8 سبک دکوراسیون آشپزخانه با جذابیت بی انتها

سبک دکوراسیون آشپزخانه

اگر نمی توانید کلماتی را برای توصیف آشپزخانه رویاهای خود پیدا کنید ، به بهترین مکان رسیدید. در اینجا سبک های محبوب دکوراسیون  فضاهای آشپزخانه را از خانه های مدرن گرفته تا اسکاندیناویایی الهام گرفته ایم. بخاطر داشته باشید عوامل زیادی برای ایجاد بهترین آشپزخانه برای خانه و سبک زندگی شما از جمله مقدار متر مربعی که با آن کار می کنید و سلیقه  شما تاثیر گذار است . اما مهم نیست که به چه ویژگی هایی علاقه دارید ، سرعت گرفتن در این سبک های آشپزخانه که ارزش آن را دارند ، اولین قدم برای رسیدن به اهداف بازسازی است.

 

1. آشپزخانه مدرن

سبک دکوراسیون آشپزخانه

این روزها بسیاری از فضاهای مدرن آشپزی همه چیز در مورد ترکیب یک طرح مفهومی باز است ، همانطور که در این دکوراسیون نشان داده شده است . کابینت ها به مبلمان مدرن براق شباهت دارد ، که یکی یکی از مشخصه های آشپزخانه مدرن است. فضاهایی از این قبیل به دلیل ترکیب عملکرد و زیبایی شناخته شده اند ، از این رو میز قابل توجه و سنگ مرمر سیاه است که نسبت به سایر مواد آشپزخانه ، طراحی سطح بالاتری دارد.

 

2. آشپزخانه مدرن ترکیب شده با سبک روستایی

آشپزخانه مدرن ترکیب شده با سبک روستایی

مسلماً محبوب ترین سبک آشپزخانه این روزها خانه مدرن است. این ترکیبی از طراحی روستایی و بعضاً صنعتی با ویژگی های مدرن است که دارای حال و هوای خانگی هستند .  کاشی مترو ، یک عنصر اصلی برای زیبایی و عملکرد را تعیین می کند. تن های چوبی طبیعی ، به ویژه به صورت قفسه های باز ، یکی دیگر از ویژگی های بارز سبک است. به روشنایی وظیفه الهام گرفته از صنعت توجه کنید . البته ، هیچ آشپزخانه مدرن روستایی بدون تخته و سنگ کامل نیست.

 

3. آشپزخانه فرانسوی

سبک دکوراسیون آشپزخانه فرانسوی

این آشپزخانه زیبا توسط یک طراح داخلی فرانسوی دارای تزئینات متنوعی است که واقعا احساس زیبایی را القاء می کنند  ، مانند کابینت سفید با جلوه ای سنتی و هود اجاق گاز دلخواه. کف رنگ آمیزی شده با طرح شطرنجی یک لمس یکپارچه سازی با سبک خاصی است. رنگهای پررنگ ، به ویژه زرد و قرمز ، یکی دیگر از مشخصات بارز این ظاهر است. لوستر های آویز سقف آشپزخانه هم باعث جذاب شدن طرح و سبک دکوراسیون این آشپزخانه شده است .

 

 

4. آشپزخانه معاصر

آشپزخانه معاصر

آشپزخانه های معاصر احساسی مشابه آشپزخانه های مدرن دارند ، اگرچه خطوط آنها اغلب نرم تر است. در حالی که سبک معاصر اغلب دارای لمس های مدرن است ، و لوازم داخل آشپزخانه معمولاً  از وضوح کمتری برخوردار هستند.

 

5. آشپزخانه فرانسوی

آشپزخانه فرانسوی

وقتی نوبت به فضاهای آشپزی می رسد ، هیچ چیز کاملاً به قشنگی سبک کشور فرانسوی وجود ندارد . این فضای آشپزی زیبا توسط Sorento Design دارای رنگی گرم از طرح است که از یک منظره الهام گرفته شده است . کابینت هایی که در این دکوراسیون استفاده شده است ،  جلوه ای از دنیای قدیم را ارائه می دهد. نماد غیر رسمی کشور فرانسه خروس است ، بنابراین منطقی است که یک دکمور کوچک وجود داشته باشد که در گوشه ای قرار گرفته شده باشد. به لوستر فرفورژه توجه کنید. وسایل سلطنتی مانند این ، ریشه عمیق در سبک دکور دارند.

 

6. آشپزخانه یکپارچه

دکوراسیون آشپزخانه

این سبک از طراحی آشپزخانه کمی یکپارچه به نظر می رسد. تضاد دو رنگی موجود در آشپزخانه کاملا آن را جذاب کرده است. رنگ زرد و سفید ترکیبی آرامش بخش و یکپارچه را به داخل فضا داده اند.اگر به عناصر به کار رفته در این سبک دقت کنید ، متوجه خواهید شد که زیبایی بیشتر آن به دلیل استفاده از رنگ های روشن در کابینت ها ، میزها و دیوارهای آشپزخانه می باشد.

 

7. آشپزخانه روشن

آشپزخانه روشن

کابینت ها و دیوارهای سفید روشن و بافت های چوب با رنگ طبیعی لنگرگاه آشپزخانه های الهام گرفته از طبیعت می باشند که روشنی خاصی را به داخل دکوراسیون القا می نمایند .  رنگهای خنثی ، بافتهای طبیعی و قوانین مینیمالیسم اغلب در فضاهای روشن اعمال می شوند.

 

8. آشپزخانه سنتی

آشپزخانه سنتی

سبک محبوب و دلپذیر آشپزخانه سنتی است زیرا فضاهایی از این دست با ویژگی های کلاسیک تعریف می شوند که هم عملکرد قابل زندگی و هم زیبایی پایدار را اضافه می کنند . این فضای پخت و پز یکنواخت توسط  با ترکیب کمد به سبک شیکر با صفحه پشتی مرمری زیبا واقعا در عین کوچک بودن جذاب به نظر می رسد. نور کلاسیک مانند کره زمین هرگز از مد نمی افتد. ما همچنین صندلی های الهام گرفته از شیکر را دوست داریم که جذابیت بی انتها را در سبک دکوراسیون آشپزخانه ایجاد می کند.

مطالب مرتبط