15 ایده دکوراسیون مینیمال در اتاق نشیمن

دکوراسیون مینیمال

داشتن یک اتاق نشیمن جذاب در سبک دکوراسیون مینیمال ، به این معنی نیست که وقتی صحبت از تزئینات می شود ، از آن صرف نظر کنید. برای ایده برداری شما  ، 15 اتاق نشیمن  ساده زیر را مجله امروز میچینم نگاه کنید. هر یک از این سبک های  مینیمال  نشان می دهد که چگونه بسیاری از سبک ها و عملکردها در حداقل مکان های مربعی بدون ایجاد احساس شلوغی یا ناخوشایند زیبا به نظر می رسند.

 

یک پالت تک رنگ را در نظر بگیرید

یک پالت تک رنگ را در نظر بگیرید

اگر به یک پالت تک رنگ بچسبید همانطور که در این اتاق نشیمن سفید نشان داده شده است ، ایجاد یک فضای کوچک شیک و جذاب کاملاً مثر است . چند ترفند باعث می شود که این فضا احساس سرما و لرزش نکند. گیاهان سبز زیبا فضا را با رنگ زنده می کنند. چوب های طبیعی و عسلی های حصیری شکافی از سبک دنج و روستایی دارند.

 

یک طرح رنگ خنثی را ایجاد کنید

یک طرح رنگ خنثی را ایجاد کنید

وقتی فضاهای پذیرایی شما  بسیار کم است ، با مبلمان در مقیاس کوچک از اتاق نشیمن خود نهایت استفاده را ببرید همانطور که در این دکوراسیون مینیمال   نشان داده شده است . یک صندلی عاشقانه مکان دنجی را برای دو نفر رقم می زند. دو میز انتهایی که به صورت قفسه ای دو برابر می شوند ، کتاب ها و دو دکور چراغی  را روی خود نگه می دارند . عناصر بافتی مانند میز قهوه حصیری و لامپ های سرامیکی آجدار باعث رنگ آمیزی رنگ خنثی می شوند.

 

اتاقی به سادگی زیبا و با کناره های  مجلل ایجاد کنید

اتاقی به سادگی زیبا و با کناره های  مجلل ایجاد کنید

شما برای بیان یک جمله زیبا به چیزهای زیادی احتیاج ندارید. در این فضای دوست داشتنی که در تصویر دیده می شود ، وسایل و کناره های  تزئینی در ترکیبی از مواد لوکس و رنگ های شیک سبک دکوراسیون اتاق را بالا می برد. میز قهوه مرمر یک نقطه کانونی جذاب است. صندلی چرمی چرمی سبز و صندلی کناری مخمل آبی نمایی چشم نوازی را ارائه می دهد. یک فرش مخمل  در زیر پاهای برهنه احساس خارق العاده ای می دهد. آینه های ستاره ای بدون اینکه فضای زیادی را اشغال کند  ،  به اتاق درخشش می بخشند. درخت انجیر برگ کمانچه ای ، که در سمت راست نشان داده شده است ، طبیعتی را لمس می کند.

 

با یک مبل مقطعی  دنج و راحت باشید

با یک مبل مقطعی  دنج و راحت باشید

مبل مقطعی مینیمالیستی “L” راهی عالی برای به حداکثر رساندن صندلی ها در یک اتاق نشیمن کوچک است. یک نمونه کاملاً عالی در این فضا مشاهده می شود،  صندلی چرمی بافته شده هم لمسی شیک و هم جمع و جور است که باعث افزایش وزن بصری نمی شود. گیاهان گلدانی تعادل ، زیبایی و شخصیت را دراین دکوراسیون به ارمغان می آورند.

 

دیوارهای سفید و مبلمان تیره هم مناسب هستند

دکوراسیون مینیمال در اتاق نشیمن

وسایل تیره  ، به این اتاق نشیمن سفید و کوچک عمق می بخشند .  نور طبیعی باعث می شود که مبل خاکستری و صندلی کناری آن کم وزن نشود. سقف بلند دارید؟ یک درخت انجیر برگ کمانچه بلند ، همانطور که در سمت چپ نشان داده شده است ، به زیبایی با دیواره های سفید ترد در تضاد خواهد بود. و همچنین فرش سنتی که باعث می شود که رنگ نارنجی گرم شود و رنگ اتاق را یکدست کند.

 

یک اتاق نشیمن کوچک بسیار دنج ایجاد کنید

یک اتاق نشیمن کوچک بسیار دنج ایجاد کنید

هنگامی که اتاق های نشیمن کوچکی دارید ، به دنبال قطعات دنج اضافی در مقیاس کوچک مانند مبل مخمل خواب دار  باشید . میزهای کناری تودرتو و رنگارنگ به عنوان یک میز قهوه در حال انبساط کار می کنند.

