اجاره میکسر بتن در زنجان ماشین (تراک) و دستگاه میکسر

برای مشاوره رایگان و سفارش اجاره میکسر بتن در زنجان با ما تماس بگیرید

همان طور که می دانید بتن از ترکیب شن، سنگ، ماسه، سیمان و آب با مقادیر مختلف ساخته شده که به نسبت مشخص داخل دستگاه میکسر بتن ریزی یا خلاطه ریخته و مخلوط شده تا بتن ساخته شود، از این رو اجرای تمام پروژه های ساخت و ساز و بتن ریزی مستلزم داشتن دستگاه میکسر بتن یا تراک میکسر است تا از طریق آن عملیات اختلاط مواد بتنی صورت گیرد. اما از آنجا که خرید ماشین میکسر بتن نیازمند هزینه ی بالایی است صاحبین پروژه اقدام به اجاره ی ماشین میکسر بتن و تراک میکسر کرده اند.

مجموعه میچینم یکی از مجهزترین شرکت هایی است که با سال ها تجربه در زمینه ی اجاره ی انواع ماشین آلات مربوط به امور ساخت و ساز و ماشین میکسر بتن، تراک میکسر و انواع آن در خدمت همشهری های عزیز در زنجان می باشد.

زنجان مرکز استان زنجان و در قسمت شمال غرب ایران قرار گرفته و یکی از بزرگترین شهرهای آذربایجانی نشین کشور عزیزمان است و صنایع دستی از قبیل چاقو سازی، چاروق دوزی و فرش بافی آن معروف است.

اجاره میکسر بتن در استان زنجان با شرکت میچینم

در تمام عملیات ساخت و ساز و بتن ریزی سرعت حرف اول را می زند از این رو استفاده از انواع ماشین آلات از جمله تراک میکسر و دستگاه میکسر بتن سرعت عملیات ساخت و ساز را بیشتر می کند اما خرید این دستگاه ها هزینه های هنگفتی را برای صاحبان سرمایه به بار خواهد آورد.

به طور معمول این تجهیزات توسط برخی شرکت ها اجاره داده شده و در انواع پروژه‌های ساخت و ساز مورد استفاده قرار می‌گیرند. به همین دلیل بسیاری از افراد برای ساخت و ساز در شهرهای مختلف از جمله زنجان اقدام به اجاره میکسر بتن می کنند.

شرکت میچینم یکی از این شرکت ها است که با سال ها تجربه در زمینه ی اجاره ی انواع ماشین آلات بتن ریزی و میکسر بتن با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شما مشتریان عزیز در زنجان می باشد.

برای مشاوره رایگان و اجاره میکسر بتن همین حالا با ما تماس بگیرید

انواع میکسرهایی که می توانید در زنجان اجاره کنید

میکسر های بتن را می توان روی ماشین های مختلف مانند تریلر، کامیون و دیگر ماشین هایی که قادر به حمل و جا به جایی هستند سوار کرد. ماشین های بتن ریزی میکسر بتن دارای انواع مختلفی هستند که از کارایی و اندازه با یکدیگر متفاوت هستند. مجموعه ی میچینم دارای انواع ماشین آلات و کامیون های میکسر بتن است که صاحبین پروژه های مختلف در زنجان می توانند آنها را اجاره کنند برخی از این ماشین آلات عبارتند از:

اجاره ماشین (تراک) میکسر بتن در زنجان

کامیون میکسر بتن یا به اصطلاح تراک میکسر یکی از این ماشین ها هستند که محفظه ی اختلاط مواد بتنی روی کامیون نصب شده و در اتاق راننده، امکان تغییر سرعت و جهت دوران محفظه از طریق تجهیزاتی فراهم است، شما می توانید این ماشین را با بالاترین کیفیت از شرکت میچینم در زنجان اجاره کنید.

