بتن آماده در قزوین؛ (خرید و قیمت) انجام با بهترین ماشین آلات

برای تهیه بتن آماده در قزوین و دریافت مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید

بتن یک عضو جدا نشدنی در ساختمان سازی می باشد و بیشترین زمان و هزینه ی ساختمان سازی در تهیه و اجرای بتن در بخش های مختلف صرف می شود، به این صورت که فرآیند تهیه ی بتن بسیار زمان بر و پرهزینه می باشد. امروزه در بیشتر پروژه های عمرانی از بتن آماده استفاده می کنند، بتن آماده مزایای بسیاری دارد اما نحوه ی ساخت و اجرای آن یک کار تخصصی بوده و باید توسط شرکت های معتبر و کارشناسان متخصص در این زمینه انجام شود.

شرکت میچینم یکی از بزرگترین و مجهزترین مجموعه ی تولید بتن در قزوین می باشد و با داشتن جدیدترین تجهیزات یکی از قوی ترین مجموعه ها در تولید بتن آماده می باشد. تهیه کردن بتن آماده شرایط خاص خود را دارد و خرید آن بستگی به نوع پروژه داشته و با توجه به اندازه ی آن ممکن است خریدار به سفارش نوع خاصی از آن احتیاج داشته باشد.

قزوین یکی از شهرهای ایران است که در قسمت مرکزی کشور ایران واقع شده و در گذشته برای مدتی پایتخت ایران نیز بوده‌ است و به دلیل داشتن چندین شهرک صنعتی و راه های ارتباطی گسترده از موقعیت خوبی در ایران برخوردار است.

برای تهیه (خرید) بتن آماده در قزوین با بهترین کیفیت در کنار شماییم

در شرکت میچینم بتن آماده مطابق با فرمول مخصوص مهندسین تولید شده و مجموعه ی ما قابلیت ارائه انواع بتن آماده با توجه به انواع مواد افزودنی شیمیایی و امکان تولید بتن با استفاده از انواع سیمان های مختلف برای کاربردهای مختلف را دارد.

در مجموعه ی ما تمام مواد تشکیل دهنده ی بتن آماده از لحاظ کیفیت و خواص فیزیکی در آزمایشگاه های مجهز بر اساس استاندارد های بین المللی مورد آزمایش قرار گرفته و در نهایت پس از کنترل کیفی مواد اولیه، به قسمت ورودی کارگاه ریخته شده و پس از گذشت زمان مشخص بتن آماده به میکسر ریخته می‌ شود و به محل پروژه ی مورد نظر فرستاده می شود.

شیوه ی حمل بتن در قزوین در شرکت ما مطابق با استانداردهای مهندسی می باشد و در صورت نیاز از پمپاژ و سایر تجهیزات انتقال بتن استفاده می شود.

شماره شرکت بتن آماده در قزوین

بتن آماده چیست؟

بتن آماده نوع خاصی از بتن است که در یک فضای مخصوص تولید می شود و توسط کامیون ها یا میکسرها به محل مورد نظر پروژه ارسال می شود. بتن آماده انواع گوناگونی داشته و شن و ماسه ی به کار رفته در آن ممکن است با توجه به کاربرد آن کوچکتر یا بزرگتر باشند و ماسه ی به کار رفته و میزان آب و سیمان استفاده شده در آن میزان مقاومت بتن را در برابر انواع نیروهای وارد تعیین می کنند. بتن آماده به دلیل طول عمر نسبتا بالا و هزینه ی مناسب امروزه به دیگر مصالح ترجیح داده شده و از مزایای زیادی برخوردار است.

انواع بتن آماده تولید شده در قزوین شرکت میچینم

نوع مواد مصرفی، نسبت مخلوط مواد تشکیل دهنده، افزودنی‌ ها و… در بتن‌ های آماده مختلف است و به طور معمول بتن‌ آماده براساس مقاومت فشاری، درجه‌بندی و کارایی در کارخانه‌ ها تولید و فروخته می شود. همانطور که گفتیم شرکت ما در قزوین توانایی ارائه ی انواع بتن آماده را در بالاترین کیفیت دارد که در ادامه با انواع بیشتر آن آشنا خواهید شد:

بتن آماده استاندارد در قزوین

بتن یک نوع مصالح ساختمانی سخت است که از ترکیب ماسه، شن، سیمان و آب تشکیل شده است. یک بتن آماده ی استاندارد باید بر اساس مقررات رایج کشور و نیازهای پروژه ی مربوطه تولید شده باشد. به همین دلیل فرآیند تولید آن بسیار حساس و مهم است و شرکت های تولید کننده باید بتوانند بتن با کیفیت را با هزینه ی مقرون به صرفه تولید کرده و از اتلاف هزینه جلوگیری کنند.

