5 روش برای تزئین خانه با استفاده از لامپ های LED

تزئین خانه با لامپ

بسیاری از مردم تصور می کنند که چراغ های LED فقط در صفحه تلویزیون و بالای ماشین های پلیس یافت می شوند. در حقیقت ، این چراغ ها بیشتر از آنچه  اکثر مردم می دانند کاربرد دارند. با استفاده از لامپ و نوارهای LED ، مردم می توانند در دنیایی رنگارنگ ، راحت و با مصرف انرژی بیشتر زندگی کنند. شما از انواع مختلفی از رنگها و چراغ هایی که با این فناوری نوآورانه ارائه می شود لذت می برید. برای  تزئین  دکوراسیون فضای داخلی خانه  ، با لامپ  های  LED می توانید از آن ها استفاده کنید. اینکه چگونه می توانید از لامپ های LED برای نیازهای دکوراسیون منزل خود استفاده کنید با استفاده از مقاله امروز ما به خواندن ادامه دهید.

 

راه های تزئین خانه با استفاده از لامپ های LED

 

1. قاب های در و پنجره را تزئین کنید

شاید به این نکته دکوراسیون فکر نکرده باشید اما می توانید قاب در و پنجره خود را تزئین کنید. وقتی فصل تعطیلات فرا می رسد ، این نکته در بهتر جلوه دادن خانه شما بسیار مفید است. چراغ های LED را به سمت بالا ، پایین و روی فریم قرار دهید. نوارهایی را که می خواهید فضای خالی یا گوشه ای را که نیاز به تزئین دارد پر کنید و خم کنید. قاب های بیرونی را با چراغ های LED که آب و هوای بارانی و برفی را حفظ می کنند ، بپوشانید. با جایگزینی نوارهایی با رنگهای مختلف یا انتخاب لامپهایی که به طور خودکار رنگ عوض می کنند ، نمای تعطیلات منحصر به فردی ایجاد کنید.

آپارتمان مدرن ، طراحی مبلمان ، دکوراسیون داخلی و روشنایی

به همان روشی که صاحبان مشاغل نمای ویترین خود را تزئین می کنند ، شما نیز می توانید همین کار را برای تزئین خانه خود با لامپ هیا LED  انجام دهید. یک نمایشگر نور روشن ، چشمک زن و بدون چشمک زن در پنجره ایجاد کنید. برای داشتن ظاهری کامل ، کلمات ، لامپ و اسباب بازی را در آن بگنجانید. اگرقصد  جلب توجه دارید ، این سبک یک روش عالی برای اطمینان از این است که همه در کنار خانه شما قدم می زنند و به آن خیره می شوند.

 

لحظه ای که میهمانان وارد خانه شما می شوند ، مطمئن شوید که هرگز در را فراموش نمی کنند. فناوری نورپردازی LED به شما امکان تزئین درب را داده است. به جای اینکه به دنبال یک تاج گل قدیمی بروید ، این سبک از طراحی را امتحان کنید.

 

2.  موسیقی را در آن بگنجانید

موسیقی خوب در تمام طول سال خصوصاً در تعطیلات خوب است. هنگامی که موسیقی شروع به پخش می کند ، حال و هوای بهتری در افراد ایجاد می شود. ببینید چگونه می توانید هنگام روشن شدن لامپهای LED ، موسیقی را برای پخش همگام سازی کنید. مهم نیست که در کدام اتاق می مانید ، آهنگ هایی را که با کنترل کننده پخش می شوند کنترل کنید. از این روش برای پخش موسیقی کریسمس در تعطیلات بهتر استفاده می شود.

 

3. کلمات و عبارات را با ماژول ایجاد کنید

برای هجی کردن کلمات و عبارات مختلف از ماژول های LED نازک و انعطاف پذیر استفاده کنید. ظاهر هر پیامی را که می خواهید برای همسایگان و افراد دیگر ارسال کنید ، بهبود ببخشید. یک تبریک یا یک آرزوی تعطیلات که از چند متر دورتر دیده می شود ، درست کنید. اطمینان حاصل کنید که پیام شما به خوبی در شب دیده می شود ، که با اطمینان از قابلیت LED ها تضمین می شود.

 

4. یک توپ LED ایجاد کنید

با این کار می توانید برای شب سال نو ، بتوانید به طور منحصر به فرد جشن بگیرید. نوارهای نوری انعطاف پذیر را به یک توپ کروی متصل کنید که می چرخد ​​یا ثابت می ماند. برای همه مهمانان خود ، این نمایش نور را برای بسیاری از شب ها روشن بگذارید.

 

5. درختان و گیاهان را تزئین کنید

اطراف درختان و گیاهان خانگی از چراغ های مینی LED به خوبی استفاده کنید. برای یک درخت کریسمس ، تصمیم بگیرید که به چه تعداد از این لامپ ها نیاز دارید.  حتی می توانید فانوس های مینیاتوری را نیز از درخت آویزان کنید. هیچ کس نگران آتش سوزی نیست زیرا LED ها ضد آب هستند و در برابر آتش مقاوم هستند.

آپارتمان داخلی  شیک سه بعدی

اگر یک باغ سرپوشیده دارید ، واقعاً می توانید از این کار لذت ببرید. نور LED برای نورافکن ایده آل است ، بنابراین یک چراغ بزرگ بخرید که یک شی را در باغ روشن کند. این چراغ های LED را در هر کجای باغ یا اطراف باغ از کف تا سقف قرار دهید.

 

 

وسایل روشنایی LED فناوری های بسیار پیشرفته ای هستند که سرانجام به خانه ها راه پیدا کرده اند. بیشتر صاحبان خانه مزایای استفاده از لامپ و نوارها را می بینند: مصرف کم انرژی ، هزینه کم انرژی و انتخاب های مختلف رنگ. در مقایسه با چراغ های رشته ای ، LED ها باعث صرفه جویی در انرژی بیشتر و صرفه جویی در محیط به روش های بیشتری می شوند. محصولات تزئینی بیشتری برای تزئین فضای داخلی و خارجی خانه موجود است. چراغ های کریسمس ، چراغ های کف ، لوسترها و نوارهای روشنایی تنها چند وسیله تزئینی هستند که حاوی LED هستند. هیچ دلیلی وجود ندارد که یک طراح از این فناوری ابتکاری چشم پوشی کند .

مطالب مرتبط