بازسازی ویلا در تهران |قدیمی، خانه باغ و باغ ویلا| خدمات و مشاوره

امروزه به دلیل آپارتمان سازی های زیادی که انجام می شود خانه های ویلایی بسیار کم تر شده است و نیاز به داشتن فضای باز مثل ویلاها بیشتر شده است. برخی از ویلا ها هم به دلیل قدمتی که داردندنیاز به نوسازی و بازسازی دارند. بازسازی خانه ‌های ویلایی مثل باز سازی آپارتمان نیست و قطعاً به یک طراحی خوش ذوق و سلیقه نیاز خواهد داشت که بتواند با توجه به فضای داخلی و بیرونی ویلا ها زیبا ترین طراحی ها را انجام دهد

بازسازی ویلا قدیمی جزو کارهای مهم به حساب می ‌آید قسمت های مختلف ویلا و یا قسمت های قدیمی که نیاز به تعمیرات و باز سازی دارند اگر به موقع و در زمان درست بازسازی و تعمییر شوند، می ‌تواند از ضررهای احتمالی در آینده جلوگیری کند.


شرکت بازسازی می چینم با سابقه کاری 15 ساله با داشتن بهترین اکیپ اجرایی، کارشناسان، طراحان و مهندسین با تجربه، در کنار شماست تا به صورت اصولی و با قیمت مناسب ویلا قدیمی خود به  فضایی خاص و منحصر به فرد تبدیل کنید. برای مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. ما ویلا شما را در کمترین زمان و با بهترین مصالح بازسازی می کنیم

تماس با ما :

بازسازی ویلا قدیمی در تهران

شرایط بازسازی ویلاهای قدیمی

ضروری است که برای تعمیرات و بازسازی ویلاهای قدیمی برنامه ‌ریزی  و طراحی دقیقی داشت. تا در کمترین زمان و با بهترین مصالح و کیفیت بتوتنیم ویلای قدیمی شما را بازسازی کنیم.  همیشه باید به این نکته توجه کنید که هر ویلایی چه قدیمی باشد چه جدید در هر زمان و دوره ای که ساخته شده باشد و بعد از گذشت مدتی فرسوده می شود و یا اگر استحکام خودش را هم حفظ کند ساختار و طرح آن با گذر زمان قدیمی می شود و نیاز به نوسازی و تعمییرات دارد.

اگر تجربه کافی در این زمینه ندارید بهتر است قبل از انجام دادن هر کاری با پیمان کاران و متخصصان این رشته مشورت کنید که در بازسازی و طراحی ویلا های قدیمی شما را راهنمایی کنند.

محاسبه هزینه بازسازی ویلای قدیمی در تهران

در این روزها ساخت و خرید ویلا مانند گذشته نیست و هزینه های سنگین تری دارد، و افرادی که ویلای قدیمی تر دارند امکان دارد تا به راحتی نتوانند ویلای جدیدید بخرند. برای حل این مسئله می توانید ویلاهای قدیمی خود را بازسازی کنید. در این روش با پرداخت هزینه ایی به مراتب کمتر ظاهر ویلای خود را تغییر می دهید و نو می کنید.

برای محاسبه هزینه های بازسازی ویلاهای قدیمی فاکتور های مختلفی وجود دارد. شما می توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما در این زمینه بهره ببرید و اطلاعات دقیقی داشته باشد.

روش ها و اصول  بازسازی ویلای قدیمی

تغییر نمای ویلای قدیمی

اگر نمای ویلا قدیمی باشد حالت بی روح و گرفته ای به ویلا می دهد از این رو بازسازی و نو سازی نمای ویلا می توانند روحی تازه به آن بدهد. بسته به اینکه جنس مصالح به کار رفته در نمای چیست راهکار ها متفاوت خواهد بود به عنوان مثال اگر جنس نما از آجر یا سنگ باشد حتی با یک پولیش ساده هم میتوان به آن جانی تازه داد.

با توجه به شرایط اقلیمی منتطقه که در آن ویلا قرار گرفته است بهتر است که جنس مصالح را انتخاب کنید که دوام و زیبایی بیشتر ی داشته باشد

درب قدیمی ویلا

درب ها معملا به دلیل اصتحلاک بالایی که دارند زودتر دچار فرسودگی و رنگ پریدگی می شودند. در هنگام بازسازی و نو سازی ویلای قدیم فکر خوبی است که دستی هم بر سر در بکشید. می توانید به صورت کلی درب را عوض کنید یا در صورت امکان آن را ترمیم کنید.

