10 راه حل و ترفند شیک برای تزیین حمام

10 راه حل و ترفند شیک برای تزیین حمام

حمام یکی از مناطق پر رفت و آمد در هر خانه ای است. حمام جایی است که ما برای آماده سازی روز خود و رفع خستگی  به آنجا می رویم . همانطور که گفته شد ، اتاقی با این همه فعالیت روزانه در معرض خطر بی نظمی وسریع قرار دارد. از آنجا که ما به خوبی می دانیم که بهم ریخته شدن وسایل بهداشتی ، محصولات و لوازم آرایشی چقدر ناامیدکننده است ، ما این لیست از ترفند های  نگهداری و تزیین حمام زیبا و شیک را تهیه کرده ایم که می توانید از آنها استفاده کنید.

 

نگهدارنده حوله

نگهدارنده حوله

حوله از ضروریات هر سرویس بهداشتی و حمام است ، به خاطر همین این اولین ایده تزیین حمام در این مقاله می باشد. با نصب یک نگهدارنده حوله که باعث تمیز و خشک نگه داشتن حوله های شما می شود ، با مشکلات حوله خود خداحافظی کنید و با انجام این کار حمام شما بسیار زیبا به نظر می رسد.

 

 

سبد ذخیره سازی

سبد ذخیره سازی

یک سبد ذخیره سازی چه تفاوتی می تواند ایجاد کند. اگر مانند بسیاری از افراد هستید که از ذخیره سازی کابینت استفاده می کنید ، با این ایده هوشمندانه امور را به دست خود بگیرید.

 

سبد خریدی از این دست فوق العاده مقرون به صرفه است و می توان به گونه ای مدل سازی کرد که انواع پیچیده ای داشته باشد. حوله های خود را بغلتانید و یک یا دو عدد گل یا وسایل بهداشتی را به آن اضافه کنید.

 

سازمان دهنده قلم مو

سازمان دهنده قلم مو

معتادان به آرایش ، خوشحال شوید! سرانجام ، یک راه حل ساده برای برسهایی که همیشه گم  می شوند و کثیف می شوند را پیدا کردید .

 

یک گلدان زیبا ، چند مهره و یک برچسب فانتزی تمام چیزی است که لازم است تا برسهای شما خانه ای شیک به شما بدهند تا نظافت و نظم آنها را با سهولت  حفظ کند و متعجب شوید که چرا فکر نکردید زودتر آن را به کار بگیرید.

 

سبدهای بافته شده

سبدهای بافته شده

یک روش عالی برای جمع کردن همه چیز ، از حوله گرفته تا لوازم بهداشتی که از دید شما دور است ، استفاده از سبدهای بافته شده است .

 

آنها یک راه حل غیر منتظره برای نگهداری وسایل حمام هستند و در عین حال که هرج و مرج را از بین می برند بسیار شگفت آور به نظر می رسند. و انواع مختلفی از رنگ ها و سبک ها برای انتخاب وجود دارد ، شما مطمئناً یکی از آنها را پیدا خواهید کرد که کاملاً متناسب با حساسیت های شما باشد.

 

قفسه وان

قفسه وان

این یکی از ایده های نابغه ای تزیین حمام است که شما را به فکر می اندازد که چگونه بدون آن تا الان زندگی کرده اید.

 

سرمایه گذاری در یک سینی که در بالای وان قرار دارد ، یا آستین های خود را بالا زده و خودتان یک دستگاه را بسازید ، یک روش مطمئن برای منظم نگه داشتن محصولات خود در یک مکان است.

 

شیشه های ساده

شیشه های ساده

با استفاده از این ایده شیرین ، براق ها ، گلوله های پنبه ای و لوازم آرایشی کوچک خود را به کمترین شکل تصور کنید . تنها کافی است کمی رنگ ، چسب و چند عدد مجسمه کوچک حیوانی داشته  باشید.

 

نگهدارنده جام

نگهدارنده جام

این ایده هوشمندانه ساده تر و موثر می باشد. و اتفاقاً به نظر می رسد خیلی شیک است.

 

چند فنجان و چند رشته نخ تمام آن چیزی است که شما برای این تزیین در حمام خانه خود نیاز دارید. تا از آن  برای سازماندهی لوازم آرایش  یا هر چیز دیگری استفاده کنید . اگر فنجانی متناسب با زیبایی خود پیدا نکردید ، کافیست یک لایه رنگ اسپری کروم روی آن ها بیندازید تا با سخت افزار شما مطابقت داشته باشد.

 

آویز دیواری

آویز دیواری حمام

یک آویز دیواری مانند شکل بالا به حمام شما دکوراسیون ایده آلی می دهد. می توانید روی آن حوله ها ، دستمال ها ، لباس ها و وسایل دیگر خود را قرار دهید. این وسیله  شیک می تواند نظم دهنده خوبی برای حمام شما باشد.

 

تقسیم کننده های کشو

ترفند شیک برای تزیین حمام

اگر شما مانند بسیاری از ما هستید که کشوهای دستشویی یا حمام پر از محصولات ، وسایل مختلف و هرج و مرج عمومی دارید ، پس به این ایده در زندگی خود نیاز دارید . کمی چوب  ، رنگ ، کمی چسب و چند دقیقه وقت تمام مواردی است که شما برای ساختن ایده خود لازم دارید.

 

سینی

سینی حمام

این ایده مناسب برای وسایلی است که هر روز استفاده می کنید اما نمی خواهید بارها و بارها آنها را بیرون بیاورید و جمع کنید. نمایش مایحتاج روزمره خود در سینی زیبایی مانند این یکی از آنها را از بی نظمی به دکور خوش تیپ تبدیل خواهد کرد

مطالب مرتبط