بتن ریزی سقف و کف در قزوین با سرعت و قیمت مناسب

برای خدمات بتن ریزی سقف و کف در قزوین و مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید

بتن ریزی یکی از مهم ترین عملیات ها در ساخت سازه های بتنی است و انواع مختلفی دارد که بتن ریزی سقف و کف از جمله ی آن می باشد. انجام بتن ریزی به این صورت است که در محلی مانند کف سازه، کف سازه، فونداسیون سازه، زیرسازی و… اقدام به ریختن بتن می شود.

بتن یکی از مصالح ساختمانی بوده که به دلیل مقاومت بالای آن از پرمصرف ترین مواد در ساختمان سازی می باشد اما انجام بتن ریزی از پیچیده ترین مراحل فونداسیون بوده و باید توسط افراد و شرکت های متخصص در این زمینه و بر اساس استاندارد های بتن ریزی انجام شود.

شرکت میچینم تمامی مراحل عملیات بتن ریزی سقف و کف را در قزوین با بهره مندی از نیروهای متخصص و با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و بهترین مصالح در کمترین زمان ممکن انجام می دهد. انجام بتن ریزی سقف و کف در قزوین با شرکت ما چندین مزیت داشته که مهم ترین آن مقرون به صرفه بودن فرآیند بتن ریزی می باشد که شرکت میچینم با ارائه ی یک تعرفه مناسب سعی در کسب رضایت مشتری دارد.

شهر قزوین مرکز استان قزوین که در غرب استان تهران قرار دارد. که در گذشته مدتی پایتخت ایران بوده است و به دلیل داشتن چندین شهرک صنعتی و دیگر امکانات از موقعیت مناسبی در ایران برخوردار است.

بتن ریزی سقف و کف خود در استان قزوین را به ما بسپارید

بتن ریزی یکی از مهم ترین بخش های ساخت یک سازه بوده و انجام آن الزامی است و یکی از مهم ترین دغدغه های صاحبان پروژه پیدا کردن یک شرکت مطمئن برای انجام صحیح و استاندارد بتن ریزی می باشد.

شرکت میچینم یکی از شرکت های انجام عملیات بتن ریزی است که تمام مراحل این عملیات را در قزوین به وسیله ی جدید ترین روش ها و مجهز ترین دستگاه ها و به کارگیری ماهرترین افراد انجام می دهد و در تلاش است که با ارائه ی خدمات با کیفیت یک قیمت مقرون به صرفه را به مشتریان خود ارائه دهد.

برای تماس با ما و دریافت مشاوره رایگان همین حالا اقدام کنید

خدمات ما در بتن ریزی سقف در قزوین

بتن ریزی انواع سقف و کف با به کارگیری دستگاه های مدرن و پیشرفته و افراد ماهر و دوره دیده از جمله خدمات شرکت میچینم می باشد که در ادامه به توضیحات هر یک از خدمات می پردازیم:

بتن ریزی سقف در قزوین

بتن ریزی سقف قسمتی از عملیات ساخت اسکلت سازه می باشد. پس از انجام عملیات آرماتوربندی و قالب بندی، بتن به وسیله ی پمپ یا آسانسور به محل مورد نظر منتقل شده و عملیات بتن ریزی انجام می شود. بتن ریزی سقف همواره باید به صورت پیوسته انجام شده و تاخیر زمانی در انجام هر یک از مراحل آن موجب پایین آمدن کیفیت بتن خواهد شد.

مراحل بتن ریزی سقف شامل موارد زیر است:

 • آماده سازی سقف از نظر قالب بندی
 • آماده کردن بتن بر اساس متراژ تعیین شده
 • تحویل بتن آماده شده در زمان تعیین شده
 • آماده سازی کارگاه از نظر تجهیزات و نیروی کار برای انجام عملیات بتن ریزی
 • شروع بتن ریزی
 • انجام مراحل بتن ریزی شامل پمپاژ بتن، ویبره و مسطح کردن
 • اتمام بتن ریزی و آمادگی برای عمل آمدن بتن جهت به دست آوردن مقاومت لازم

بتن ریزی سقف وافل در قزوین

بتن ریزی سقف وافل یکی از مراحل اجرای سقف وافل بوده و بسیار حساس است و هرگونه اشتباه برگشت ناپذیر است و تنها راه تخریب سازه است. در بتن ریزی سقف وافل ابتدا بتن مرغوب مطابق با مشخصات طح پروژه و مقاومت آن به محل منتقل شده و به صورت یکپارچه روی سقف ریخته می شود.