ترمیم  دیوار های ویلا

دیوار ها حجم عظیمی از محیط ویلا را شامل می شود. با مدیریت بهینه در ترمیم و بازسازی دیوار ها می توانید حس بهتری به محیط بدهید. این قسمت هم با توجه به جنس مصالح به کار رفته، می توانید گزینه ای بسیاری پیش رو داشته باشید و مناسب با بودجه ایی که اختصاص داده اید بازسازی را پیش ببرید.

همچنین می توانید با کم کردن یا اضافه کردن دیوار ها تغییرات اساسی در داخل ویلا داشته باشید. امروزه در معماری جدید اکثر ویلاها فضای بازتری دارند نسبت به گذشته که اتاق های بیشتری وجود داشت.

کفپوش و سنگ فرش های ویلا

بازسازی ویلا قدیمی در تهران

با گذشت زمان ممکن است کفپوش و سنگ فرش های ویلا رنگ و روی خود را ازدست داده باشند و در بعضی از نواحی دچار تخریب و شکستگی شده باشند. می توانید به جای تعویض کلی آن ها که علاوه بر زمان بر بودن هزینه های بالایی دارد، با یک پولیش ساده، کفسابی و  تعمیر آن ها رو نو نوار کنید.

اگر هم قصد تعویض آن را دارید امروزه مصالح جدیدتر و امروزی تری وجود دارد که علاوه بر زیبایی دوام مناسبی هم دارند.

بازسازی سقف ویلای قدیمی

سقف ویلا از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که در بیشتر موارد اکثر سیستم های گرمایشی، سرمایشی، کابل های برق، نورپردازی و بسیاری از موارد دیگر در سقف جار گرفته است. با باز سازی و تعمییر  سقف ویلا علاوه بر زیبایی امنیت ویلا را هم بالا می برید .

آشپزخانه ویلا

آشپزخانه در جایی که زندگی می کنیم اهمیت بالایی دارد. این اهمیت وقتی که صحبت از ویلا می شود، افزایش پیدا می کند، چرا که ما می خواهیم در ویلای خود آرامش بیشتری داشته باشیم. علاوه بر آن آشپزخانه ها در معماری و طراحی بخش مهمی است. آشپزخانه قدیمی ممکن است فضای خوبی نداشته باشد.

باتغییر المان های آشپزخانه می توانید تغییرات اساسی در آن داشته باشید.کابینت های قدیمی خودرا می توانید تعویض کنید و کابینت های مدرن تری را جایگزین کنید. یا که همان کابینت های قدمی را تعمیر کنید. دستب به کاشی ها و کفپوش های بکشید یا آنها را عوض کنید .

چراغ ها، لوستر و روشنایی محیط ویلا های قدیمی

با پیشرفت تکنولوژی در صنعت روشنایی هم تغییرات بسیار زیادی به وجود آمده است و دوره استفاده از چراغ های پر مصرف گذشته است، همچنین علاوه بر مصرف طراحی ها هم بهتر شده است و انتخاب های بیشتری پیش روی ماست.

امروزه اکثر لوستر ها با لامپ های ال ای دی و نور بیشتری کار می کنند. برای سقف ویلای خود می توانید نور پردازی های جالبی داشته باشید که بازسازی سقف و اجرای نور پردازی امروزه به راحتی انجام می شود.

محوطه بیرونی و فضای سبز ویلا

یک دیگر از جذابیت های بسیار مهم ویلا فضای سبز و محیط بیرونی ویلاست که باعث شده  ما آپارتمان های گرفته را رها کنیم . محوطه سازی باعث می شود ریبایی ویلای شما دو چندان شود. در بیشتر ویلاهای قدیمی درختان تنومندی وجود دارد که کمتر کسی می خواهد که آنها از بین بروند در بازسازی محوطه ویلاهای قدیمی درختها نگه داشته می شوند و تنها با تغییرات اندکی در محوطه مانند تدارک دیدن الاچیق و باربیکیو و از این دست تغییرات طرح محوطه بیرونی به کلی عوض می شود و جانی تازه به خود می گیرد.

خدمات دیگری که شرکت بازسازی میچینم ارائه می دهد :

تعمیرات ساختمان در تهران

پیمانکاری بازسازی ساختمان

بازسازی و نوسازی ساختمان و خانه های قدیمی

بازسازی آشپزخانه

بازسازی خانه کلنگی

بازسازی خانه روستایی قدیمی

بازسازی ساختمان های اداری

بازسازی بیرون ساختمان

بازسازی اتاق خواب

بازسازی ایوان خانه

بازسازی لابی ساختمان

بازسازی سرویس بهداشتی

مرمت خانه های قدیمی