 

 

فضایی شیک و جالب

فضایی شیک و جالب

یک طراحی خلاق آمریکایی ، این اتاق نشیمن کوچک را ایجاد کرده است که مخلوطی از سبک های مختلف ا است و همراه با تزئینات الهام گرفته از دکوراسیون مینیمال است. پالت رنگ پریده ، فضای  آرامش بخشی به فضا می بخشد. به کتابهایی که اون گوشه قرار گرفته است توجه می کنید؟ در این اتاق همه چیز با طرح رنگ اتاق کار می کند.

 

بازی با مقیاس ، رنگ و بافت به علاقه بصری می افزاید

دکوراسیون مینیمال در اتاق نشیمن

در اینجا مثالی دیگر از نحوه کار با مقیاس در یک اتاق نشیمن کوچک طراحی شده است. در اینجا طراحان داخلی  یک مبل کوچک را با آنچه که به نظر می رسد یک میز چراغ میز بزرگ است ترکیب می کنند. فرشهای لایه ای روی زمین به صورت بصری و رنگ پررنگ به کار می رود. میز کناری شفاف در سمت چپ عملکرد بدون سنگین بصری همراه با اثاثیه ای را که نمی توان از آن عبور کرد ، اضافه می کند.

 

دکوراسیون مینیمال اتاق نشیمن کوچک و ساده

دکوراسیون مینیمال اتاق نشیمن کوچک و ساده

در ایده بالا می بینیم که اتاق نشیمن بسیار کوچک می باشد و برای سبک دکوراسیون مینیمالی بسیار عالی است. یک مبل دو نفره با کمی گلدان و زیر میزی ساده واقعا طرحی زیبا به این اتاق بخشیده است.

 

اتاق نشیمن کوچک شیک

اتاق نشیمن کوچک شیک

یک اتاق نشیمن کوچک که احساس می شود در گوشه ای محکم چیدمان شده است ،  فرش روی زمین گوشه را بیرون می کشد. پنجره نقطه کانونی مرکزی است. مبل زیر آن منطقه را لنگر می اندازد. دیوار گالری سمت چپ بیشتر فضا را مشخص می کند. یک میز قهوه خوری مرمر در مقیاس کوچک و صندلی کناری  عملکرد عملی و زیبایی را به همراه دارد.

 

دیوارهای سیاه به اتاقهای کوچک زندگی عمق می بخشند

دکوراسیون مینیمال در اتاق نشیمن

دیوارهای سیاه به این اتاق نشیمن کوچک عمق می بخشند . انبوهی از نور خورشید  در سمت چپ باعث می شود در  فضا احساس تنگی نکند. یک فرش راه راه ارزان اتاق را عالی تر به نظر می رساند . مبل مخمل خواب دار باعث جذابیت بیشتر وسایل می شود.  میز قهوه بالای شیشه ای بیضی فضای بصری بسیار کمی را اشغال می کند.

 

 

برای ساخت یک اتاق نشیمن کوچک از نقاشی استفاده کنید

برای ساخت یک اتاق نشیمن کوچک از نقاشی استفاده کنید

یک دیوار با رنگ زرد روشن ، یک اتاق نشیمن کوچک در یک آپارتمان یک خوابه باعث شده است که این اتاق عالی به نظر می رسد . دو قطعه مبلمان در مقیاس کوچک در رنگ های ملایم ، مبل و صندلی راحتی را به ارمغان می آورد. میزهای قهوه کوچک و لگی دار ، دکورهای گران قیمت و بزرگی نیستند و به راحتی می توانید از این ایده در دکوراسیون مینیمال خانه خود استفاده کنید.

 

اتاق نشیمن ساده صورتی کاملاً زیبا

اتاق نشیمن ساده صورتی کاملاً زیبا

ما عاشق این اتاق نشیمن الهام گرفته از چشمه های نخل هستیم . گیاهان در همه جا و کاغذ دیواری های گیاهی هر دو طرح عجیبی به اتاق نشیمن می دهند. مبلمان در رنگ های ملایم باعث می شود تا فضای سبز بیشتر  ظاهر شود.

 

فضای مفهومی باز با اتاق نشیمن کوچک

فضای مفهومی باز با اتاق نشیمن کوچک

اگر در حال کار با یک اتاق کوچک باز هستید ، ایجاد کمی تفکیک بین مناطق مختلف زندگی شما یک روش کارآمد برای به حداکثر رساندن فضای مربعی است. در این خانه  یک مبل دو نفره به عنوان یک تقسیم فضا عمل می کند . فرش طرح دار رنگی اتاق نشیمن را مشخص می کند . یک میز قهوه مبلی به عنوان یک زیرپایی راحت عمل کرده است.

 

دیوارهای سفید را با وسایل رنگارنگ ترکیب کنید

اتاق نشیمن کوچک رنگارنگ و ساده

وقتی نوبت به ایجاد یک اتاق نشیمن ساده با دکوراسیون مینیمال می رسد ، می توانید با رنگ خلاقیت بسیار خوبی داشته باشید. برای اینکه این ایده عملی شود ، دیوارها و سقف خود را سفید روشن نگه دارید. در اینجا طراحان ، این اتاق را با وسایل رنگارنگ در تضاد با سایه های پررنگ و پاستلی به سطح عالی رساندند.

مطالب مرتبط