مزایای سقف وافل در مقایسه با دیگر سقف ها

 • بتن ریزی سقف وافل ساده تر بوده و نیاز به ویبراسیون کمتری دارد.
 • مقدار بتن مصرفی در سقف وافل کمتر از دیگر سقف ها است و همین امر موجب کاهش هزینه ها شده است.
 • به دلیل وجود میلگردها در داخل بتن و ایجاد یک پوشش مناسب، سقف وافل در برابر حریق مقاومت بالایی دارد.
 • به دلیل مشکلات کمتر اجرای بتن ریزی سقف وافل، کیفیت سقف وافل بالاتر از سقف های دیگر است.

بتن ریزی سقف اسکلت فلزی در قزوین

سقف اسکلت فلزی یکی از پرکاربردترین نوع اسکلت ساختمان است و بتن ریزی آن موجب حفظ تعادل و مقاومت بیشتر در برابر انواع نیروها می شود، بتن ریز در این نوع سقف توسط ماشین های مخصوص انجام می شود.

بتن ریزی سقف تیرچه بلوک در قزوین

تیرچه بلوک یکی از انواع رایج سقف ها می باشد و یکی از مراحل مهم ساخت و ساز انواع سازه ها، بتن ریزی سقف تیرچه بلوک می باشد. یکی از مهم ترین مزایای بتن ریزی در سقف تیرچه بلوک مقاوم بودن در برابر انواع نیروهای وارده است.

بتن ریزی سقف تیرچه کرومیت در قزوین

در سقف های تیرچه کرومیت پس از جاگذاری تیرچه ها و بلوک ها، عملیات بتن ریزی انجام می شود در این عملیات بتن به داخل تیرچه ها نفوذ کرده و مقاومت سقف در برابر بارهای وارده افزایش پیدا کرده و لرزش سقف ها به نحو قابل توجهی کاهش پیدا می کند.

بتن ریزی سقف تیرچه یونولیت در قزوین

برای بتن ریزی سقف تیرچه یونولیت ابتدا باید زیرسازی و قالب بندی سقف انجام گیرد. برای بتن ریزی سقف تیرچه یونولیت از دورترین قسمت آغاز شده و مخلوط بتن روی سقف پخش می شود. ضخامت بتن ریزی سقف تیرچه یونولیت معمولا ۵ سانتی‌ متر می باشد.

بتن ریزی سقف عرشه فولادی در قزوین

سقف عرشه فولادی یک از سقف های مرکب کامپوزیت می باشد که در ساخت آن از ترکیب فولاد و بتن استفاده شده است. قبل از انجام بتن ریزی سطح باید از هر جسم اضافه پاک شود میزان بتن مصرفی در سقف عرشه فولادی 350 کیلوگرم در هر مترمکعب می باشد.

بتن ریزی سقف به صورت دستی در قزوین

به طور کلی بتن از سه جزء اساسی شامل سنگدانه‌ ها، آب و سیمان ساخته می‌ شود و تمامی ترکیبات بتن به دو صورت از جمله بتن آماده و بتن دستی قابل تولید است. بتن دستی که نام دیگر آن خلاطه می باشد در محل کارگاه ساختمانی توسط پرسنل دوره دیده تولید می شود و متخصصین این زمینه باید در نسبت مواد ترکیبی دقت کنند که بر اساس استانداردها ترکیب شده باشد.

بتن ریزی کف در قزوین

یکی دیگر از خدمات شرکت میچینم در قزوین بتن ریزی کف می باشد. بتن ریزی کف به این صورت است که ابتدا محل مورد نظر توسط شن کش از هرگونه سنگ های بزرگ پاک شده و سطح مورد نظر صاف می شود در این مرحله برای به وجود آوردن یک سطح صاف و بتن ریزی آسان تر، بتن مگر اجرا می شود و پس از اتمام مگرریزی کف اجرای آرماتوربندی آغاز می شود.

