9 ایده هوشمند نگهداری کیف دستی در خانه

نگهداری کیف دستی

هنگامی که کیف های دستی استفاده نمی شوند ، مکان های نگهداری آنها می تواند یک معما باشد. برخی کیفه ها می توانند نسبتاً بزرگ و برخی دیگر شکننده باشند. و بعضی از افراد مجموعه گسترده ای از آنها را دارند. بنابراین یک سیستم ذخیره خوب که کیف ها را مرتب و محافظت کند ، ضروری است. گزینه هایی متناسب با فضاهای بزرگ و کوچک به طور یکسان وجود دارد و بعضی از آنها برای اجرای با کمترین هزینه و تلاش روبرو هستند. در اینجا 9 ایده ساده برای کمک به شما در سازماندهی و نگهداری کیف های دستی در خانه  آورده شده است.

 

سبد ها

سبد ها

اگر فضای لازم برای نصب آنها را داشته باشید ، سبد ها  برای ذخیره اندازه های مختلف کیف های دستی عالی هستند. اگر فضای لازم برای اینکار را در خانه  ندارید ، به راحتی نگهداری کیف های دستی در سطل های پلاستیکی که درون کمد یا زیر تخت قرار می دهید ، می تواند روش خوبی برای محافظت و سازماندهی آنها باشد. سبد  های زیادی در بازار برای خرید موجود است . بنابراین یافتن چیزی در اندازه و سبک مناسب تقریباً تضمین شده است.

 

قلاب

قلاب

قلاب ها در صورتی که چیدمان فضای شما اجازه این کار را بدهد ، راهی آسان برای نگهداری کیف ها هستند. می توانید قلاب ها را روی درها  یا در داخل کمد قرار دهید . همچنین می توانید قلاب ها را پشت سر هم به دیوار نصب کنید تا کیف های شما قابل مشاهده و در دسترس باشد. فقط اگر کیف ها پشت در بسته نیستند ، به طور مرتب آویزان باشند. همچنین آنها را در جایی آویزان نکنید که اغلب به آنها برخورد خواهید کرد.

 

آویز پشت در کیف

نگهداری کیف دستی

چندین محصول وجود دارد که به شما امکان می دهد کیفه ها را به صورت عمودی آویزان کنید. به عنوان مثال ، یک سازمان دهنده مانند شکل بالا  کیف های دستی متعددی را در یک خط نگه می دارد. همچنین می توانید کیف ها را به صورت عمودی روی درب دارای قفسه ذخیره کنید. این یک روش عالی برای صرفه جویی در فضا برای ذخیره سازی  کیف های دستی است.

 

مجله ای

مجله ای

نگهدارنده هایی که برای سایر وسایل طراحی شده اند می توانند برای کیف های دستی نیز کار کنند. به عنوان مثال ، کیف های باریکی که به راحتی تا می خورنند ، می توانید به داخل نگهدارنده های مجله قرار دهید . انواع دیگری از سازمان دهندگانی که می توانند کیف های دستی را در خود جای دهند شامل پوشه های پرونده و جعبه های کلاه است.  البته شما همیشه می توانید کیف های کوچک را در داخل کیف های بزرگتر ذخیره کنید تا از آنها محافظت شود و همه در یک مکان باشند.

 

تقسیم کننده های قفسه ای

نگهداری کیف دستی

همانند نگهدارنده های مجله ، تقسیم کننده های قفسه ای نیز می توانند کیف های دستی را به صورت قائم و جدا نگه دارند. اگر فضای قفسه زیادی در کمد داشته باشید ، آنها انتخاب خوبی هستند . تقسیم کننده های قفسه یک روش عالی است که به شما امکان می دهد کل مجموعه کیف های دستی خود را یک باره ببینید ، از جمله کیف های کوچک که  ممکن است در یک ظرف ذخیره سازی روی هم قرار گیرند.

 

حلقه پرده دوش

حلقه پرده دوش

حلقه پرده دوش یک راه حل ارزان و ساده برای نگهداری کیف های دستی است. فقط حلقه ها را به یک میله کمد وصل کنید ، و بندهای کیف را از آنها آویزان کنید. کیف های آویزان از دسته آنها معمولاً آنها را به حالت پهلو قرار می دهد ، بنابراین شما می توانید باریک ترین قسمت های آنها را برای صرفه جویی در فضا مرتب کنید. با این حال ، این ترفند برای کیف های سنگین توصیه نمی شود ، زیرا باعث ایجاد فشار طولانی مدت در بندها و فرسودگی آنها می شود.

 

قفسه های بالای کمد

قفسه های بالای کمد

اگر در حال حاضر لباس های تا شده را در قفسه بالای کمد خود ذخیره می کنید ، در عوض تعویض آن را برای کیف های دستی خود در نظر بگیرید.  همیشه می توانید لباس ها را در کشوها یا جعبه های مخصوص نگهداری زیر تخت نگه دارید.

 

 

قفسه بندی دیواری

قفسه های بالای کمد

برخی از کیف های دستی بسیار زیبا هستند و نمی توان آن ها را در داخل کمد پنهان کرد. در عوض ، به نمایش گذاشتن آنها در یک قفسه دیواری فکر کنید. شما می توانید فقط یک قفسه شناور یا یک گروه از قفسه ها را نصب کنید تا کیف های مورد علاقه خود را نگه دارید و دسترسی آسان به آنها را داشته باشید. این روش هم به عنوان محلول ذخیره سازی و هم به عنوان تکه های تزئینی در فضا عمل می کند. گزینه های اندازه قفسه دیواری و سبک بسیاری متناسب با نیازهای ذخیره سازی شما و متناسب یکپارچه با دکوراسیون موجود شما وجود دارد.

 

قفسه کتاب

نگهداری کیف دستی

اگر نمی خواهید قفسه های دیواری نصب کنید ، همیشه می توانید کیف های دستی را روی یک کتاب ذخیره کنید . اگر قفسه های داخلی تعبیه شده برای کیف خود ندارید ، و بسیاری از اندازه های کتابخانه متناسب با نیاز شما وجود دارد ، این محلول ذخیره سازی گزینه خوبی است. برای اینکه کیف های دستی خود را به حالت ایستاده نگه دارید می توانید از تقسیم کننده های قفسه استفاده کنید. یا می توانید به راحتی آنها را با دستمال کاغذی برای پشتیبانی پر کنید.

مطالب مرتبط