بتن سیال در قزوین

بتن سیال نوعی بتن آماده است که بیشتر در موارد تعمیر قسمت هایی مانند لوله ها و کابل ها و همچنین برای درزگیری مورد استفاده قرار می گیرد.

بتن تقویت شده با فیبر در قزوین

به بتنی که در ترکیبات سیمان آن از فیبرهای شیشه ای یا الیاف استفاده شده باشد بتن تقویت شده با فیبر گفته می شود. این نوع بتن ها نسبت به بتن های معمولی از مقاومت بیشتری در برابر ضربه، حرارت، سایش و خوردگی، مواد اسیدی و قلیایی و… برخوردار هستند.

بتن خود تراکم یا خود متراکم در قزوین

بتن خود متراکم نمونه ای دیگر از بتن است که در مقایسه با انواع معمولی بتن از مقاومت و پایداری بیشتری برخوردار است. بتن خود تراکم نوعی بتن است که بدون اضافه کردن آب و با وزن خود پس از ریختن در محل مورد نظر، تمام فضاهای خالی را پر کرده و بدون هیچ فشار فیزیکی به صورت خود به خود متراکم می شود. از این رو این نوع بتن نیاز به ویبره نداشته و در مکان هایی که امکان ویبره نیست ( زیر آب) بسیار کاربرد دارد.

بتن متراکم در قزوین

این نوع از بتن دارای تراکم بالایی بوده و تحت فشار بسیار بالایی تهیه می شود و در ترکیبات آن از درصد کمی از آب استفاده شده است. کارایی این نوع از بتن در ساخت پل و سازه های بزرگ است و معمولا از بتن های معمولی سفت تر می باشد .

بتن معماری و تزئینی در قزوین

بتن معماری و تزئینی به بتن گفته می شود که در عین حال که ظاهر زیبایی به ساختمان ارائه می دهد، عملکردی سازه ای نیز دارد. این نوع از بتن با دوام بوده و در برابر آسیب های مکانیکی مقاوم بوده و در طراحی سازه کاربرد فراوانی دارد.

تجهیزات و ماشین آلات بتن ریزی شرکت میچینم در قزوین

هر کدام از مراحل بتن ریزی نیازمند ماشین های بتن ریزی مخصوص مانند ماشین بتن ریزی میکسر پیوسته، ماشین بتن ریزی بچ میکسر، ماشین بتن ریزی درام میکسر، انتقال دهنده (مانند پمپ و لوله)، ویبراتور بتن و ابزارهای پرداخت (مانند ماله و…) و… می باشد.

شرکت میچینم در قزوین در زمینه ی ارائه ی خدمات بتن ریزی داراي بزرگترين، پيشرفته ترين و مجهزترين ماشين آلات توليد، حمل و پمپاژ بتن آماده است. به طور کلی ماشین بتن ریزی میکسر بتن، به مخزن و محفظه ای اطلاق می شود که در آن به حمل بتن اقدام شده و علاوه بر انتقال بتن این امکان وجود دارد که مواد بتن در داخل این ماشین بهم خورده و چرخانده شود انواع ماشین بتن ریزی میکسر بتن شامل موارد زیر می شود:

ماشین بتن ریزی میکسر پیوسته

ماشین بتن ریزی میکسر پیوسته یکی از انواع ماشین بتن ریز میکسر بتن است که برای ترکیب و مخلوط کردن آب، سنگ دانه ها، سیمان و برای تهیه ی بتن تازه و آماده مورد استفاده قرار گرفته و عملیات بارگیری، اختلاط و خروج مخلوط را به طور پیوسته انجام می دهد. از این ماشین در پروژه های مختلفی مانند سد سازی، پل سازی، ساخت برج و… استفاده می شود.

ماشین بتن ریزی بچ میکسر: درام میکسر و پن میکسر

ماشین بتن ریزی بچ میکسر یکی از متداول ترین نوع میکسر ماشین بتن ریزی می باشد که در عملیات بتن ریزی از آن استفاده می شود. این مخلوط کننده ها بر عکس ماشین بتن ریزی میکسر پیوسته مخلوط کردن و تخلیه ملات را به صورت مرحله ای ( بچ به بچ) انجام می دهند. این ماشین آلات دارای نوع هستند که شامل: ماشین بتن ریزی درام میکسر یا میکسر شبکه ای، ماشین بتن ریزی پن میکسر یا میکسر دیگی می شود.

