گروه بازسازی ساختمان در تهران

گروه بازسازی ساختمان در تهران

در کلان شهری مانند تهران شرکت های متعددی وجود دارد که در زمینه بازسازی ساختمان فعالیت می کنند. در این شرکت ها مهندسان و طراحان حضور دارند که به بازسازی ساختمان طراحی، اجرا و نظارت می کنند. افراد ساکن در شهر تهران، در هر کجای آن که ساکن باشند می توانند به ما مراجعه کنند و از تجربیات  و مشاوره رایگان ما در زمینه بازسازی ساختمان بهره ببرند.

می چینم” یک از شرکت های بازسازی در تهران است که بیش از 15 سال در زمینه بازسازی ساختمان، بازسازی ویلاهای قدیمی، بازسازی آشپزخانه فعالیت می کند و تلاش کرده بهترین متخصصین در این زمینه را در کنار خود جمع کند. تنها کافیست تا با مشاوران و کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید.

کارشناسان ما تلاش می کنند تا با کمترین هزینه و بهترین مطالح بازسازی های شما را به پایان برسانند و شما با خیالی آسوده از کیفیت، در مدت زمان کوتاهی ساختمان یا ویلای خود را بازسازی شده تحویل بگیرید.

اصول بازسازی ساختمان

به جرات می توان گفت تیم باز سازی ساختمان “میچینم” از گروه های بازسازی ساختمان در تهران با سابقه درخشان است و  در سطح شهر پروژ های بیشماری وجود دارد که توسط ما بصورت موفقیت آمیز انجام شده است. گروه ما  از یک اصول و قاعده منظم و مشخصی پیروی می کند که امر بازسازی ساختمان، با در نظر داشت تمام جنبه های قانونی و مهندسی به پیش می رود.

بازسازی ساختمان را بر اساس طرح معماری اولیه آن انجام میدهیم . افرادی که در مناطق خاصی از تهران مثل اکباتان ساکن هستند، ساختمان آنها طبق یک سبک معماری بخصوصی ساخته شده است، دیگر نگران بازسازی ساختمان خود نباشند زیرا می توانند امر بازسازی را به گروه ما بسپارید.

هزینه بازسازی خانه

گروه های بازسازی “میچینم”، که سال های زیادی از فعالیتمان در شهر تهران می گذرد، می توانند شما را در مدیریت هزینه های بازسازی ساختمان کمک کنند. این گروه ها کل ساختمان را بررسی می کنند و مناطق آسیب دیده را شناسایی کرده و از بین آنها، بخش هایی که دارای اولویت بیشتری هستند را شناسایی می نمایند.

این تیم با توجه به بودجه ای که در دسترس دارید، ابتدا همین مناطق را شروع به بازسازی می کنند و با ارائه راهکارهای مهندسی شده تلاش می کنند تا بسیاری از هزینه های اضافی کاهش پیدا کند و بودجه بیهوده هزینه نشود. ما شما را در جریان جزئیات هزینه ها قرار می دهیم و این امر باعث می شود که مدیریت صحیحی از بودجه خود داشته باشید.

لیست قیمت بازسازی ساختمان

گروه های بازسازی ساختمان ما در ابتدای امر هنگامی که ساختمان شما را مورد بازدید قرار می دهند، لیستی از مواردی که نیاز به بازسازی دارند را در اختیار شما قرار داده تا از جزئیات کار و هزینه ها آگاهی پیدا کنید و در جریان عملیات قرار گیرید. البته این گروه ها لیست از پیش طراحی شده ای نیز دارند که تمام بخش های ساختمان با مساحت های گوناگون بصورت فرضی در آن وجود دارد که افراد می توانند با توجه به مساحت ساختمان خود این لیست ها را مشاهده نمایند و تا حدودی از جزئیات هزینه هایی که در آینده قرار است پرداخت نمایند مطلع شوند.

طراحی بازسازی خانه

در تیم ما افراد زبده و کار بلدی را در گروه خود قرار داده ایم. این طراحان با توجه به نیاز مشتری، اقدام به طراحی مدل های جدید در زمینه معماری ساختمان می نمایند. البته باید این نکته را یادآوری نماییم که اگر بخواهید طرح جدیدی را در معماری ساختمان پیاده کنید باید مجوز های لازم از شهرداری را داشته باشید و بعد از دریافت مجوز ها اقدام به اجرای طرح های جدید نمایید.

مصالح در بازسازی

استفاده از مواد با کیفیت در بازسازی ساختمان های قدیمی توصیه می گردد. گروه های بازسازی می چینم در تهران، که کیفیت و دوام کار برای ما و صاحبان خانه اهمیت دارد، از مواد و مصالح با کیفیت در بازسازی ساختمان  استفاده می کنند. برخی از افراد گمان می کنند که اگر از مواد با درجه کیفیت پایین تر در بازسازی خانه استفاده کنند، می توانند در هزینه ها صرفه جویی نمایند در صورتی که اینطور نیست.

