بتن ریزی سقف و کف در زنجان با سرعت و قیمت مناسب

برای خدمات بتن ریزی سقف و کف در زنجان و دریافت مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید

بتن ریزی یکی از حساس ترین و پیچیده ترین مراحل ساخت سازه های مختلف می باشد. به فرآیند ریختن بتن در محل مورد نظر بتن ریزی گفته می شود.

انجام فرآیند بتن ریزی در سطوح مختلفی از جمله سقف سازه، کف سازه، فونداسیون سازه، زیرسازی و…. صورت می گیرد. بتن ریزی با هدف استحکام سازی ساختمان صورت گرفته و اجرای عملیات بتن ریزی مستلزم انجام مراحل مختلفی است و انجام هر یک از این مراحل نیازمند تجهیزات مخصوص و بهره مندی از دانش متخصصان در این زمینه و نیروی کار دوره دیده است.

شرکت میچینم با تکیه بر دانش فنی و سوابق کارشناسان و متخصصان این زمینه انواع عملیات مربوط به ساخت و ساز ساختمان از جمله انجام بتن ریزی سقف و کف را در زنجان با استفاده از تجهیزات پیشرفته و روش های روز دنیا با بهترین متریال و مصالح مرغوب در کوتاه زمان و کیفیت بالا و قیمت به صرفه برای همشهری های عزیز در زنجان انجام داده و موجب کسب رضایت مشتری شده است.

شهر زنجان مرکز استان زنجان بوده و در شمال غربی ایران واقع شده است. این شهر بیستمین شهر کشور از لحاظ جمعیت بوده و یکی از زیباترین و تاریخی ترین شهرهای ایران به شمار می آید.

بتن ریزی سقف و کف خود در استان زنجان را به ما بسپارید

به فرآیند ریختن بتن در محل اجرای سقف، کف، زیرسازی، فونداسیون و… بتن ریزی گفته می شود. انجام عملیات بتن ریزی به منظور مستحکم سازی ساختمان و سازه ی مورد نظر انجام می شود و به همین دلیل اجرای آن از حساس ترین مراحل ساخت ساختمان است و باید توسط شرکت های متخصص و موفق در این زمینه انجام شود.

شرکت میچینم تمامی مراحل اجرای بتن ریزی را در زنجان به بهره مندی از دستگاه های پیشرفته و روش های روز دنیا توسط پرسنل مجرب و آموزش دیده بر اساس استاندارهای لازم در این زمینه انجام می دهد و با ارائه ی بهترین کیفیت مقرون به صرفه ترین قیمت ها را برای مشتریان محترم در نظر گرفته است.

برای تماس با ما و دریافت مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید.

خدمات ما در بتن ریزی سقف و کف در زنجان

بتن ریزی انواع سقف و کف با به کارگیری دستگاه های مدرن و پیشرفته و افراد ماهر و دوره دیده از جمله خدمات شرکت میچینم در زنجان می باشد که در ادامه به توضیحات هر یک از خدمات می پردازیم:

بتن ریزی سقف در زنجان

سقف های بتنی یکی از اجزای اصلی تمامی ساختمان ها می باشند و بتن ریزی سقف یکی از حساس ترین بخش ها در پروژه های ساختمانی می باشد و باید بر اساس اصول اولیه و قوانین موجود در این بخش انجام شود.

به طور کلی در شرکت میچینم مراحل بتن ریزی سقف شامل موارد زیر است:

  1. آماده سازی بتن: اولین مرحله در شروع عملیات بتن ریزی سقف آماده سازی بتن می باشد. ترکیب مواد بتن که شامل سیمان، شن، ماسه و.. می باشد تاثیر به سزایی در استحکام سازه دارد و در ترکیب مواد تشکیل دهنده ی بتن باید از افراد متخصص در این زمینه استفاده شود.
  2. آرماتوربندی: پس از آماده سازی بتن نوبت به دومین مرحله یعنی آرماتوربندی می رسد و از آنجا که از اهمیت بالایی برخوردار است باید از یک تیم ماهر و متخصص در این زمینه کمک گرفته شود. لازم است مهندسان قبل از انجام آرماتوربندی با لحاظ متراز و تعداد طبقات، جنس خاک، میزان فشار وارده بر زمین، تعداد نیاز سازه را به آرماتوربندی مورد نیاز مشخصص کنند.
  3. انجام بتن ریزی: پس از انجام آماده سازی بتن و آرماتوربندی نوبت به بتن ریزی سقف میرسد. بتن ریزی توسط پمپ یا روش های دیگر انجام شده و سپس کارگران بتن را روی سقف با ضخامت یکسان پخش می کنند.
  4. اجرای بتن ریز باید در یک مرحله انجام شده و ایحاد وقفه در این مرحله موجب ایجاد مشکل و ایجاد ترک در بتن خواهد شد.
  5. متراکم سازی بتن: بعد از اتمام بتن ریزی باید بلافاصله سطح را هموار سازیم و با استفاده از ویبراتور هوای داخل بتن را خارج نماییم، ویبراتور کردن اصولی نقش مهمی در کیفیت نهایی بتن دارد و هرچقدر بتن متراکم تر باشد، دوام سازه بیشتر است.
  6. مقاوم سازی بتن: مقاوم سازی بتن یا نگهداری و مراقبت از آن آخرین مرحله ی انجام بتن ریزی سقف می باشد. هدف از انجام این مرحله استحکام بیشتر بتن با استفاده از روش های اصولی و نظارت دقیق است. در شرکت میچینم پیمانکاران برای بالا بردن مقاومت بتن و جلوگیری از ترک خوردن از دوغاب سیمان و پودر سنگ استفاده می کنند.

بتن ریزی سقف وافل در زنجان

سقف وافل یکی از اقتصادی ترین سقف ها در پروژه های ساختمان سازی است. بتن ریزی سقف وافل از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا هرگونه اشتباه غیرقابل جبران است و مراحل انجام آن باید به صورت پیوسته و بدون وقفه انجام شود و بدون هیچ گونه ترک خوردگی باشد. مراحل انجام بتن ریزی سقف وافل مانند مراحل انجام بتن ریزی سقف می باشد.

بتن ریزی سقف اسکلت فلزی در زنجان

یکی از مهم ترین وظایف سقف های اسکلت فلزی حفظ تعادل و مقاومت سازه در برابر نیروهای وارده می باشد با بتن ریزی سقف اسکلت فلزی مقاومت سقف در برابر انواع فشار های وارده بیشتر می شود.

مزایای سقف اسکلت فلزی

  • سرعت نصب بالا نسبت به دیگر اسکلت بندی ها
  • مقاومت بالا در برابر نیروهای وارده نسبت به اسکلت بتنی
  • طول عمر بالای اسکلت فلزی
  • پایین بودن وزن اسکلت فلزی نسبت به اسکلت بندی بتنی

بتن ریزی سقف تیرچه بلوک در زنجان

یکی دیگر از خدمات شرکت میچینم بتن ریزی سقف تیرچه بلوک می باشد. بتن ریزی سقف تیرچه بلوک یکی از مراحل مهم ساخت و ساز انواع سازه می باشد که در این بخش پس از قالب بندی و آرماتوربندی سقف تیرچه بلوک، مخلوط بتنی ریخته شده و بتن ریزی سقف تیرچه بلوک انجام می شود.

بتن ریزی سقف تیرچه کرومیت در زنجان

بتن ریزی سقف تیرچه کرومیت یکی از مراحل اجرای سقف تیرچه کرومیت می باشد در واقع مراحل اجرای سقف تیرچه کرومیت شامل نصب تیرچه ها، بلوک گذاری، اجرای کلاف عرضی، اجرای میلگرد حرارتی و بتن ریزی می باشد.

بتن ریزی سقف تیرچه یونولیت در زنجان

بتن ریزی سقف تیرچه یونولیت از دیگر خدمات شرکت میچینم می باشد که مراحل اجرای آن مانند دیگر سقف ها بوده، به این صورت که بعد از قالب بندی و آرماتوربندی سقف تیرچه یونولیت نوبت به بتن ریزی می شود.

بتن ریزی سقف عرشه فولادی در زنجان

مراحل بتن ریزی سقف عرشه فولادی مانند انواع دیگر سقف ها می باشد و بایستی پیش از آغاز فرآیند بتن ریزی مقاومت عرشه فولادی مورد اندازه گیری قرار گیرد و پس از اندازه گیری سطح مورد نظر برای ریختن بتن تمیز و عاری از هرگونه جسم اضافی باشد.

بتن ریزی سقف به صورت دستی در زنجان

ترکیبات بتن ( سنگدانه‌ ها، آب و سیمان و…) به دو صورت دستی و آماده قابل تولید هستند. در شرکت میچینم بتن دستی در محل کارگاه توسط افراد مجرب و دوره دیده بر اساس استاندارهای لازم در این زمینه تولید می شود.