اجاره دستگاه میکسر بتن کوچک و بزرگ برقی در زنجان

یکی از پرکاربردترین و کم هزینه ترین میکسرهای بتن، دستگاه میکسر بتن کوچک و بزرگ برقی است. میکسر بتن برقی با وجود قیمت پایین خود، قدرت موتور چشمگیری داشته و از کارایی بالایی برخوردار هستند. در مجموعه ی میچینم امکان اجاره دستگاه میکسر بتن کوچک و بزرگ برقی در شهر زنجان برای صاحبان پروژه های گوناگون فراهم شده است.

اجاره میکسر بتن در زنجان ماشین (تراک) و دستگاه میکسر

قیمت اجاره تراک میکسر و دستگاه میکسر بتن در زنجان

همان طور که گفته شد میکسر بتن وسیله ای برای ساخت و تولید بتن است که انواع بسیار متنوعی دارد. از این رو اجاره دستگاه میکسر بتن و تراک میکسر با توجه به نوع کارایی و اندازه ی آن دارای قیمت های مختلفی هستند. شرکت میچینم انواع این دستگاه ها را با بالاترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین قیمت ها در اختیار همشهریان عزیز در زنجان قرار می دهد برای دریافت قیمت از کارشناسان ما با شماره های شرکت تماس بگیرید.

آیا ارزش دارد که دستگاه میکسر بتن در زنجان اجاره کنیم؟

وجود دستگاه میکسر بتن در حین اجرای عملیات بتن ریزی ساختمان امری ضروری و انکار نشدنیست اما میکسر بتن ریزی به خصوص در اندازه های بزرگتر یکی از تجهیزات گران قیمت است و از سوی دیگر عدم نیاز به دستگاه میکسر بتن در انتهای پروژه از دیگر دلایلی است که صاحبان پروژه ی ساختمان سازی تصمیم می گیرند که اجاره ی دستگاه میکسر بتن را به جای خرید آن در راستای کار خود قرار دهند پس به جرات می توان گفت که ارزش دارد دستگاه میکسر بتن را برای مدت زمان مشخص اجاره کرده و با پرداخت هزینه ی خیلی کمتر تمام نیاز های ساخت ‌و ساز را مرتفع نمود.

مزایای اجاره دستگاه میکسر بتن در زنجان

اجاره ی دستگاه میکسر بتن در مقابل خرید آن دارای مزیت هایی است که در اینجا به برخی از آنها اشاره کرده ایم:

کاهش هزینه در هنگام تهیه میکسر بتن

اصلی ترین دلیل برای اجاره ی دستگاه میکسر بتن، کاهش هزینه ها می باشد. هزینه اجاره میکسر بتن بسیار کمتر از هزینه ‌هایی است که در قبال خرید میکسر بتن پرداخت خواهید کرد.

امکان دستیابی به تنوع در حجم

وقتی ساخت و ساز خود را با اجاره ی دستگاه میکسر بتن شروع می کنید این امکان را دارید که هر بار با توجه به حجم عملیات و مقدار بتنی که نیاز دارید، نوع میکسر بتن خود را انتخاب کنید. از این رو در عملیات کم حجم از میکسر بتن کوچک تر و در عملیات پر حجم از نمونه های بزرگتر این دستگاه استفاده خواهید کرد. اما با انتخاب گزینه ی خرید نمی توانید انواع دستگاه های میکسر بتن را در اندازه های گوناگون خریداری کنید زیرا که هزینه های هنگفتی دامن شما را خواهد گرفت.

اجاره میکسر بتن مناسب برای فضا های کوچک کارگاهی مناسب تر است

تمام کارگاه های ساختمانی از فضای بزرگی برخوردار نبوده و در این صورت وجود یک دستگاه سنگین و بزرگ مثل ماشین میکسر بتن دست و پا گیر بوده و دردسرهای مختلفی را با خود به همراه دارد، اما با اجاره ی میکسر بتن تنها در زمان هایی که نیاز به این دستگاه است، این مشکلات هم به بار نخواهد آمد.