8 ایده دیوار با چیدمان گل و گیاه در منزل شما

چیدمان گل در منزل

اگر به دنبال راهی جدید برای تزئین دیوار لخت یا چیز جدیدی برای افزودن به دیوار گالری منزل یا دفتر کار خود هستید ، یک دیوار زنده را در نظر بگیرید. دیوار زنده اساساً دیواری است که با گیاهان زنده پوشانده شده است ، یا در گلدان های جداگانه ای تنظیم شده یا برای ایجاد یک قطعه زنده از آثار هنری تزیین شده است.  یک دیوار زنده نه تنها از زیبایی و چشم نوازی بهره مند است ، بلکه می تواند هوای داخلی منزل شما را تصفیه کند ، استرس را کاهش دهد و حتی صدای پس زمینه اتاق را خفه کند. آیا به متقاعد کردن بیشتری نیاز دارید که دیوار زنده یک وسیله مناسب برای خانه شما است؟ این 8  ایده  چیدمان گل و گیاهدر منزل خود  را بررسی کنید.

 

یک دیوار زندگی برای آشپزخانه

استفاده از گیاهان در دکوراسیون منزل

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس هستید که در آشپزخانه خود نور کافی دارید ، یک دیوار زنده مانند این دیوار را در زندگی پر زرق و برق خود در نظر بگیرید. این دیوار زنده بیانات آرایه ای از برگهای سبز را به عنوان پس زمینه ای زیبا به فضای خنثی نشان می دهد.

 

هنگام تصمیم گیری برای نصب یک دیوار زنده ، گیاهانی را در نظر بگیرید که به مراقبت مشابهی نیاز دارند ، زیرا همزمان آبیاری و تغذیه آنها را انجام خواهید داد. گیاهان صعود و پیچ در پیچ مانند پوتوس یا فیلودندرون  گزینه های بسیار خوبی برای شروع هستند که به راحتی می توان از آنها مراقبت کرد.

 

سبدهای آویزان

چیدمان گل در منزل

آیا می خواهید بدون تلاش سخت در ایجاد یک صفحه نمایش بزرگ ، ظاهر را از نو بسازید؟ این ایده از  سبدهای سیمی آویزان به دیوار برای نشان دادن گیاهان  استفاده می کند. این ایده را می توان تقریباً با هر نوع سبدی (فقط آستر پلاستیکی را فراموش نکنید) و چند قلاب دیواری بازسازی کنید .

 

این ایده برای هر کسی که نمی خواهد وقت زیادی را طراحی جای مخصوص گلدان ها صرف کند ، مناسب باشد.

 

دفتر خود را روشن کنید

دفتر خود را روشن کنید

آوردن فضای سبز به محل کار خود یکی از بهترین روش ها برای روشن شدن فضای خود و تشویق بیشتر به بهره وری است. این دفتر ثابت می کند که با یک دیوار زنده ، شما به دکوراسیون بیشتری احتیاج ندارید.

 

گیاهان گزینه های مناسبی برای تزیین یک دفتر کار هستند زیرا به مراقبت زیادی احتیاج ندارند ، اما وقتی کنار هم قرار بگیرند زیبا به نظر می رسند.

 

کاشت دیواری

استفاده از گیاهان در دکوراسیون منزل

ما عاشق این اتاق نشیمن التقاطیهستیم که دارای مجموعه ای از کاشت های دیواری است. تکرار این شکل بسیار ساده است و راهی عالی برای وارد کردن دیوار زنده تقریباً در هر اتاق از خانه شما است.

 

گیاهان بسیار زیاد

چیدمان گل در منزل

این نمونه دیوار زنده از نظر ساختاری کمی غیر معمولی و گاه به گاه است ، اما کاملاً خیره کننده است. ما عاشق استفاده از بافتها و رنگهای متنوع در این نمایشگر دیواری هستیم .

 

هنگام برپایی دیوار زندگی خود ، فضای بین هر گیاه را در نظر بگیرید و اطمینان حاصل کنید که آنها فضای رشد دارند .

 

یک اثر هنری

استفاده از گیاهان در دکوراسیون منزل

این نمایشگر دیوار زنده واقعاً یک کار هنری است. این دیوار زنده که از مخلوط خزه ، گیاهان و سایر سبزه ها ساخته شده است یکی از چشم نوازترین ها ایده های چیدمان منزل با گل و گیا  در لیست ما است.

 

وقتی می خواهید ظرفی برای دیوار زندگی خود انتخاب کنید ، به این فکر کنید که چه چیزی با دکوراسیون شما ترکیب می شود. دیوارهای زندگی می توانند در چوب ، چوب پنبه ، فلز و غیره ایجاد شوند و به راحتی می توانند با ظاهر و احساس خانه شما ترکیب شوند.

 

جیب برای گیاهان

جیب برای گیاهان

این سیستم نمدی راهی عالی برای آویختن یک دسته گیاهان کوچک از دیوار بدون تلاش زیاد است. جیب های مختلف مناسب گیاهان با فضای متوسط برای  کاشت های کوچک پر از پیچک .

 

همچنین این ایده چیدمانی  در صورت نیاز به به راحتی گل هیا داخل آن جایگزین می شود.

 

Pegboard را امتحان کنید

Pegboard را امتحان کنید

این ایده نه تنها مدرن و تازه است ، بلکه استفاده از متریال مانند تخته های چوبی یک راه عالی برای شخصی سازی نمایشگر  است. اکثر فروشگاه های دکوراسیون تخته های چوبی را می فروشند که می توانید متناسب با هر فضایی که می خواهید برش دهید.

 

 

چیدمان گل و گیاه در منزل در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارد. مهم نیست که چقدر نور طبیعی یا فضای کافی دارید ، راهی وجود دارد که این ایده مرسوم ، مد روز را به خانه خود بیاورید و آن را شخصی سازی کنید تا از آن استفاده کنید.

مطالب مرتبط