10 ایده زیبا برای اتاق نشیمن آبی

آبی تاریک در یک اتاق نشیمن آپارتمانی کوچک

رنگ آبی ، هرچقدر رنگ پریده یا تیره باشد ، یک رنگ دیدنی و جذاب است که به دلیل تأثیرگذاری آرامش ناپذیر و همچنین چشمگیر بودن آن شناخته می شود. همچنین یکی از سایه های مورد علاقه مادر طبیعت از زیبایی کامل زمین در هر دو آسمان صبح و عصر تا آبهای طوفانی اقیانوس است. وقتی نوبت به تزئین اتاق نشیمن یا بخش پذیرایی خانه شما می رسد ، سایه ای ایده آل از رنگ آبی برای هر حالت و سبکی که بخواهید ایجاد کنید وجود دارد. بنابراین چه سبک شما دریایی باشد و چه مدرن ، این اتاق های نشیمن باشکوه آبی به شما کمک می کنند سایه مورد علاقه جدید خود را شناسایی کنید.

 

آبی تاریک در یک اتاق نشیمن آپارتمانی کوچک

آبی تاریک در یک اتاق نشیمن آپارتمانی کوچک

طراح داخلی ، رنگ مناسبی از آبی نیمه شب را در این اتاق نشیمن الهام گرفته است. این رنگ باعث می شود فضای کوچک تقریباً دو برابر اندازه واقعی خود احساس شود . توجه داشته باشید که چگونه رنگ غنی از دو پنجره بزرگ به زیبایی منظره های ستاره ای را قاب می کند. تن های طلایی و قرمز و همچنین سقف سفید واضح ، دیوارهای تیره را متعادل می کند ، که باعث می شود اتاق سرزنده و در عین حال آرام باشد.

 

اتاق نشیمن  مدرن آبی و خاکستری

اتاق نشیمن  مدرن آبی و خاکستری

دیوار آبی این اتاق نشیمن آبی و خاکستری را در یک خانه ایده آل کرده است . سقف و تزئینات سفید روشن باعث می شود که فضایی سبک و هوایی داشته باشید. مبلمان با رنگ های خنثی کم رنگ و چوب های تیره ضمن تقویت فضای مدرن اتاق ، هم کنتراست و هم جذابیت بصری می بخشند.

 

اتاق پذیرایی آبی کوچک و تک رنگ

اتاق پذیرایی آبی کوچک و تک رنگ

به طور جدی ، هیچ چیز به اندازه یک فضای تک رنگ مانند این اتاق نشیمن آبی  کاملاً مدرن به نظر نمی رسد . رنگ آمیزی سقف و دیوارها با همان سایه باعث می شود فضای کوچک یک مکان کوچک دنج باشد. مبلمان آبی و فرش بزرگ توهم فضای کف بیشتری را ایجاد می کند.  رنگ های برنجی ، مرمر و چوب های طبیعی ، اتاق را با روشنایی بالا می برند.

 

دیوارهای سرمه ای مبلمان رنگارنگ را جذاب می کنند

دیوارهای سرمه ای مبلمان رنگارنگ را جذاب می کنند

دیوارهای غنی و بدخلق زمینه را برای انفجار رنگ در این اتاق نشیمن  فراهم می کنند. پس زمینه آبی مایل به تمرکز بر روی دکورهای صورتی و مبلمان زرد لیمویی باعث خاص شدن این اتاق نشیمن برای پذیرایی از مهمانان شده اند .

 

دیوارهای آجری را با رنگ های آبی جفت کنید

دیوارهای آجری را با رنگ های آبی جفت کنید

رنگ آبی که  در این دکوراسیون نشان داده شده است ، ظریف و در عین حال موثر است. فرش و صندلی ها دور هم جمع می شوند و این احساس را ایجاد می کنند که فضای اتاق بسیار آبی تر از آن است که در واقع به نظر می رسد. همچنین مخلوط شدن رنگ های آبی با ویژگی های آجری و دیوارهای سفید زیبا شده اند. این ترکیب فضایی گرم و روشن ایجاد می کند.

 

شیک و عادی

شیک و عادی

Teal رنگی به رنگ سبز مایل به آبی است که توسط طراح داخلی خلاق  به این اتاق نشیمن ساده و در عین حال شیک ، مقدار زیادی ظرافت می بخشد . یک صندلی چرمی چوبی و بالش های خز مصنوعی تجملی در اتاق حال است که با ترکیب فرش رنگارنگ آن حس و حال خاصی را ایجاد می کند.

 

 

دیوارهای آبی براق در یک اتاق نشیمن زیبا

دیوارهای آبی براق در یک اتاق نشیمن زیبا

دیوارهای آبی براق باعث افزایش جذابیت  بیشتر این اتاق نشیمن سنتی می شوند. نور طبیعی فراوانی که از پنجره های عظیم الجثه عبور می کند ، روشنایی بیشتری ایجاد می کند و ترکیبی ظریف از رنگ های آبی را که در فضا استفاده می شود ، برجسته می کند.

 

اتاق نشیمن مناسب برای یک خانواده میانسال

اتاق نشیمن مناسب برای یک خانواده میانسال

مبلمان کم و آثار هنری آویزان شده کم ، رنگ آبی را در این اتاق نشیمن الهام گرفته از قرون وسطی به ارمغان آورده اند . نتیجه یک فضا با روحیه سالمندانه و در عین حال بسیار سبک است.

 

دریایی با ترکیب آبی تیره

دریایی با ترکیب آبی تیره

پوپ های سرمه ای خنثی  حال و هوای متمایزی را ایجاد می کند که احساس ساحل بودن ایجاد می کند . تزئینات طبیعی ، از جمله سبزه زرق و برق دار و سبدهای حصیری منطبق ، تم دریایی مدرن و در عین حال ظریف را کامل می کند.

 

دیوارهای آبی براق در یک اتاق نشیمن کوچک التقاطی

دیوارهای آبی براق در یک اتاق نشیمن کوچک التقاطی

یک اتاق پذیرایی باریک و کوچک ، سایه ای عمیق و براق از رنگ آبی را ایجاد کرده است  . طراح داخلی با پر کردن فضا با طیف گسترده ای از مبلمان و تزئینات کوچک در سبک های مختلف ، به ظاهر التقاطی دست یافته است. صندلی چرمی و چهارپایه مطابق با آن جذابیت بیشتری ایجاد کرده است . صندلی کوچک با پارچه ای به طرح پلنگ پوشانده شده است. یکی از ترفندهای مورد علاقه ما در زمینه تزئین فضای کوچک شامل مبلمان جمع و جور است.

مطالب مرتبط