اجاره میکسر بتن در رشت؛ ماشین (تراک) و دستگاه میکسر

برای دریافت مشاوره رایگان و اجاره میکسر بتن در رشت همین حالا با ما تماس بگیرید

تمام کسانی که در زمینه ی اجرای پروژه های عمرانی و ساخت و ساز فعالیت دارند به خوبی می دانند که یکی از تجهیزات و ابزارهای مهم در این صنعت ماشین ها و کامیون های میکسر بتن می باشد.

بتن از مصالح پرکاربرد برای انواع ساخت و ساز ها است و به همان میزان در اختیار داشتن تجهیزاتی که بتوان توسط آن عملیات میکس بتن و آماده سازی آن را انجام داد برای هر پروژه بتن ریزی از واجبات است.

ماشین میکسر بتن یکی از سنگین ترین و در عین حال مهم ترین تجهیزات ساختمانی است که داشتن چنین تجهیزاتی بار مالی زیادی را به صاحبین پروژه وارد خواهد کرد و خرید آنها به هیچ عنوان منطقی و به صرفه نیست. شما می توانید این دستگاه ها را با پرداخت هزینه ی کم اجاره کنید. شرکت میچینم با سال ها تجربه در زمینه ی اجاره ی انواع ماشین آلات صنعتی و میکسر بتن در خدمت مشتریان عزیز در رشت می باشد.

رشت یکی از کلان شهرهای ایران و مرکز استان گیلان می باشد که در بخش شمال کشورمان قرار گرفته و جز سومین شهر بازدید شده توسط گردشگران ایرانی می باشد.

اجاره میکسر بتن در شهر رشت با شرکت میچینم

ماشین میکسر بتن یا تراک میکسر یک وسیله برای مخلوط کردن بتن و انتقال آن از کارخانه به محل پروژه است. از این رو تراک میکسر یکی از تجهیزات پرکاربرد در پروژه های عمرانی بوده و میکسر بتن یکی از سنگین ترین و در عین حال مهم ترین تجهیزات در ساختمان سازی است که داشتن چنین تجهیزاتی بار مالی زیادی را به دنبال خواهد داشت و صاحبین پروژه های مختلف می توانند این تجهیزات را از شرکت میچینم اجاره کنند.

شرکت میچینم انواع ماشین آلات صنعتی از جمله میکسر بتن را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در اختیار مشتریان عزیز در رشت قرار میدهید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

کامیون میکسر بتن یا تراک میکسر چیست؟

میکسر بتن یک وسیله ی قدرتمند است که بتن را با آب و سنگدانه هایی مانند شن یا ماسه مخلوط می کند تا بتن مورد نیاز پروژه های مختلف در اختیار افراد قرار گیرد و یک جایگزین مناسب برای مخلوط کردن بتن با دست می باشد. در واقع به مخزن و ظرفی که عملیات مربوط به ساخت و حمل بتن را انجام می دهد میکسر بتن و به ماشینی که این میکسرها را حمل می کنند تراک میکسر می گویند.

انواع میکسرهایی که می توانید در رشت اجاره کنید

ماشین میسکر بتن از لحاظ ظاهر و حجم بتنی که می تواند حمل کند به انواع مختلفی تقسیم می شود. مجموعه ی میچینم دارای انواع ماشین آلات صنعتی و کامیون های میکسر بتن است که صاحبین پروژه های مختلف می توانند آنها را اجاره کنند برخی از این ماشین آلات عبارتند از:

اجاره ماشین (تراک) میکسر بتن در رشت

ماشین میکسر بتن کار مخلوط کردن مواد بتنی، ساخت بتن، حمل و نقل و جا به جایی بتن را برعهده داشته و در شرکت میچینم امکان اجاره این دستگاه برای صاحبین پروژه های مختلف فراهم است.

اجاره دستگاه میکسر بتن کوچک و بزرگ برقی و غیر برقی (میکسر بتونیر) در رشت

دستگاه های میکسر بتن در اندازه های گوناگونی هستند که در مجموعه ی میچینم امکان اجاره دستگاه میکسر بتن کوچک و بزرگ برقی و غیر برقی برای مشتریان عزیز فراهم شده است.

