14 ایده خلاقانه برای دکوراسیون حمام کودکان

دکوراسیون حمام کودکان

طراحی دکوراسیون سرویس حمام مناسب کودکان نیاز به برخی از خلاقیت ها دارد.

 

اگر در حال تزئین اتاق کودک نوپای خود باشید ، باید به فکر طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی کودکان هم باشید   ، یک فضای بازیگوش و در عین حال کاربردی ضروری است. اما ایجاد یک حمام “سرگرم کننده” که متناسب با سبک شما باشد و نیازهای خانواده شما را برآورده کند ، اغلب آسانتر از آنچه می باشد که فکر می کنید ، می باشد. و نیازی به هزینه های بالا ندارد و تنها با خلاقیت می توان آن را عملی کرد.

 

در حالی که مضامین و شخصیت های مورد علاقه فضاهای جذاب را ایجاد می کنند ، پس با مشاهده تصاویر و توضیحات این مقاله ، ایده برداری کنید.

 

این ایده های خلاقانه برای دکوراسیون حمام بچه ها ترکیبی کامل از مدل های سرگرم کننده و شیک است. هر کدام ترکیبی از روندهای طراحی مدرن با رنگ ها و الگوهای بازیگوش و موضوعات ظریف است که بچه ها دوست خواهند داشت.

 

حال اگر فقط می توانستید بفهمید که چگونه می توان آن خمیر دندان را از سقف خارج کرد.

1. افسانه فلامینگو

افسانه فلامینگو

این طرح عجیب و غریب فلامینگو نوعی شوخی را به حمام بچه های نوپا در رنگ خاکستری و آبی نشان می دهد که می توانید در سرویس بهداشتی حمام و دستشویی کودک خود پیاده سازی کنید.

 

ارزان  می باشد ، و کشیدن آن بسیار آسان است ، یک شابلون سرگرم کننده راهی عالی برای ایجاد شخصیت به دیوارهای بچه های خود بدون خرید  کاغذ دیواری است.

 

2. زیبایی دریایی

زیبایی دریایی

ساحل دریایی حس آرامش را به کودکان شما می دهد .  از فضای صنعتی و کاشی کاری راه راه تا آینه سوراخ دار که روی چوب های فرسوده نصب شده است ، این فضای خیالی همانطور که برای بچه ها جذاب است ، برای بزرگسالان نیز جذاب است.

 

3. دم پری دریایی

دکوراسیون حمام کودکان

کاغذ دیواری کاشی دیواری ، این حمام کودکانه زرد و آبی زیبا را  زنده می کند ، با اشاره به یک تم پری دریایی بدون اینکه بیش از حد کودکانه به نظر برسد.

 

4. یک کشوی افزایش قد

یک کشوی افزایش قد

این چهارپایه توکار که با خلاقیت به عنوان یک کشوی معمولی مبدل می شود ، به کودک کوچک شما یک پا در ظرفشویی می دهد و آماده شدن برای شستن دست ها را آسان تر می کند. حتی اگر کودک دیگر نیازی به افزایش قد ندارد ، می توانید آن را به کشوی ذخیره سازی معمولی تبدیل کنید!

 

5. کشتی دریایی

کشتی دریایی

این فضای دوست داشتنی برای کودکان و نوجوانان ، ترکیبی از وسایل مدرن و کمدهای برجسته آبی با چاپ کاغذ دیواری نرم و الهام گرفته از دریایی است که شامل کشتی های دریایی است.

 

6. پررنگ ، روشن و آبی

دکوراسیون حمام کودکان

الگوی پررنگ و رنگ برجسته ، زندگی و انرژی را در این حمام شیک بچه گانه طراحی شده  به ارمغان می آورد . به نظر می رسد که آینه با قاب سنگین و رنگ زرد روشن ، از دیوارهای طرح دار ظاهر می شود و با درخشش پررنگ خود کمی کودک خواب آلود خود را انرژی می دهد تا “بیدار شود

 

7. موج را بگیرید

موج را بگیرید

برخی از رنگ آمیزی های هوشمندانه این حمام دوستانه بچه ها را با موضوع موج سواری فراهم می کند. بچه ها عاشق ایجاد نقوش موج سرگرم کننده در بالای اتاق آبی اقیانوس هستند. این یک روش آسان و ارزان برای جذاب کردن فضای کوچک شما است.

 

8. برای ملوان کوچک شما

دکوراسیون حمام کودکان

این حمام خانوادگی شسته و رفته با مضمون ساحلی طراحی شده است ، دارای یک ایستگاه شستشوی دوم ، فقط برای بچه ها و برای کوچکترین اعضای خانواده است و فضای مشترکی برای همه ایجاد می کند.

 

9. همه در جزئیات

دکوراسیون حمام کودکان

این سرویس بهداشتی زیبا و در عین حال پیشرفته  ، تم دریایی شاد خود را تحت کنترل دارد ، با تکیه بر جزئیات ظریف برای ایجاد اثر کلی. نقش برجسته نهنگ مورد پسند کودکان و بزرگسالان قرار دارد ، در حالی که کابینت های غنی آبی و کاشی سفید تمیز ، دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی را شیک و مدرن نگه می دارد.

 

10. جنگل

حمام کودکانه

این حمام مدرن با مضمون جنگل  ، چاپهای گرافیکی کودک پسند و الگوهای برجسته را با هم مخلوط کرده و فضایی برش خورده و در عین حال تحریک بصری ایجاد می کند. رنگ سبز –  در کنار تصاویر حیوانات به کودک روحیه می دهد و جنگل های سبز عمیق را به ذهن متبادر می کند.

 

11. گالری حمام

دکوراسیون حمام کودکان

آیا می خواهید هنر كوچك خود را در جایی به نمایش بگذارید كه به درستی قابل قدردانی باشد؟ این گالری حمام روشن و رنگارنگ ، ایجاد شده  ، مکان مناسب برای دوش گرفتن است. نقاشی های مورد علاقه یا کودکانه خود را با چند چاپ رنگی برای یک گالری جالب توجه مخلوط کنید.

 

12. رنگ پاپ

نقاشی روشویی کودکانه

یک لباس صورتی گرم که در برابر کاغذ دیواری با طرح برجسته سیاه و سفید نقش بسته است ، این حمام زنانه و جالب  واقعا کودک را هیجان زده می کند . جزئیات ظریف ، مانند دیوارکوب های آینه ای دیوار ، حوله های دست تک رنگ و یک لوستر ظریف ، جلوه عالی و فانتزی  را ایجاد می کند ، ظاهری ایجاد می کند که دخترتان به خوبی آن را حس می کنند.

 

13. تخته سیاه زیبایی

تخته سیاه زیبایی

این حمام زیبا سیاه ، سفید و گل رز به رنگ  داخلی طراحی شده است و دارای دیوارهای تخته سیاه مشکی است که با شیطنت ها و نقاشی های  بچه گانه رنگارنگ تزئین شده است .

 

14. مکانی برای همه چیز

دکوراسیون حمام کودکان

فضای ذخیره سازی زیر سینک مفید است ، استفاده از کابینت های بزرگ و باز در رنگ های مورد دلخواه می تواند هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان عالی باشد.

 

امیدوارم که از مجموعه ایده های دکوراسیون حمام کودکان خوشتان آمده باشد و اکنون خلاقیت بهتری برای طراحی سرویس حمام کودک خود داشته باشید.

مطالب مرتبط