9 مدل کتابخانه دوست داشتنی برای الهام بخشیدن به تزئین شما

مدل کتابخانه دوست داشتنی برای الهام بخشیدن به تزئین شما

برای بسیاری از صاحبان خانه و مستاجر ها ، کتاب ها کالاهای ارزشمندی هستند که قدرت تغییر در تفکر فرد را دارند. بنابراین منطقی است که شما مکانی را در خانه خود می خواهید که سلیقه ادبی شما را نشان دهد. ایده های مدل کتابخانه زیر روش های ابتکاری و در بسیاری موارد آسان برای تکثیر مجموعه شما را در فضاهای کوچک و بزرگ به اشتراک می گذارند. با نمایش این ایده های جالب توجه در گوشه و کنار کتابخانه ، آماده نمایش مطالب مورد علاقه خود شوید.

 

مدل هوشمند ساخته شده در کتابخانه

مدل هوشمند ساخته شده در کتابخانه

 یک نردبان دیواری کوچک امکان دسترسی را فراهم می کند. در داخل کتابخانه الهام گرفته از اتاق زیر شیروانی مجموعه ای از قفسه بندی های کوچک  قرار دارد: یک میز قهوه کوچک ، کیسه کف و بالش . قفسه های سفید که توسط براکت های دیواری در محل نگه داشته می شوند ، مجموعه ای از خوانش های مورد علاقه را به نمایش می گذارد. چراغ های سقفی فرو رفته و روشن ، نیاز به لامپ کف را برطرف می کنند.

 

 

مدل کتابخانه برای کودک کوچک

 مدل کتابخانه برای کودک کوچک

یک گوشه کتابخانه موفق باید همیشه مخاطبان را در ذهن داشته باشد ، همانطور که در مورد این ایده جالب برای بچه های کوچک  وجود دارد . گوشه ای دست نخورده در یک اتاق خواب به یک مکان کوچک دنج تبدیل شده است تا خواندن با استفاده از قفسه کتاب و بالشتک های کف حلقه شود.

 

میز قهوه آکریلیک تبدیل شده به کتابخانه

میز قهوه آکریلیک تبدیل شده به کتابخانه

آیا تابحال ایده ای این چنین برای کتابخانه خود در ذهن داشتید . این مدل کتابخانه کم هزینه می تواند در هرجایی (اتاق خواب یا اتاق نشیمن) قرار بگیرد. طراح داخلی یک ایده ذخیره هوشمند کتاب برای آنهایی که با فضای محدود کشتی می گیرند ، دارد. در اینجا او یک گوشه کتابخانه کوچک زیر یک میز قهوه اکریلیک ایجاد کرده است. این یک روش مبتکرانه برای نمایش مجموعه ای متشکل از رمان ها ، کتاب های هنری و حتی مجلات است. توجه داشته باشید که چسب های رنگارنگ چگونه زندگی اتاق نشیمن را با پرش از رنگ ها زنده می کنند.

 

گوشه ای کوچک با قفسه کتاب از کف تا سقف

گوشه ای کوچک با قفسه کتاب از کف تا سقف

این گوشه در یک آپارتمان اجرا شده است ، در ساختمان های کوچک تا سقف ، از متر مربع محدود در یک دفتر کوچک خانه باید استفاده درست کرد. این یک روش ایده عال است که می تواند به پنجره ها و درها گسترش یابد – فقط قفسه های کتاب را در اطراف و بالا اضافه کنید.

 

فضای دیوار را در اطراف یک راه پله بهینه کنید

فضای دیوار را در اطراف یک راه پله بهینه کنید

راهروها معمولاً فضاهای باز مناسب برای بهینه سازی عمودی هستند. این ایده ، توسط یک طراح داخلی باهوش اجرا شده است ، مفهوم استفاده از قطعه های های مربع عمودی موجود را جلب می کند. طراح فضای موجود در اطراف محوطه راه پله را به محلی برای ذخیره کتاب ها تبدیل کرده است.

 

نمایش کتابها روی میز کنسول

 مدل کتابخانه

یک میز کنسول ساده کم فشار به یک کتابخانه دیوانه وار شیک تبدیل می شود در این ایده که مشاهده می کنید . آثار هنری ، چراغ ، آینه و گیاهان گلدان همه تمرکز را به سمت نمایش زیبا می کشانند. ترفند قرارگیری خوب است. توجه داشته باشید که چگونه همه اشیا تزئینی یا به صورت آویزان یا درست روی چیدمان کتاب قرار می گیرند. تعادل را نیز در ذهن داشته باشد. گیاه بزرگ در سمت راست باعث تعادل آینه و چراغ سمت چپ می شود.

 

ترتیب کتابها بر اساس رنگ

ترتیب کتابها بر اساس رنگ

در اینجا یک نکته تزئین هوشمندانه است که هر عاشق کتاب باید آن را بدزدد. طراح داخلی  با تنظیم کتاب ها بر اساس رنگ ، رنگبندی این اتاق نشیمن را زنده کرد. این ایده آنچه را که می توانست یک کتابخانه خانگی معمولی باشد به یک نقطه کانونی تماشایی تبدیل می کند.

 

گوشه کتابخانه باریک ایده آل برای ورودی های کوچک

گوشه کتابخانه باریک ایده آل برای ورودی های کوچک

یک ورودی باریک در یک آپارتمان که به صحنه رفته است و با استفاده از قفسه های باریک جایی برای گوشه کتابخانه ایجاد می کند. ما عاشق این هستیم که چگونه ذخیره کتاب ها به صورت افقی ، خواندن خارها را آسان تر می کند. اما خوبی ذخیره سازی به همین جا ختم نمی شود. نگه داشتن کتاب در ورودی راه خوبی برای استفاده از فضای دیوار بلا استفاده است.

 

راه حل نگهداری کتاب با دو وظیفه

 مدل کتابخانه

ویژگی های خانه دو کاره را که استفاده عالی از هر متر مربع می کند را هر خانم خانه داری باید دوست داشته باشد . این ویژگی فضای ذخیره سازی ارزشمندی را هنگام کار اضافی به عنوان مکانی برای جمع کردن با خواندن خوب فراهم می کند.

مطالب مرتبط