بتن مگر چیست؟ بتن مگر یک نوع بتن نازک است که مقدار سیمان مصرفی در آن بسیار کم بوده و از مقاومت کمتری برخوردار است.

پس اجرای بتن مگر برای مسلح نمودن بتن عملیات آرماتوربندی یا مش گذاری انجام می پذیرد که در این مرحله نباید از میلگردهای زنگ زده استفاده کرد پس از اجرای آرماتوربندی اجرای بتن ریزی کف آغاز می شود. پس از ریختن بتن روی سطح مورد نظر برای یک نواخت کردن سطح بتن، از ماله پروانه استفاده کرده و سطح را یکنواخت و یکدست می کنیم.

هدف از بتن ریزی کف

 • ایجاد یک سطح مقاوم و با دوام در برابر انواع نیروهای وارده
 • انسجام و یکپارچگی
 • ایجاد خاصیت نفوذ ناپذیری بالا و عایق بودن کف
 • ایجاد یک سطح صاف، صیقلی و زیبا و عدم وجود خلل در آن

بتن ریز کف با ماله پروانه ای در قزوین

ماله ی پروانه ای که به آن ماله ی موتوری هم گفته می شود یک نوع دستگاه به شکل پروانه می باشد که در اجرای عملیات بتن ریزی کف بسیار پرکاربرد است. هنگام اجرای عملیات بتن ریزی توسط شرکت میچینم در قزوین سطح مورد نظر به بهترین روش ممکن صاف و یکدست می شود.

بتن ریزی کف سوله در قزوین

برای اینکه بتن ریزی کف سوله بر اساس استاندارد ها و به صورت اصولی انجام شود ابتدا باید کف سوله به خوبی پاکسازی شده و سطح مورد نظر از هرگونه آلودگی پاکسازی شود. در شرکت میچنم برای اجرای عملیات بتن ریزی کف در قزوین پس از پاکسازی، با استفاده از تجهیزات پیشرفته و بتن مرغوب، بتن ریزی کف سوله انجام می شود.

بتن ریزی کف حیاط در قزوین

بتن ریزی کف حیاط انواع سوله ها، سالن ها و دیگر سطوح از جمله خدمات شرکت میچینم در قزوین می باشد که این عملیات را به وسیله ی تجهیزات پیشرفته و نیروی کار دوره دیده و متخصص در این زمینه انجام میدهد.

بتن ریزی کف استخر در قزوین

یکی از روش های بتن ریزی کف استخر روش قالبگیری می باشد و به این صورت است که ابتدا کف استخر را سیمان کرده و سپس یک سطح هموار برای اجرا نمودن آرماتور ایجاد می کنیم. پس از اجرای عملیات آرماتوربندی، بتن با عیار 350 را به درون این شبکه ها ریخته و آن را ویبره می کنیم. با استفاده از این روش بتن به صورت یکنواخت متراکم شده و تمامی قسمت های کف استخر از بتن پوشیده و یک سطح صاف به وجود می آید.

بتن ریزی کف پارکینگ در قزوین

یکی دیگر از خدمات شرکت میچینم در قزوین اجرای بتن ریزی کف پارکینگ ها می باشد، مراحل انجام بتن ریز کف پارکینگ به این صورت است که ابتدا نحوه ی اجرای آرماتورها بررسی شده در مرحله ی بعدی تعداد، قطر و فاصله ی بین آرماتورها چک می شود و در مرحله ی آخر کف سطح مورد نظر به صورت کامل پاکسازی شده و برای اجرای عملیات بتن ریزی کف پارکینگ، مگرریزی کف انجام می شود.

بتن ریزی کف سالن در قزوین

بتن ریزی کف سال از دیگر خدماتی است که شرکت میچینم در قزوین مجری اجرای این عملیات می باشد و مراحل انجام آن مانند دیگر سطوح می باشد.

بتن ریزی کف سردخانه ها در قزوین

بتن ریزی کف سردخانه ها بسیار مهم بوده و هرگونه سهل انگاری در انجام مراحل آن موجب هدر رفتن انرژی و ایجاد آلودگی در کف سردخانه ها می شود یزا بتن ریزی کف سردخانه ها باید به گونه ای انجام شود که به راحتی بتوان زمین ان را شست و ضدعفونی کرد.