بتن ریزی کف در زنجان

یکی دیگر از خدمات شرکت میچینم در زنجان در زمینه ی بتن ریزی، بتن ریزی کف می باشد. در شرکت ما بتن ریزی کف به صورت کاملا حرفه ای و زیر نظر افراد متخصص انجام می شود و مزایای فراوانی دارد. بتن ریز کف باید به گونه ای انجام شود که گویی دیگر نیاز نیست در آینده آن سطح به وسیله ی سنگ و … کف سازی شود و از یک سطح صاف و هموار برخوردار باشد.

در بتن ریز کف ابتدا خاک نرم را برداشته تا به یک سطح سفت رسیده و برای سفت شدن سطح می توان از بتن مگر استفاده کرد. بتن مگر یک نوع بتن ضعیف به منظور آماده کردن کف خاکبرداری شده برای آرماتوربندی می باشد. بعد از آماده سازی سطح نوبت به اجرای آرماتوربندی می رسد و پس از اجرای مراحل آرماتوربندی اجرای قالب بندی صورت گرفته و سپس سطح مورد نظر برای بتن ریزی آماده می شود.

بتن ریزی کف با ماله ی پروانه ای در زنجان

ماله ی پروانه ای یا ماله برقی موتوری دستگاهی دایره ای شکل است که برای انجام عملیات بتن ریزی در هوای گرم و سرد کاربرد دارد. انجام بتن ریزی به صورت دستی یک فرآیند زمان بر بوده و از سطح کیفی بالایی هم برخوردار نخواهد بود. حال برای بالا بردن کیفیت بتن ریزی از ماله ی پروانه ای استفاده کرده و بافت بتن را قوی تر و متراکم تر می کنند و سطح مورد نظر صاف و یکدست می شود.

از دیگر روش های بتن ریزی می توان به بتن ریزی با ماله ی دستی، بتن ریزی با پمپ زمینی، بتن ریزی با پمپ هوایی و… اشاره کرد.

بتن ریزی کف سوله در زنجان

بتن ریزی انواع مختلفی دارد و یکی از آن ها بتن ریزی کف مانند کف سوله، کف انبار و… می باشد. برای اینکه بتن ریزی کف سوله به شکل صحیح و اصولی انجام شود باید ابتدا کف سوله به خوبی از هرگونه جسم اضافی پاکسازی شده و عملیات قالب بندی، آرماتوربندی و سپس بتن ریزی انجام گیرد.

بتن ریزی کف حیاط در زنجان

بتن ریزی کف حیاط هم به این شکل است که ابتدا سطح مورد نظر از هرگونه سنگ و جسم اضافی پاک شده و سپس سطح زمین هموار می شود و سپس قالب بندی، آرماتوربندی و بتن ریز انجام می شود و پس از آن عملیات متراکم سازی صورت می گیرد.

بتن ریزی کف حیاط انواع سالن ها و دیگر سطوح از جمله خدمات شرکت میچینم در زنجان می باشد که این عملیات را به وسیله ی تجهیزات پیشرفته و نیروی کار دوره دیده و متخصص در این زمینه انجام میدهد.

بتن ریزی کف استخر در زنجان

بتن ریزی کف استخر به روش های مختلفی انجام می شود که بتن ریزی به روش قالب گیری یکی از روش های بتن ریزی کف استخر می باشد. در این روش ابتدا کف استخر را سیمان کرده و یک سطح هموار برای اجرای آرماتور به وجود می آوریم و پس از اجرای عملیات آرماتوربندی، بتن را داخل قالب های مورد نظر ریخته و عملیات ویبره را برای تراکم سازی و از بین بردن هوا بین مواد بتن انجام می دهیم.

بتن ریزی کف پارکینگ در زنجان

برای اجرای بتن ریزی کف پارکینگ باید مراحل زیر را انجام داد : زیرسازی، تسطیح، روسازی یا سنگ کردن.

برای اینکه عملیات بتن ریزی کف پارکینگ به درستی انجام شود باید در مرحله ی زیرسازی از مصالح مرغوب و با کیفیت استفاده شود، این مصالح موجب افزایش استحکام پارکینگ خواهد شد.

