12 ایده عالی برای طراحی دیوار های گالری

دلایل زیادی برای دوست داشتن دیوار های گالری وجود دارد ، و گرچه ممکن است در یک مقطع به عنوان یک روند گذرا به نظر برسد ، اما این روش زیبا برای نمایش چاپ ها و عکس ها به یک سبک دکوراسیون منزل تبدیل شده است . نه تنها یک دیوار گالری کاملاً آراسته به شما امکان می دهد همه چاپهای مورد علاقه خود را همزمان نشان دهید ، بلکه می تواند علاقه بصری بی پایان را به هر اتاق اضافه کند. در زیر ، از بهترین طراحی دیوار های گالری که در کنار هم قرار گرفته اند الهام بگیرید.

 

یک دیوار گالری عتیقه ای

یک دیوار گالری عتیقه ای

اگر دوست دارید سبک قدیمی و مدرن را میکس کنید ، این مدل طراحی دیوار گالری را حتما دوست خواهید داشت . ما نمی توانیم از این مجموعه دوست داشتنی نقاشی های باستانی بالای کمد سیاه سیر بشویم. هنگام کنار هم قرار دادن دیوار گالری ، سعی کنید جلوه ای منسجم از آن ایجاد کنید. اگرچه همیشه فضایی برای ترکیب و تطبیق مواد و رنگ وجود دارد ، اما یک موضوع مشترک بهترین راه برای اطمینان از بهم ریختگی و آرایش شما نیست.

 

طراحی گالری دیوار بالای یک کاناپه

طراحی گالری دیوار بالای یک کاناپه

معمولا همه ما با یک دیوار کاملاً باز پشت یک کاناپه دست و پنجه نرم می کنیم و دیوار گالری راهی عالی برای پر کردن این فضا است. این اتاق نشیمن  اثبات می کند که یک دیوار گالری با برنامه ریزی خوب می تواند بالای مبل باشد.

 

هنگامی که تصاویر دیوار گالری خود را انتخاب کردید ، بهتر است قبل از اینکه تصاویر را به دیوار آویزان کنید ، طرح خود را بر روی زمین قرار دهید. این به شما این امکان را می دهد قبل از اینکه  آن را روی دیوار خود قرار دهید ، تابلوها را باهم هماهنگ کنید .

 

دیوار سبز با سبد و گیاهان آویز

دیوار سبز با سبد و گیاهان آویز

این ایده جالب اچرخش منحصر به فردی به نمای دیوار گالری می دهد. در حالی که معمولاً یک دیوار گالری به عنوان مجموعه ای از آثار هنری و عکس در نظر گرفته می شود ، شما می توانید تقریباً با هر دکوراسیون دیواری ظاهر را دوباره بسازید. این ایده از سبدهای مختلف بافته شده برای تزئین دیوار سبز روشن استفاده می کند. اگر دیوار گالری شما فاقد رنگ است ، یک دیوار برجسته می تواند به عنوان یک بوم مناسب برای نمایش عمل کند.

 

گالری تصویری مخلوط دیوار

گالری تصویری مخلوط دیوار

روش جالب دیگر برای طراحی دیوار گالری ، پاشیدن اشیا مختلف و تکه های دکور در میان چاپ ها است. این نمای روستایی از موارد مختلفی مانند فانوس ، ظرف کیک و … برای ایجاد طرحی چند وجهی استفاده می کند که ابعاد و سبک زیادی به گوشه دیوار اتاق می دهد.

 

یک دیوار گالری دنج

یک دیوار گالری دنج

چه فضای خالی بی انتهایی داشته باشید و چه فقط چند گوشه کوچک اینجا و آنجا داشته باشید ، می توانید جایی برای ایجاد یک دیوار گالری در هر نقطه از خانه خود پیدا کنید. این طراحی زیبا اثبات می کند که دیوار خالی راهرو یک پس زمینه عالی از چند اثر هنری است.

 

هنگام کار با فضای کم ، روی ترکیبی از قطعات کوچک و متوسط ​​با قاب تمرکز کنید تا  ظاهر دیوار گالری را حفظ کند.

