11 ایده تزئین منزل با سبد

تزئین منزل با سبد

اگر نگاهی به خانه خود بیندازید ، به احتمال زیاد چند سبد این طرف و آن طرف پرتاب شده اند ، اما آنها احتمالاً لوازم جانبی هستند که وقت زیادی را صرف فکر کردن به آن نمی کنید. مطمئناً ، آنها کاربرد خوبی  در زمینه نگهداری وسایل  یا حمل ناهار پیک نیک شما به پارک انجام می دهند ، اما اغلب در نوع خود نادیده گرفته می شوند. وقت آن است که در این مفهوم تجدید نظر کنیم. سبدها ارزان ، سبک وزن هستند و وقتی با افتخار در اتاق نمایش داده می شوند بسیار زیبا به نظر می رسند . همراه ما با باشید با چند ایده تزئین منزل با سبد برای زیباتر کردن خلاقیت خود.

 

فضای ذخیره سازی که نمی خواهید پنهان کنید

فضای ذخیره سازی که نمی خواهید پنهان کنید

بافت و مواد بی پایان برای انتخاب وجود دارد ، که همسان سازی آنها با سبک شخصی شما را آسان می کند. استفاده از یک سبد حصیری برای نگهداری وسایل  یک روش معمول است ، اما آیا به فکر استفاده از آن برای ذخیره چوب برای شومینه خود بوده اید ، مانند عکس بالا که دیده می شود .

 

تزئین منزل با سبد گیاهان

تزئین منزل با سبد گیاهان

آویز سبد گیاه چیز جدیدی نیست ، اما ما این سبد سیمی را برای نمایش  دوست داریم. از آنجا که گیاهان هوا به خاک یا آبیاری زیادی احتیاج ندارند ، گزینه مناسبی برای نمایش سبد در معرض دید هستند. چند گیاه کوچک مانند این گیاه را می توانید بدون خاک یا آب زیاد در داخل سبدهای آویز روی دیوارها بچسبانید.

 

سبدها را به عنوان آثار هنری آویزان کنید

تزئین منزل با سبد

چه کسی می گوید باید از سبدها برای نگهداری استفاده شود ؟ اگر می خواهید سبک دکوراسیون جهانی تری در خانه خود بگنجانید ، سبدهای سنتی آفریقایی یک دیوار گالری عالی را در بالای مبل یا در ورودی ایجاد می کنند. این طرح چشم نواز نیاز به دیواری از سبدهایی دارد که کاملاً مرتب شده باشد ، اما شما می توانید با افزودن لمس شخصی خود از طرح تقلید کنید.

 

 

حمام خود را مرتب کنید

حمام خود را مرتب کنید

سبدهای حصیری در حمام می تواند باعث جذب کپک و کپک شود ، بنابراین ما عاشق این حمام هستیم که در تصویر بالا دیده می شود و به جای آن از سبدهای سیمی مدرن استفاده می کند. این حمام آبگرم از سبدهای گل رز طلای ساده و سیم مشکی استفاده می کند تا همه چیز مرتب باشد. حوله های مهمان را بغلتانید ، محصولات صورت را مرتب کنید یا آن دمپایی هایی را که دوست دارید بعد از استحمام در آن نگهداری کنید. از آنجا که این نوع سبد دارای “بافت” وسیعی است ، مهم است که همه چیز مرتب باشد.

 

از فضای هدر رفته استفاده کنید

تزئین منزل با سبد

فضای ناجور بالای کابینت های شما اغلب برای جمع آوری گرد و غبار است. با افزودن چند سبد ذخیره سازی برای مواردی که به ندرت به آنها احتیاج دارید ، آن را فعال کنید. از آنجا که این فضا در اثر استفاده از اجاق گاز اغلب چرب می شود ، ما یک سبد سیمی یا پارچه ای را پیشنهاد می کنیم که می توانید به راحتی تمیز کنید. اگر نمی خواهید برای تهیه وسایل آشپزخانه خود کوهنوردی کنید ، ایده تزئین بالا ،  نشان می دهد که چگونه می توانید با نمایش بطری ها یا قوطی های قدیمی در سبد ، این فضای اضافی را کمی ناجورتر کنید.

 

یک درخت بکار

یک درخت بکار

اگر می خواهید فضای سبز بیرون منزل  را به خانه خود بیاورید ، چه راهی بهتر از کاشتن درخت در اتاق نشیمن شما؟ ایده خلاقانه بالا  از یک سبد حصیری بافته شده ضخیم برای نگهداری یک درخت انجیر زرق و برق دار استفاده کرده است. سبدها نسبت به گلدان های استاندارد سبکتر هستند ، و در صورت لزوم جابجایی گیاهان بسیار بزرگ مانند این یکی راحت تر می شود. فقط مطمئن شوید که ابتدا درخت را در یک گلدان پلاستیکی بکارید تا آب آن گرفته شود.

 

کمی استعداد اضافه کنید

کمی استعداد اضافه کنید

گلهای مصنوعی ببافید ، یک دسته نئون رنگ کنید ، یا یک سنجاق زیبا به سبد خود بچسبانید تا یک سبد قدیمی را چاشنی داده و از قابلیت نمایش بیشتری برخوردار شود. حتی می توانید از سبد ها در یخچال خود استفاده کنید.

 

پیشخوان های خود را تمیز نگه دارید

تزئین منزل با سبد

سازماندهی پیشخوان آشپزخانه شما کاری است که هیچ کس نمی خواهد آن را انجام دهد . این آشپزخانه از یک سبد پهن و کوچک استفاده می کند تا همه آن ادویه ها و روغن ها را به ترتیب حفظ کند بدون اینکه آنها را از چشم دور نگه دارد. این سبد کم عمق در یک میز قهوه نیز به خوبی کار می کند تا شمع ها ، قلم ها و سایر دستمال های مفید اما بی نظم را مرتب کند.

 

دنبال سبدهای پرنعمت باشید

دنبال سبدهای پرنعمت باشید

برای نگاهی دیگر به استفاده از سبد به عنوان هنر ، این نمای خانه یک روش خیره کننده برای نمایش یک سبد پرنعمت زیبا است.  می توانید آنها را در قفسه بالای میز ناهار خوری یا میز صبحانه آشپزخانه نمایش دهید.

 

ورودی خود را تمیز کنید

ورودی خود را تمیز کنید

ورودی شما اولین چیزی است که مهمانان هنگام ورود به خانه شما می بینند ، بنابراین روی تزئین منزل با سبد ، آن حساب کنید. ورود به سیستم و سازماندهی خوب می تواند یک امر چالش برانگیز برای دستیابی به آن باشد ، اما این ایده سبد یک روش عالی برای دور نگه داشتن چترها ، دستکش ها ، کیف های حمل بار و سایر وسایل ضروری است .

 

فضای ذخیره سازی را در اتاق مهمان فراهم کنید

فضای ذخیره سازی را در اتاق مهمان فراهم کنید

کمد ملافه اتاق مهمان ندارید؟ مشکلی نیست با نمایش بالش ها و پتوهای اضافی در یک سبد جذاب ، همانطور که در این تصویر زیبا  دیده می شود ، مهمان خود را در خانه خود احساس راحتی بدهید .

مطالب مرتبط