بتن ریزی کف سالن در زنجان

بتن ریزی کف سالن یکی دیگر از خدمات شرکت میچینم در زنجان می باشد، بتن کف سالن باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد و از لحاظ تحمل وزن و فشار بتواند بدون آنکه دچار آسیبی شود وزن بسیار بیشتری را تحمل کند.

بتن کف سالن بافت متراکمی داشته و باعث می شود نفوذ آب و حلال ها در آن بسیار دشوار باشد. از تجهیزاتی که در بتن ریزی کف سالن بسیار کاربرد دارد می توان به دوربین لیزری اشاره کرد که به منظور تراز کردن و ماله پروانه ای و همچنین قالب ها اشاره کرد.

بتن ریزی کف ساختمان در زنجان

بتن ریزی کف ساختمان یک بخش ثابت در بیشتر پروژه های ساخت و ساز بوده و باید به گونه ای انجام شود که سطح نهایی کاملا صاف و یکدست شود. بتن ریزی انواع سطوح را می توانید از تیم حرفه ای و مجهز شرکت میچینم در زنجان بخواهید.

قیمت بتن ریزی کف و سقف در زنجان

قیمت بتن ریزی کف و سقف از مسائل مهم در اجرای پروژه می باشد. عواملی زیادی در قیمت بتن ریزی کف و سقف تاثیر گذار که شامل موارد زیر می شود:

مساحت سطح مورد نظر و حجم بتن به کار رفته در کف و سقف از تاثیرگذار ترین عوامل بر قیمت بتن ریزی کف و سقف می باشد. هر چقدر حجم بیشتری از بتن مورد استفاده قرار گیرد به همان میزان قیمت هم افزایش پیدا می کند البته نوع بتن و مواد به کار رفته در آن هم خیلی مهم است زیرا که انواع بتن ها در کیفیت ها و قیمت های مختلف وجود دارد، از سوی دیگر بازه ی زمانی اجرای پروژه ی بتن ریزی کف و سقف هم در تعیین قیمت بتن ریزی موثر است.

از دیگر عواملی که می توان در تعیین هزینه و قیمت بتن ریزی کف و سقف نام برد، شرایط محیط کار، نوع سطح از نظر شیب دار بودن و مسافت و فاصله ی مکانی پروژه ی مورد نظر می باشد.

برای دریافت قیمت از طریق شماره های شرکت می توانید از کارشناسان ما، استعلام قیمت کنید.

چرا بتن ریزی سقف و کف با میچینم در زنجان به نفع شماست؟

شرکت میچینم با تکیه بر چندین سال فعالیت مستمر، طولانی و مفید در زمینه ی بتن ریزی کف و سقف، این عملیات را با بهره گیری از دانش فنی کارشناسان متخصص و نیروی کار دوره دیده و به کارگیری دستگاه های پیشرفته مانند ماله پرروانه ای و… در شهر زنجان و دیگر شهرها در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ها با کمترین هزینه برای مشتریان خود انجام می دهد.

ارائه انواع خدمات از سوی شرکت میچینم به مشتریان در زنجان

شرکت میچینم در خصوص انجام عملیات بتن ریزی کف و سقف ضامن ارائه خدمات مختلفی است که در ادامه با آنها اشنا خواهید شد:

مشاوره رایگان

کارشناسان و مشاوران شرکت میچینم در رابطه با ارائه ی خدمات بتن ریزی کف و سقف آماده ی ارائه ی هرگونه راهنمایی در رابطه با پروژه های شما، بازدید و مشاوره رایگان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت تماس بگیرید.

سرعت انجام کار و بهره مندی از نیروی کار متخصص و دستگاه های پیشرفته

شرکت میچینم با استفاده از مواد اولیه، بتن مرغوب و با کیفیت و نظارت دقیق در نحوه ی بتن ریزی با حضور مهندسان ناظر متخصص و دستگاه های مجهز و پیشرفته انجام خدمات بتن ریزی کف و سقف را در زنجان در کوتاه ترین زمان ممکن انجام داده و موجب کسب رضایت مشتریان محترم شده است.

ارائه ی قیمت مناسب

اجرای بتن ریزی کف و سقف با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت ازمزیت های مهم سپردن کار به شرکت میچینم می باشد که مجموعه ی ما با افتخار آماده ی ارائه ی کلیه خدمات بتن ریزی کف و سقف در انواع سطوح و بهترین مصالح با نازلترین قیمت ها به همشهری های محترم در زنجان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت تماس بگیرید.