7 نکته برای قرار دادن تلویزیون

قرار دادن تلویزیون

برای اکثر ما استفاده نکردن از فناوری دشوار است ، بنابراین سعی کنید آن را به بهترین شکل ممکن در دکوراسیون خود ادغام کنید. بیایید این واقعیت  را بپذیریم که : در دنیای واقعی ، تزئینات منزل ما صد در صد شامل  یک تلویزیون است. حتی شاید بتوان گفت که برای بسیاری از مردم تلویزیون نقطه کانونی است. اما یافتن مکانی برای قرار دادن تلویزیون بدون به خطر انداختن چیدمان مبلمان و دکوراسیون می تواند یک چالش باشد. در اینجا چند نکته برای تزئین تلویزیون  بدون به خطر انداختن یکپارچگی دکوراسیون وجود دارد.

 

منبع برق را پیدا کنید

نزدیکترین منبع تغذیه را به محلی که می خواهید تلویزیون خود را قرار دهید ، پیدا کنید. اطمینان حاصل کنید که منبع تغذیه کافی برای مدیریت موارد اضافی مانند پخش کننده های Blu-ray و سیستم های صوتی وجود دارد. همچنین ، در نظر بگیرید که پنجره ها کجا هستند و چه میزان تابش خیره کننده نور روی صفحه خواهید داشت.

 

فاصله ها را در نظر بگیرید

اول از همه ، همیشه بهتر است تلویزیون را در سطح چشم قرار دهید. این بهترین حالت  هنگام نشستن  است که ، گردن یا چشم خود را با نگاه کردن به بالا یا پایین برای دیدن صفحه فشار نیاورید . معمولاً در فاصله 4 فوت (پا) از زمین خوب است. سپس عرض مورب صفحه را در سه ضرب کنید تا بهترین فاصله دید مشخص شود. (شما همیشه نمی توانید این کار را انجام دهید ، اما ایده خوبی برای شروع است)

 

یک نقطه کانونی انتخاب کنید

اگر تلویزیون کانون اصلی شما است ، آن را در مرکز منطقه نشیمن قرار دهید. اگر یک نقطه کانونی دیگر مانند یک پنجره زیبا دارید ، به فکر قرار دادن آن روی دیوار مجاور نقطه کانونی باشید تا تلویزیون شما همچنان بتواند به راحتی مشاهده شود.

 

پنهانش کن

ایده ای که بسیاری از افراد از آن استقبال نمی کنند ، ولی اگر نمی خواهید تلویزیون شما نقطه کانونی باشد ، یا می خواهید لحظه ای آن را پنهان کنید ، در نظر بگیرید که آن را در کابینت یا زره پوش با درهایی که می تواند بسته شود قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که در پشت سوراخ هایی وجود دارد (یا خودتان برخی از آنها را سوراخ کنید) تا تمام سیم ها از آن عبور کنند. همچنین ، در صورت داشتن بچه هایی که از تلویزیون استفاده می کنند ، مطمئن شوید که کابینت به راحتی باز و بسته می شود.

 

ادغام کنید

تلویزیون خود را با قرار دادن آن روی واحدی مانند قفسه کتاب ، در دکوراسیون خود بگنجانید و آن را با کتاب ، اشیا، و عکس احاطه کنید. برای ادغام آن ، حتی بیشتر ، آن را با یک دیوار گالری عکس یا تابلوی قاب شده هنری  سیاه رنگ احاطه کنید .

 

تلنگر

اگر می خواهید در محوطه ای مانند آشپزخانه تلویزیون کوچکی داشته باشید ، تلویزیونی را بخرید که بتوانید در زیر کابینت ها نصب شود و در صورت نیاز به بالا یا پایین منتقل شود . این مورد همچنین می تواند در محل کار یا دفاتر خانگی کار کنند.

 

 

این موارد مهم ترین نکات برای قرار دادن تلویزیون همراه با دکوراسیون داخلی شما می باشد. امیدوارم این مقاله برای شما مفید قرار گرفته شده باشد.

مطالب مرتبط