10 ایده کاغذ دیواری روشن

کاغذ دیواری روشن

گاهی اوقات ، فقط کافی است که یک رنگ برای روشن شدن یک فضا وارد شود. اما اگر نمی خواهید نقاشی کنید ، کاغذ دیواری یک راه حل عالی است. در اینجا ایده ای از 10 اتاق روشن و زیبا با استفاده از کاغذ دیواری برای بهتر جلوه دادن یک فضا آورده شده است.

 

تصویر زمینه روشن با مبلمان رنگارنگ یا خنثی کار می کند

تصویر زمینه روشن با مبلمان رنگارنگ یا خنثی کار می کند

اگر در خانه خود از مبلمان و دکوراسیون رنگی استفاده می کنید ، کاغذ دیواری روشن می تواند فضا خانه شما را رنگارنگ تر و زیباتر نماید. تصویر زمینه های روشن همیشه با مبلمان و وسایل رنگارنگ یا خنثی به خوبی کنار می آیند و  فضای عالی را به دکوراسیون داخلی منزل شما می دهند.

 

برگ موز یک زمینه گرمسیری ایجاد می کند

برگ موز یک زمینه گرمسیری ایجاد می کند

کاغذ دیواری روشن به فضاها “یک هنر پاپ” می بخشد و “یک نقطه کانونی دراماتیک” را فراهم می کند.  برای سبک دادن به اتاق در اطراف این کاغذ دیواری برگ موز ، مبلمان چرمی و مخملی را برای جلوه ای پر زرق و برق برای جلوه ای باحال انتخاب کنید.  انتخاب چنین کاغذ دیواری جسورانه ای باید جالب باشد. رنگ هایی را که می خواهید با کوسن برجسته کنید از آن بیرون بیاورید و از ترکیب الگوهای مختلف نترسید. سعی کنید با چند بالشتک مشکی و سفید پررنگ مخلوط کنید تا همه چیز به هم نزدیک شود.

 

کاغذ دیواری ای که داستانی را روایت می کند

کاغذ دیواری ای که داستانی را روایت می کند

این کاغذ دیواری جذاب و آبی  طراحی شده دارای قاصدک ، طوطی وحشی و زنبور عسل است . طراحان توصیه می کنند با آرامش بخشیدن به فضا با رنگ خنثی و یا لایه بندی با رنگ ، الگو و بافت حتی بیشتر ، می توانید یک اتاق را با کاغذ دیواری پررنگ سبک کنید. در ایده بالا  برای ایجاد تعادل یک روتختی ، پایه چراغ و بالش سفید  انتخاب کردیم.

 

یک دیوار عجیب و غریب پشت تخت ایجاد کنید

یک دیوار عجیب و غریب پشت تخت ایجاد کنید

استفاده از کاغذ دیواری برای ایجاد یک دیوار مشخصه در پشت تخت به شما امکان می دهد از رنگ های روشن و الگوهای دمدمی مزاج استفاده کنید ، یک اتاق خواب ایجاد می کنید که عاشق قدم زدن در آن هستید در حالیکه هنگام بیدار شدن و خوابیدن تمام سر و صدای بصری را پشت سر خود نگه دارید. این کاغذ دیواری عجیب تزئین شده با گربه های وحشی و برگ های گرمسیری از طراحی و یکپارچه سازی فیلم های نمادین کارگردان وس اندرسون الهام گرفته شده است.

 

محل صرف صبحانه را با نگاه هندسی بیدار کنید

کاغذ دیواری آشپزخانه

این کاغذ دیواری برجسته با الهام از هندسه ، لحنی شاد را در محل صرف صبحانه با انرژی بالا ایجاد می کند. یک چراغ آویز با رنگ زرد روشن یکی از رنگهای بی شمار این الگو را برمی دارد. دیوارها و مبلمان سفید واضح ، آن را تازه نگه می دارند در حالی که یک میز گرد و صندلی هایی به آرامی منحنی ، الگوی کاغذ دیواری را با ظرافت صدا تکرار می کنند.

 

با یک نقشه جهانی رنگین کمان ، دفتر خانه خود را تقویت کنید

با یک نقشه جهانی رنگین کمان ، دفتر خانه خود را تقویت کنید

این کاغذ دیواری پرطرفدار آبرنگ رنگین کمان نقشه جهانی ، پادزهر کامل فرار از احساس گیر افتادن در میز کار در منزل شما است. لبه های مات و مبهم طراحی ، رویاهای روز دنیا را در ذهن شما ایجاد می کند. دیوارهای سفید و کفپوش جلوه ای از بوم خالی و براق را برای کاغذ دیواری ایجاد می کند و میز تحریر کلاسیک چوبی و لامپ سفید گرد در سبک  اواسط قرن جلوه جسورانه را با کمترین تلاش کامل می کند.

 

 صلح با یک نگاه پیچیده

ایده کاغذ دیواری روشن

کسانی که از فضای اضافی برخوردار هستند گاهی وسوسه می شوند مبلمان اضافی یا اشیای تزئینی را برای پر کردن خلا اضافه کنند. اما گاهی اوقات تمام نیازهای یک دیوار خالی یک نقاشی دیواری عظیم رنگی نارنجی و زرد  است . این طرح به جای اینکه از پارچه گره خورده باشد ، با استفاده از یخ رنگی ساخته شده و در نتیجه ذوب شدن رنگ ، لایه های انتزاعی رنگی ایجاد می شود. این که آیا شما یک نوجوان هستید یا یک کودک صلح دوست دهه 70 ، این الگوی تحریک کننده لبخند را بر لب شما می نشاند.

 

 با نقاط پولکا ، اتاق های بچه ها را شاد ایجاد کنید

 با نقاط پولکا ، اتاق های بچه ها را شاد ایجاد کنید

کاغذ دیواری با لکه های پولکی به رنگ آب نبات احاطه شده توسط فضای سفید فراوان ، احساس خوبی ایجاد می کند که مناسب برای هر کودکی می تواند باشد. تم نقطه به لطف فرش گرد ، چراغ گلدان و پشمک پارچه ای در رنگ های خنثی تکرار می شود اما در استفاده از آن زیاده روی نمی شود. شکل قاب تخت خواب و الهام گرفته از خانه ، طراحی را با خطوط مستقیم مکمل متعادل می کند.

 

یک کاغذ دیواری پررنگ را در یک گوشه غیر منتظره اضافه کنید

یک کاغذ دیواری پررنگ را در یک گوشه غیر منتظره اضافه کنید

مبلمان و کفهای خنثی و دیوارهای صورتی پاستلی با چاشنی کاغذ دیواری راه راه صورتی و بنفش گرافیکی بر روی یک دیوار جانبی غیر منتظره منشعب شده اند که بدون سرمایه گذاری زیاد این فضا را از اتاق کودک به فضای یک نوجوان می برد.

 

 

با فضاهای کوچک و غیرمنتظره آزمایش کنید

ایده کاغذ دیواری روشن

تزئین با کاغذ دیواری روشن بلافاصله روحیه هر اتاق را تقویت می کند . یا در گوشه های خارج از دید یا مکان های کوچکتر و کم نور – در سرویس بهداشتی ، اتاق گل ، اتاق لباسشویی ، داخل کمد یا بلندهای سبک های مختلف را  در فضاهای کوچک آزمایش کنید. بدون شک زیباتر خواهند شد.

مطالب مرتبط