اجاره میکسر بتن در رشت؛ ماشین (تراک) و دستگاه میکسر

قیمت اجاره تراک میکسر و دستگاه میکسر بتن در رشت

شرکت میچینم با بهره گیری از علم روز و نیروی کار مجرب و کارآزموده انواع دستگاه میکسر بتن و تراک میکسر را با بالاترین کیفیت و قیمت اجاره ی مناسب در اختیار همشهریان عزیز در رشت قرار داده است برای دریافت قیمت از کارشناسان ما با شماره های شرکت تماس بگیرید.

آیا ارزش دارد که دستگاه میکسر بتن در رشت اجاره کنیم؟

از آنجا که میکسر بتن یک دستگاه ضروری و لازم در انواع پروژه های عمرانی و ساخت و ساز است و دارای قیمت بالایی است و خرید میکسر بتن به صرفه نمی باشد در چنین حالتی برای بسیاری از فعالان در عرصه‌ های گوناگون ساخت ‌و ساز اجاره ی دستگاه میکسر بتن یک گزینه ی مناسب برای سرعت بخشیدن به امور مختلف پروژه ی خود و صرفه جویی در هزینه ها می باشد. شما می توانید انواع دستگاه میکسر بتن را برای مدت مشخص از شرکت میچینم اجاره کنید.

مزایای اجاره میکسر بتن از شرکت میچینم در رشت

اجاره میکسر بتن از شرکت میچینم دارای مزایای فراوانی است که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد:

دستگاه های به روز و آخرین مدل

در شرکت میچینم انواع تجهیزات و دستگاه های میکسرهای بتن به روز و جدید بوده و شما با اجاره ی آنها می توانید از مزایای این دستگاه ها استفاده کرده و کیفیت و سرعت پروژه های خود را افزایش دهید.

دستگاه های بدون خرابی و بدون هدر رفت مصالح

تجهیزات و دستگاه های شرکت میچینم در بازه ی زمانی مشخص مورد بررسی قرار گرفته و با کنترل میزان مصالح مصرفی از هدر رفتن مواد بتنی جلوگیری می کند که این ویژگی علاوه بر کاهش هزینه های اضافی اثرات زیست محیطی را کاهش داده و سرعت بتن ریزی را افزایش می دهد.

رانندگان تراک میکسر بتن با تجربه

در شرکت میچینم رانندگان تراک میکسر بتن با تجربه و سابقه ی کاری بالا بوده و همین موضوع روند اجرای پروژه های گوناگون را افزایش داده و با افزایش سرعت ازصرف هزینه های اضافی می کاهند.

مشاوره رایگان

کارشناسان ما آماده ی پاسخ گویی به هرگونه سوالات شما در زمینه ی اجاره ی دستگاه های میکسر بتن و تراک میکسر هستند برای دریافت مشاوره رایگان با شماره های شرکت تماس بگیرید.

بتن چقدر می تواند در میکسر بماند

انتخاب نوع وسيله حمل با توجه به شرايط پروژه و محيط كارگاه، مقرون به صرفه بودن آن و حجم بتنی که قرار است در آن جای بگیرد از جمله نکاتی است که باید در انتخاب ماشین حمل بتن مورد توجه قرار بگیرد.

زیرا در زمان حمل بتن باید کارایی خود را حفظ کرده و دچار آلودگی با مواد زیان آور نشده و دمای خود را حفظ کند. از این رو یک مدت زمان مشخص برای حمل بتن در نظر گرفته شده که باید رعایت شود.

از این رو بر اساس برخی آیین نامه ها مدت زمان مجاز بتن‌ریزی به معنای مدت زمان انتقال (حمل)، ریختن و تراکم بتن، برای دمای هوای کمتر از ۲۵ درجه سانتی‌ گراد برابر با ۲ ساعت و برای دمای بیشتر از ۲۵ درجه سانتی‌ گراد، برابر با ۱.۵ ساعت می باشد.