12 ایده تزئین دیوار با سبد

تزئین دیوار با سبد

کشف نحوه تزئین یک دیوار لخت می تواند یک چالش باشد ، به خصوص اگر می خواهید آن را با هم مخلوط کرده و چیزی متفاوت  را امتحان کنید . تزئین دیوار با سبد  می تواند راهی عالی برای افزودن کمی جذابیت به خانه و تأمین بافت دیوارهای شما باشد. به راحتی آویزان می شوند  ، بنابراین ایده بسیار خوبی برای تزئین دیوار حتی برای دکوراسیون خانه کوچک است. دکور سبد می تواند راهی عالی برای پر کردن هر دیوار لخت ، از اتاق نشیمن گرفته تا دفتر تا اتاق خواب باشد.

 

در اینجا ، ما ایده های تزئین دیوار با سبد مورد علاقه خود را گردآوری کرده ایم تا در تغییرات بعدی خود الهام بگیرید.

 

سبدهای کنار شومینه

سبدهای کنار شومینه

یک دلیل که ما سبدهای آویز را دوست داریم این است که آنها می توانند بدون کاهش احساس مینیمالیستی در یک اتاق ، علاقه بصری زیادی  اضافه کنند. در این فضا، سبدهای بافته شده و بافتنی جذابیت بصری زیادی ایجاد می کند. آنها به طرز شگفت انگیزی با طرح رنگ سیاه و سفید جفت می شوند و حال و هوای ساده ای را در فضا حفظ می کنند.

 

فقط یک سبد آویزان کنید

فقط یک سبد آویزان کنید

این سبد آویز دوست داشتنی بهترین راه برای افزودن رنگی به معنای واقعی کل فضاها است. نه تنها این ، بلکه فرود زیبایی را برای دستگیره های اضافی که ممکن است در حمام یا اتاق خواب نیاز داشته باشید فراهم می کند.

 

سبک ها را ترکیب کنید و مطابقت دهید

سبدهای آویزان روی آینه

در حالی که سبد ها طبعاً از طبع انتخابی برخوردار هستند ، شما می توانید به راحتی آنها را برای انواع سبک های دکور انتخاب کنید.  آن را با هم مخلوط کرده و سبدهای مختلف را با هم همگام سازی کنید تا یک دیوار گالری فوق العاده جالب ایجاد کند. از مخلوط کردن و مطابقت دادن سبک های مختلف به شرط آنکه از رنگ های مشابهی برخوردار باشند نترسید.

 

 

سبدهایی را به آشپزخانه خود اضافه کنید

آشپزخانه زرد با سبدهای آویز

افزودن جلوه ای از دکوراسیون به آشپزخانه شما می تواند کمک زیادی به ایجاد ظاهری شخصی تر و جالب تر کند. در این آشپزخانه  ، یك سبك كوبیده بافته شده بافت زیبایی را به فضا می افزاید. چه آشپزخانه ای بزرگ داشته باشید و چه یک آشپزخانه کوچک ، سبد ها می توانند سبک زیادی اضافه کنند.

 

سبدها را بالای تخت آویزان کنید

سبدهای بالای تخت

ما عاشق ظاهر سبدهای بافته شده آویزان روی تخت هستیم ، همانطور که در این تصویر دیده می شود ، سبدهای آویز می توانند فضای مشخصی را ایجاد کنند بدون اینکه نیازی به تختخواب داشته باشید.

 

میز با سبد روی آن

میز با سبد روی آن

در این فضای اداری ، یک میز تحریر مدرن و ساده با سبدهای آویز و قفسه ای بافته شده زیبا به نظر می رسند. سبدها راهی مناسب برای افزودن بافت زیاد به فضایی مدرن با طراحی ساده هستند. به نظر نمی رسد زیاد شلوغ باشند و گرمای لازم را به اتاق می بخشند.

 

سبد به قفسه اضافه کنید

تختخواب با یک قفسه روی آن

نمی خواهید سبدهای خود را آویزان کنید؟ در این اتاق خواب  ، چند سبد بافته شده زیبا روی یک قفسه کوچک بالای تخت نشسته اند. ما دوست داریم چند سبد به قفسه اضافه کنیم تا از لحاظ بصری جلوه جذاب تری داشته باشیم.

 

فضایی برای گیاهان ایجاد کنید

 تزئین دیوار با سبد

آیا می توانید یک مکان مناسبتر برای گیاه مورد علاقه خود پیدا کنید؟ این ایده ها می توانند مکانی مناسب برای قرار دادن گلدان ها روی دیوارها باشند.

 

دیواری با سبدهای آویز

دیواری با سبدهای آویز

اگر اهل دکوراسیون الکتریک هستید ، قطعاً باید سبدهای دیواری را تجربه کنید. این اتاق سرگرم کننده دارای انواع مختلفی از سبد دیواری است که می توانید به راحتی آنها را در بازار فروش محلی یا فروشگاه محلی خود پیدا کنید تا شخصیت زیادی به شما بدهد.

 

ساده نگه دارید

 تزئین دیوار با سبد

در اینجا ، چند سبد ساده با بافت بزرگ ، جلوه و احساسی زیبا  به این فضا می دهد. با استفاده از یک پالت رنگی مینیمالیستی و مواد طبیعی ظاهری مدرن ایجاد شده است.

 

یک راه پله تزئین کنید

راه پله سفید با سبدهایی روی آن

اگر به دنبال راهی برای تزئین راه پله هستید ، این ایده را در نظر بگیرید. سبدها گرمای زیبایی به ورودی و راه پله می بخشند ، اما بر بقیه اتاق شما نیز غلبه نمی کنند.

 

 تزئین روی دیوار با سبد و کلاه

سبد و کلاه روی دیوار

ما عاشق خلق هنرهای دیواری از وسایل غیرمنتظره هستیم ، بنابراین جای تعجب نیست که این ایده را برای شما معرفی کنیم . کلاه های آویز که با سبد و آینه مخلوط شده اند ، یک طراحی منحصر به فرد و التقاطی را برای اتاق خواب ایجاد می کنند.

مطالب مرتبط