ماشین بتن ریزی درام میکسر

ماشین بتن ریزی درام میکسر یکی از پرکاربردترین بچ میکسرها می باشد که محفظه ی آن مانند یک بشکه و محور آن به صورت افقی یا شیب‌ دار است.درام میکسر شامل انواع شیب‌دار، بدون شیب و معکوس هستند.

ماشین بتن ریزی درام میکسر شیب‌ دار: در این ماشین ها تخلیه بتن به صورت چرخاندن محفظه ماشین به سمت پایین انجام می شود و در زاویه های مختلف قابل تنظیم است.

ماشین بتن ریزی درام میکسر بدون شیب: این ماشین ها دارای محفظه ی افقی هستند و عمل تخلیه ی بتن در این ماشین ها بدون شیب بوده و به وسیله ی یک شوت شیب‌ دار صورت می گیرد.

ماشین بتن ریزی درام میکسر معکوس: این نوع از ماشین میکسر مشابه درام میکسر بدون شیب با دو دهانه در هر طرف خود است با این فرق که یکی از این دهانه‌ ها برای ورود مواد اولیه و دهانه دیگر برای خروج بتن مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

ماشین بتن ریزی تراک میکسر

ماشین تراک میکسر یکی از انواع درام میکسرهای معکوس می باشد که محفظه ی اخلاط بتن روی کامیون نصب شده و کنترل آن از طریق اتاق راننده برای تغییر سرعت و… می باشد.

انواع پمپ بتن

پمپ بتن وسیله ای است که در آن بتن تازه به وسیله ی لوله به محلی که قرار است بتن ریزی شود منتقل می شود. روش پمپاژ بتن بیشتر در موارد انتقال حجم های زیاد بتن و در محل هایی که دارای مسیرهای پر پیچ و خم است مورد استفاده قرار می گیرد.

ویبراتور بتن

از ماشین ویبراتور بتن بیشتر برای متراکم کردن بتن استفاده می شود. این ماشین دارای انواع مختلفی بوده که هر کدام دارای کاربردهای گوناگونی هستند. انواع ویبراتور با توجه به کارای آنها شامل ویبراتور داخلی یا سوزنی، ویبراتور خارجی یا ویبراتور قالب، ویبراتور سطحی، دستگاه میز لرزان، لرزاننده میلگرد و… هستند.

قیمت بتن آماده در قزوین

یکی از نکاتی که در خرید بتن آماده مورد توجه قرار می گیرد قیمت آن است، اما عوامل گوناگونی در تعیین قیمت بتن آماده دخیل هستند. قیمت مواد اولیه در تعیی قیمت بتن آماده دخیل است به این صورت که یک بتن از ماسه سنگ، سیمان، آب و مواد افزودنی شیمیایی تشکیل شده و تغییرات قیمت هر کدام از این مواد قیمت بتن آماده را هم تغییر می دهد. هزینه ی کنترل کیفیت مواد بتن در آزمایشگاه ها نیز قیمت بتن آماده را تحت تأثیر قرار می‌ دهد، هزینه ی تولید و مخلوط کردن مواد اولیه ی بتن، استفاده از کامیون های حمل بتن همگی در تعیین قیمت بتن آماده نقش دارند.

بتن آماده ی میچینم در قزوین چه مزایایی دارد؟

بتن آماده ی تولید شده در شرکت میچینم در قزوین دارای مزایای بی شماری است که بیشتر پیمانکاران و صاحبین پروژه ترجیح می دهند از این بتن آماده استفاده کنند که این مزایا شامل کیفیت برتر بتن آماده است، بتن آماده تولید شده ی مجموعه ی ما با وجود قیمت تعیین شده برای آن ابتدا در آزمایشگاه های کنترل کیفی مورد آزمایش قرار گرفته و از نظر مواد اولیه و استحکام مورد ارزیابی قرار می گیرند و سپس بر اساس استانداردهای خاص و مصوب زیر نظر مهندسین متخصص در این زمینه تولید می شوند. در مجموعه ی میچینم تولید بتن آماده توسط نیروی کار دوره دیده انجام می شود و از این رو بتن از هر لحاظ از کیفیت مطلوبی برخوردار است.