بتن ریزی کف اتاق در قزوین

بتن ریزی کف اتاق از دیگر خدمات شرکت میچینم می باشد که به وسیله ی ماله ی پروانه ای قابل انجام است.

بتن ریزی کف ساختمان در قزوین

بتن ریزی کف ساختمان از بخش های ثابت در بیشتر پروژه های ساخت و ساز می باشد که توسط شرکت میچینم قابل انجام است، بتن ریزی کف ساختمان باید به گونه ای انجام شود که سطح نهایی کاملا صاف و یکدست باشد. برای انجام عملیات بتن ریزی کف ساختمان و دیگر سطوح با شماره های شرکت ما تماس بگیرید.

قیمت بتن ریزی کف و سقف در قزوین

عوامل زیادی در تعیین هزینه و قیمت بتن ریزی کف و سقف وجود دارد که شامل:

 • مساحت و متراژ سطح مورد نظر: یکی از عوامل تاثیر گذار در تعیین هزینه بتن ریزی، متراژ و مساحت مکانی است که قرار است بتن ریزی شود. به این صورت که هر چقدر متراژ بزرگتر باشد هزینه ی بتن ریزی هم بیشتر می شود.
 • شرایط محیط کار: یکی دیگر از عوامل تعیین قیمت بتن ریزی کف و سقف شرایط محیط کار و سهولت کار با دستگاه های مخصصوص بتن ریزی می باشد.
 • نوع ساختمان: نوع سازه مثلا سوله یا انبار یا پارکینگ و… در تعیین قیمت بتن ریزی دخیل می باشند.
 • نوع سطح: نوع سطح مورد نظر از لحاظ شیبدار بودن و … در تعیین قیمت موثر هستند.
 • مسافت: فاصله ی مکانی پروژه ی مورد نظر و محلی که قرار است بتن ریزی شود در تعیین قیمت تاثیر گذار است.

برای دریافت قیمت از طریق شماره های شرکت می توانید از کارشناسان ما، استعلام قیمت کنید.

چرا بتن ریزی سقف و کف در قزوین با میچینم به نفع شماست؟

شرکت میچینم با دارا بودن سابقه ی طولانی و فعال در زمینه ی بتن ریزی سقف و کف، این عملیات را با استفاده از دستگاه های مجهز مانند ماله برقی، ماله پروانه ای و… به صورت پیشرفته با بهره گیری از کادر مجرب و دوره دیده و متخصص در شهر قزوین و دیگر شهرها انجام می دهدو با ارائه ی بالاترین کیفیت ها، مقرون به صرفه ترین قیمت ها را به مشتریان خود رائه می دهد به همین دلیل باید گفت بتن ریزی سقف و کف پروژه های شما با شرکت میچینم به نفع شماست.

ارائه انواع خدمات از سوی شرکت میچینم به مشتریان در قزوین

شرکت میچینم در خصوص انجام عملیات بتن ریزی کف و سقف ضامن ارائه خدمات مختلفی است که در ادامه با آنها اشنا خواهید شد:

مشاوره رایگان

کارشناسان و مشاوران ما در شرکت میچینم در خصوص بتن ریزی کف و سقف انواع پروژه های شما آماده ی ارائه هرگونه مشاوره ی رایگان، بازدید از محل و ارائه ی راهنمایی های مفید در این زمینه هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت تماس بگیرید.

سرعت انجام کار و بهره مندی از نیروی کار متخصص و دستگاه های پیشرفته

یکی از مزیت های مهم سپردن انجام عملیات بتن ریزی کف و سقف پروژه های مختلف شما به شرکت میچینم سرعت اجرای انجام عملیات است، شرکت میچینم با بهره گیری از کارشناسان متخصص و نیروی کار مجرب و دستگاه های پیشرفته عملیات بتن ریزی را با بالاترین کیفیت و کوتاه ترین زمان برای همشهری های عزیز در قزوین انجام می دهد.

ارائه ی قیمت مناسب

شرکت میچینم مفتخر است که بتن ریزی سطوح مختلف را اعم از سقف و کف پروژه های مختلف مورد نیاز کارفرمایان محترم را در اسرع وقت و با نازلترین قیمت ها و بالاترین کیفیت توسط تجهیزات مدرن با کادری مجرب اجرا می نماید.