9 موردی که برای ایجاد احساس راحتی در خانه نیاز دارید

ایجاد احساس راحتی در خانه

ایجاد یک خانه زیبا فقط در صورتی ارزش دارد که شما و مهمانان خود بتوانید در آن احسا آرامش و راحتی داشته باشید . یکی از مهمترین قسمتهای ایجاد یک خانه شاد ، گرم و خوش برخورد بودن آن است ، پناهگاهی که هرگز دوست ندارید آنجا را ترک کنید. از لایه های دنج گرفته تا بافت های چشم نواز ، چند روش آسان برای ایجاد احساس راحتی در خانه وجود دارد.

 

تعداد زیادی بافت اضافه کنید

تعداد زیادی بافت اضافه کنید

وقتی نوبت به خانه شما می رسد ، بافتهایی که شما را به خود جلب می کنند و باعث می شوند آنها را لمس کنید ، به ایجاد حس دلپذیری دلخواه کمک می کنند. این فضای زندگی گرم در تصویر بالا دارای بافت های مختلفی است که خیلی خوب به چشم می آیند  و یک سبک راحتی در خانه را  به او می افزاید.

 

از بالش های بافتنی  تا کاناپه های مخملی  بافت هایی را ترکیب کنید که برای لمس جذاب باشند. پارچه های بسیار متفاوت ممکن است شلوغ به نظر برسند ، بنابراین سه تا چهار بافت در هر اتاق را هدف قرار دهید.

 

فرش

فرش

فرش راهی عالی برای زیبا کردن  اتاق و ایجاد علاقه بصری است. اگرچه در بسیاری از فروشگاه های بزرگ می توانید فرش های ارزان قیمت پیدا کنید ، اما یک فرش بافته شده مانند این فرش که در عکس بالا مشاهده می کنید ، باعث راحتی و جذابیت بیشتری در خانه می شود.  و هیج وقت از آن خسته نخواهیبد شد.  صرف هزینه برای یک فرش خوش ساخت ، ویژگی فوری را به شما می بخشد و به تکمیل ظاهر اتاق شما کمک می کند.

 

پتو های لایه ای

پتو های لایه ای

مطمئناً ، هر تختخواب به روتختی و ملحفه احتیاج دارد ، اما شما می توانید با چند لایه پتو و بافت ، فضای اتاق خواب خود را راحت تر کنید ، همانطور که در این اتاق خواب دیده می شود . به جای یک لحاف گرم ، سرمایه گذاری در چند پتو پرتابی را در نظر بگیرید که بسته به فصل می تواند لایه لایه شود و برداشته شود.

 

پتو و ملحفه لایه لایه یک ترفند طراحانه برای ایجاد یک تختخواب جذاب و راحت است.

 

با گیاهان روبرو شوید

احساس راحتی در خانه

گیاهان داخل سالن یکی از راحت ترین (و مقرون به صرفه ترین) راه ها برای دوست داشتنی و دلپذیرتر کردن خانه شماست. شما می توانید یک جنگل داخلی در منزل خود ایجاد کنید ، در چند گیاه برای کتابخانه یا گوشه های خالی خود سرمایه گذاری کنید ، به دنبال فضای سفید بلااستفاده در خانه خود باشید و کمی فضای سبز  زندگی به آن اضافه کنید.

 

هنر خود را ارتقا دهید

هنر خود را ارتقا دهید

اگر روی دیوارهای خانه خود از طرح های جذاب هنری مثل تابلو ها ، صنایع دستی یا یک قطعه هنری استفاده نمی کنید ، پس احساس راحتی کمتری در خانه خود خواهید داشت. سعی کنید مقداری هنر را به دیوارهای خانه خود برای آرامش و زیباسازی فضای دکوراسیون خانه اضافه کنید. به روزرسانی دیوار گالری خود مانند تصویر بالا ، می تواند راهی عالی برای ایجاد فضای جذاب تر باشد .

 

 

ظروف تطبیقی ​​را بخرید

احساس راحتی در خانه

مطمئناً بشقاب ها و کاسه های غذاخوری می توانند شیک باشند ، اما اگر می خواهید مهمانی های شام خود را جذاب تر جلوه دهید ، در مجموعه ای سرمایه گذاری کنید که به نظر منسجم و یکپارچه برسد. دفعه بعد که مهمانی شام برگزار کردید ، چند قطعه منطبق باعث می شود که اتاق غذاخوری شما کمی بیشتر  احساس راحتی و آرامش داشته باشد .

 

دستگیره ها را عوض کنید

دستگیره ها را عوض کنید

دستگیره های کریستالی  را می توانید در فروشگاه  محلی خود پیدا کنید. از ترکیب و مطابقت و ایجاد قطعه ای منحصر به فرد که مطابق با سلیقه شما ساخته شده نترسید. این اصلاح ارزان و ساده می تواند کمدهای منسوخ شده و درهای قدیمی را تغییر دهد و باعث شود خانه شما صمیمیت بیشتری داشته باشد.

 

در سرتاسر خانه خود گل بپاشید

احساس راحتی در خانه

گل های تازه یا حتی شاخه های خشک شده می توانند جذابیت های فوری را به فضای شما اضافه کنند و به خانه کمک کنند تا زندگی بیشتری داشته باشد. در چند گلدان تزئینی و شیشه ای سرمایه گذاری کنید و تنظیمات خود را انجام دهید تا آن را روی میز ، میزهای قهوه و کمدهای خانه قرار دهید. این روش کم هزینه را برای جذب احساس راحتی در خانه دنبال کنید.

 

دوستان چهار پا

احساس راحتی در خانه

حیوانات خانگی می توانند بهترین راه برای تبدیل خانه شما به مکانی باشند که هرگز نمی خواهید آنجا را ترک کنید. اگر به فکر پذیرفتن یک دوست جدید افتاده اید ، به تمام خاطراتی که در خانه خود دارید فکر کنید. مطمئناً ، ممکن است در طول راه چند کفش از دست بدهید ، اما عشقی که در ازای آن دریافت خواهید کرد ، خانه شما را به دنج ترین مکان برای زندگی تبدیل خواهد کرد.

مطالب مرتبط