با توجه به نقشه ی جدید سیم های برق بررسی شده و متناسب با نورپردازی جدید ممکن است لازم باشد که سیم کشی مجدد انجام شود.

بررسی سیستم گرمایش و سرمایش فضا

در هنگام بازسازی سیستم سرمایشی و گرمایشی مورد بررسی قرار گرفته و در صورت نبود ایجاد می شود.

تعویض پنجره ها و درب های موجود

با تعویض پنجره های قدیمی در بازسازی ویلا و نصب پنجره های دو جداره می توان در مصرف انرژی تا حد بالایی صرفه جویی کرد.

بازسازی محوطه ی ویلا

بازسازی محوطه ی ویلا بسیار مهم است و در بیشتر موارد به فراموشی سپرده می شود. با بازسازی محوطه ی ویلا علاوه بر ایجاد یک فضای لوکس و زیبا کارایی محوطه هم افزایش پیدا می کند.

بازسازی نمای ویلا

بازسازی نمای ویلا به خصوص در شمال ایران یکی از امور همه می باشد، زیرا به علت رطوبت بالا در شهرهای شمالی و بارندگی زیاد، امکان فرسوده شدن بافت خارجی ویلا بسیار بیشتر است، از این رو شرکت میچینم در بازسازی نمای ساختمان و ویلا از مصالحی استفاده می کند که دارای استقامت بیشتری می باشد. هدف از بازسازی نمای ویلا دست یابی به یک محیط زیبا و جذاب و در عین حال مقاوم است که در هنگام ورود به ویلا در نظر اول افراد با آن مواجه خواهند شد.

بازسازی ویلا چقدر هزینه دارد؟

در رابطه با بازسازی ویلا و هزینه های آن می توان گفت که شما با هر بودجه ای که دارید می توانید عملیات بازسازی را انجام دهید. در واقع اهداف و نیازهای شما تعیین کننده ی نوع بازسازی و هزینه های آن هستند.

گاهی شما تنها تغییر رنگ دیوارها را برای بازسازی ویلای خود لازم میبینید و گاهی لازم است برای جلوگیری از ایجاد هزینه های بیشتر در آینده و ضررهای مالی و جانی بازسازی با عمق بیشتری انجام شود.

از این رو هزینه های ساخت ویلا در شرکت میچینم همیشه قبل از شروع هر کاری و با توجه به میزان تغییرات مورد نیاز هر ویلا به طور دقیق محاسبه میشود. اما به طور کلی هزینه های بازسازی متاثر از عوامل زیر است:

 • میزان فرسودگی مصالح و تجهیزات ویلا
 • قدمت سازه و ساختمان ویلا
 • حجم تغییرات و نوع بازسازی
 • شدت تخریب
 • متراژ بنای ویلا

برای بازسازی ویلا چقدر زمان لازم است؟

زمان مورد نیاز برای بازسازی ویلا بستگی به نوع بازسازی و میزان تغییراتی که قرار است انجام شود دارد. گاهی هدف از بازسازی تنها رنگ آمیزی داخلی و خارجی ، تعویض کمد و کابینت ها ، تعویض مصالح کف و سقف و تغییراتی از این قبیل است که در یین صورت عملیات بازسازی زودتر و طی سه الی 6 هفته انجام می شود.

اما گاهی ممکن است که بازسازی ویلا به صورت کامل باشد که در این صورت لازم است فضای ویلا به طور کامل تغیییر کرده و کاربری های جدید مانند استخر و یا یک اتاق جدید به ویلا اضافه شود یا ممکن است تغییراتی در تعداد طبقات و تاسیسات ایجاد شود که در این صورت باید مدت زمان بیشتری را صرف انجام این عملیات کنیم که در این صورت بین 3 ماه تا 9 ماه زمان لازم است.

پیمانکار بازسازی ویلا

همان طور که پیش تر هم گفته شد انتخاب یک شرکت و پیمانکار رسمی مناسب جهت انجام عملیات بازسازی، مهم ترین مرحله در اجرای عملیات بازسازی ویلا می باشد. زیرا شما باید بتوانید در میان همه ی پیمانکاران، بهترین شرکت بازسازی را انتخاب کنید که با استفاده از تجهیزات و تجربه ی کافی خود، بتواند عملیات بازسازی ویلای شما را مطابق با نیازها و سلیقه ی شما انجام دهد.

شرکت میچینم تمام فاکتورهای لازم را به عنوان بهترین شرکت بازسازی ویلا داشته و با انجام صحیح مراحل مختلف بازسازی میزان خسارات و خرابی های احتمالی را به صفر می رساند. کارشناسان مجموعه ی میچینم در حوزه ی بازسازی ساختمان و ویلاهای قدیمی تجربه و تخصص کافی را داشته و به شما کمک می کنند تا در بازسازی ویلا هر چیزی که لازم را دارید در مدت زمان کوتاه به دست آورید.

مزایای بازسازی ویلا با شرکت میچینم

بازسازی ویلاهای مختلف مختلف با شرکت میچینم دارای مزایای بی شماری است که در ادامه به شرح برخی از این مزایا پرداخته ایم:

 • پیمانکار بازسازی ویلا و اکیپ متخصص
 • استفاده از جدیدترین تجهیزات برای بازسازی
 • اجرای صفر تا صد پروژه ی بازسازی
 • استفاده از مصالح با کیفیت و متریال درجه یک
 • زمان اجرای کم
 • ارائه ی مقرون به صرفه ترین قیمت ها
 • تضمین فعالیت های ارائه شده
 • بازدید رایگان از محل پروژه
 • ارائه ی مشاوره ی رایگان در زمینه های مختلف بازسازی از سوی کارشناسان مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر راجب بازسازی ویلا با کارشناسان ما تماس بگیرید.