10 ایده برای جا حوله ای در خانه شما

جا حوله ای در خانه شما

برخی افراد ترجیح می دهند حوله ها را در کمد ملافه یا پشت درهای بسته کمد پنهان کنند. اما برای کسانی که دوست دارند حوله ها را نزدیک خود داشته باشند یا از نمایش وسایل ضروری روزمره در فضای باز لذت می برند ، روش های شیک زیادی برای قرار دادن جا حوله ای در خانه شما وجود دارد.

 

این می تواند به معنی ایجاد قفسه های داخلی برای نمایش حوله باشد. نصب قفسه های شناور ترکیب کمدها و تسلیحات اختصاصی. یا استفاده از اشیای قدیمی یا غیر منتظره به عنوان نگهدارنده حوله ، مانند قفسه های لیوان ها ، قفسه های مجله ، قفسه های کت  و …

 

در این مواقع کاملاً آگاه از بهداشت ، باید توجه داشت که اگر در یک حمام کوچک یا در غیر این صورت در مجاورت توالت حوله ها را در فضای باز نگهداری می کنید ، به یاد داشته باشید که باید خیلی سریع آن ها را بشورید .  ویروسها و باکتریهای احتمالی که می توانند تاچند متری حرکت کنند . ممکن است روی حوله ها بنشینند و آن ها را آلوده کنند. پس  مراقب باشید که حوله ها را کجا قرار می دهید و بهداشت آن ها را رعایت کنید.

 

نردبان تزئینی

جا حوله ای

این ایده برای جا حوله ای  در حمام  شما  توسط یک طراح خوش ذوق طراحی شده است ، یک نردبان تزئینی مشکی رنگی که به دیوار کنار وان تکیه داده است پاسخی شیک به این سوال است که چگونه حوله های خود را به نمایش بگذارید.

 

میز عتیقه ای

جا حوله ای در خانه

در این حمام یک میز عتیقه ای سینک ظرفشویی را نگهداری می کند ، و به عنوان فضای باز برای حوله های سفید است که روی یک قفسه پایین قرار گرفته و جمع می شود و در یک سبد بزرگ زیر ظرفشویی حوله ها نگهداری می شود. قابل مشاهده نگه داشتن مقدار زیادی حوله حمام سفید به سبک هتل بخشی از مواردی است که به احساس تازگی و کاربردی بودن دستشویی حمام کمک می کند.

 

حفره های چوبی

حفره های چوبی

در این حمام ، حفره های توله توپی بین کابینت های دوتایی فضای اختصاصی ایجاد می کند تا حوله های رول شده تازه را آماده نگه دارید.

 

 قفسه بندی باز اتاق خشکشویی

 جا حوله ای  در خانه شما

در این اتاق خشکشویی که در داخل آشپزخانه طراحی شده است ، قفسه های شناور ضخیم چوب گرم در بالای ماشین لباسشویی و خشک کن نصب شده و فضایی را برای ذخیره دسته های حوله در کنار اشیا تزئینی ، گیاهان و وسایل خشکشویی ایجاد می کنند.

 

سبک روستایی

جا حوله ای در خانه

در این حمام ، حوله های حمام در قفسه پایین یک چوب ساده و روستایی کنار وان در کنار شمع ها ، بخور ، مریم گلی ، چراغ نمک و کریستال ها قرار گرفته است . در عین سادگی و واقعا جذاب می باشد و ایده مناسبی برای جا حوله ای در حمام خانه شما می باشد.

 

نردبان + سبد

حمام خانه مدرن

در این سرویس بهداشتی مدرن از ، یک واحد ذخیره سازی چوبی مانند نردبان به شکل ساده ، جایی برای یک حوله آویز و یک سبد سیم آویزان با حوله های دستی یدکی طراحی شده است.

 

مینیمالیست

جا حوله ای مینیمالیست در خانه

این حمام تمیز و آرامش بخش یک رویای مینیمالیستی در سایه های سفید و کرم است. یک چهارپایه کوچک چوبی روستایی  کاملاً دور از دسترس اسپری دوش قرار داده شده است و جای آن فقط برای یک یا دو حوله است که کاملا مرتب جمع شده و آماده استفاده است.

 

قفسه های زیاد

قفسه های زیاد

در این خانه ، حوله های راه راه کاملاً کرمی به زیبایی و شیک در کنار سایر وسایل ضروری و تزئینی در قفسه های داخلی نگهداری می شوند. غلتیدن حوله های یدکی و انباشته شدن آنها در هرم های سه تایی ، جلوه تزئینی مطبوعی می دهد.

 

گوشه مهمان راهرو

گوشه مهمان راهرو

یکی دیگر از ایده های جالب برای جا حوله ای در خانه ای شما جایی در گوشه ورودی خانه می باشد. با یک  قفسه کتاب رنگ آمیزی شده با دست که دارای وسایل ضروری است  و حوله ها و پارچه های دستشویی تمیز نورد شده و حوله های دستی که در سبدها نگهداری می شوند.

این ایده زمانی به کار می آید که شما می خواهید مهمانان شما ، حوله ها را مشاهده کنند و از آن استفاده کنند. همچنین اگر شما مهمانان زیادی داشته باشید ، دیگر نیازی ندارید که به آن وسایل خصوصی خود را بدهید یا آن ها از شما درخواست کنند.

 

 

نردبان ، چهارپایه و قلاب

نردبان ، چهارپایه و قلاب

این حمام جادار  دارای گزینه های مختلف  نگهداری حوله و لباس است که شامل یک نردبان خمیده ، چهارپایه چوبی و قلاب های حوله ای است که  آماده و منتظر استفاده هستند .

مطالب مرتبط