 

دیوار گالری دفتر کار

دیوار گالری دفتر کار

یکی از عناصر مورد علاقه ما در این دیوار کوچک گالری دلپذیر این است که برخی از قطعات در قالب کارهای هنری بچه ها قاب شده اند. این ایده نه تنها شایان ستایش است ، بلکه راهی عالی برای ایجاد احساس در فرزندانتان است که بخشی از خانه شما هستند.

 

گالری دیوار اتاق صنایع دستی

گالری اتاق صنایع دستی دیوار

اگر در خانه خود کمی اتاق کار دارید ، این دیوار گالری ایده خوبی برای صنوبر سازی فضای شما و به نمایش گذاشتن همزمان برخی از کارهای شما است. ما عاشق بافته هایی در این دیوار گالری هستیم که آثار هنری را از بین می برد و بافت و رنگی به فضا می بخشد.

 

یک دیوار گالری بسیار رنگارنگ

دیوار گالری هنری رنگارنگ

الگوها سازه های اساسی دکوراسیون هستند و فقط به این دلیل که دیوار گالری دارید به این معنی نیست که نمی توانید همزمان برخی از الگوهای برجسته و روشن را ببافید. این دیوار گالری چشم نواز برای دکوراتور خجالتی منزل نیست ، اما به راحتی نمی توانیم از سبک و رنگ های نئون در این اتاق سیر شویم .

 

در حالی که این الگو روی دیوار نقاشی شده است ، شما می توانید با کاغذ دیواری یا طرح استنسیل به عنوان بوم دیوار گالری خود جلوه را تکرار کنید.

 

 

سری دیوارهای گالری

سری دیوارهای گالری

این دیوار گالری راهی عالی برای پر کردن فضای بزرگ است حتی اگر مجموعه زیادی از چاپ و عکس نداشته باشید. این سه عکس بزرگ یک سری شگفت انگیز را ایجاد می کند که در عین حال بازیگوشانه و هنرمندانه است.

 

روش دیگر برای بازآفرینی ظاهر این است که یک چاپ را به سه تصویر جداگانه تقسیم کنید و اندازه آنها را یکسان کنید.

 

دیوار گالری راه پله

اتاق نشیمن روباز با راه پله و دیوار گالری

یکی دیگر از روش های محبوب دیگر هنگام صحبت از دیوارهای گالری است. تقریباً می توانید در هر اتاق خانه خود یکی بگذارید. یک راه پله باز خیره کننده مانند این برای تزئین با دیوار گالری یا یک گوشه دنج داشته باشید ، مهم نیست که فضای شما چقدر باشد.

 

قاب دیوار خالی

اتاق خواب با دیوار خالی گالری قاب عکس

چه کسی می گوید قاب های عکس شما برای نمایش هنر در دیوار گالری لازم است؟ این ایده جالب با قاب های خالی سفید و کرکره ای بازی می کند تا یک دیوار گالری ایجاد کند که به اندازه کافی خنثی باشد و بتواند با بقیه دکوراسیون اتاق به خوبی بازی کند.

 

اگر می خواهید این ظاهر را از نو بسازید ، می توانید قاب عکس ها را در فروشگاه محلی خود پیدا کرده و آنها را رنگ آمیزی کنید. یا به یک سایه بچسبید یا یک پالت رنگی انتخاب کنید که لوازم جانبی دیگر اتاق شما را بازی کند.

 

دیوار گالری از کف تا سقف

دیوار گالری از کف تا سقف

چیزی در مورد دیوار گالری از کف تا سقف مانند این دیوار از خانه وجود دارد که بلافاصله روحیه ما را روشن می کند. گرچه این ظاهر ممکن است برای برخی از ما بلند پروازانه باشد ، اما یک روش فوق العاده برای پر کردن فضای خالی زیاد و افزودن علاقه بصری بی پایان به هر اتاقی است. بعلاوه ، هرگز از دیوار گالری خود خسته نخواهید شد ، وقتی همیشه چیز جدیدی برای مشاهده وجود دارد.

مطالب مرتبط