شما با یک بار هزینه و خرید متریال باکیفیت از خیلی جهات صرفه جویی می کنید و این تصمیم در دراز مدت خود را نشان می دهد و خیالتان را تا سال ها از بازسازی ساختمان راحت می شود. در کل متریال موجود در بازار به سه دسته ی درجه یک، لوکس و عالی تقسیم بندی می شوند که قیمت هرکدام از آنها با یکدیگر متفاوت است.

قرارداد بازسازی

برای اینکه کارها طبق برنامه ریزی پیش رود و در زمان مشخص شروع و در تاریخ مشخصی تحویل گردد. به همین خاطر باید قرارداد بازسازی منعقد شود تا بر اساس آن گروه بازسازی با وظایف خود آشنا شوند. از سوی دیگر با امضای قرارداد کارفرما از بابت صحیح انجام شدن کارها اطمینان حاصل می کند. از طرفی بر مبنای مفاد قرار داد، کارفرما بعد از پیشرفت کار باید مبالغ توافق شده را به گروه بازسازی تحویل دهد. به چند روش می توان قرارداد بازسازی ساختمان را منعقد کرد که در ادامه به توضیح هریک از آنها خواهیم پرداخت.

  • روش اول: در این روش پیمانکار برآوردی از تمام هزینه ها تهیه می کند و تمام جزئیات مواردی که باید هزینه گردد مشخص می شود. از همه آنها یک فاکتور تهیه کرده و آن را تحویل کارفرما می دهد. فاکتور شامل کل هزینه های عملیاتی، هزینه تهیه مصالح، هزینه کارگر و هزینه های رفت و آمد می شود.
  • روش دوم: در این روش هزینه های پیمانکار به صورت روزمزد پرداخت می گردد و هزینه مصالح بصورت جداگانه پرداخت می شود. در روش روزمزد باید کارها طبق زمانبندی مشخص انجام شود. از این روش بیشتر برای پروژه هایی استفاده می گردد که حجم عملیات کم بوده و نهایتاً در طول کمتر از یکی دو ماه به اتمام می رسد.

هزینه های جانبی

در بسیاری موارد گروه بازسازی، تمام مواردی که هزینه بر هستند را مشخص می سازند و بر طبق آن پروژه را به پیش می برند. اما در برخی حالات یکسری مسائل و هزینه های جانبی ایجاد می شود که محاسبات انجام شده را با مشکل مواجه می سازد. مثلاً در هنگام تخریب یک دیوار در ساختمان، تمام هزینه های تخریب که شامل دستمزد کارگر، هزینه حمل نخاله و کامیون محاسبه می گردد اما اگر لازم شد تا جایی از ساختمان از مصالح با کیفیت تری استفاده شود امکان دارد مقداری هزینه های جانبی ایجاد کند که البته همهی هزینه ها ابتدا با صاحب ملک مطرح می گردد و در صورت رضایت انجام می شود.

مزایای بازسازی ساختمان

به دلیل زیاد بودن هزینه نوسازی یا تعویض خانه، بهترین گزینه بازسازی ساختمان می باشد. ساختمان های قدیمی به دلیل اینکه از زمان ساخت آنها مدت زیادی می گذرد مصالح و اجزای تشکیل دهنده آن دچار فرسودگی و آسیب می شود. برای اینکه بتوان به طول عمر و استحکام و مقاومت ساختمان افزود بهترین کار این است که بازسازی آن را به یک گروه بازسازی معتبر بسپارید. بازسازی خانه باعث می گردد تا دیگر هزینه های اضافی بابت تعویض یا نوسازی آن نپردازید.

پرفروش ترین مصالح ساختمانی

در هنگام بازسازی ساختمان، گزینه های زیادی از برند های فعال در حوزه  مصالح ساختمان وجود دارند که انتظارات کارفرما ها را برآورده می کنند. مصالح ساختمانی در انواع مختلف با برندهای معتبر در قیمت های خیلی بالا تا متوسط یافت می شود که آنها را با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید می توانید خرید کنید. در انتخاب نوع مصالح حتماً باید به درجه کیفیت آن دقت لازم صورت گیرد. گروه های بازسازی ساختمان میچینم در تهران کارشناسانی دارند که شما را در انتخاب نوع مصالح کمک می کند.

مجوز بازسازی خانه

اگر بازسازی منجر به ایجاد تغییرات اساسی در ساختمان نگردد نیازی به درخواست مجوز ندارد. اما اگر بازسازی به صورتی انجام شود که بر خلاف ضوابط شهرداری باشد، حتماً نیاز است تا مجوز های لازم از سازمان های مربوطه اخذ گردد. کارشناسان ما  از تمام قوانین موجود اطلاع کافی دارند و در جریان عملیات از آنها پیروی می نمایند.

کلام آخر

شرکت ها و گروه های بازسازی زیادی در سطح شهر تهران وجود دارند که در زمینه بازسازی ساختمان های قدیمی فعالیت می کنند. این گروه ها از افراد متخصص و فنی تشکیل شده اند که تمام مراحل انجام پروژه بازسازی را به صورت صحیحی انجام می دهند. این گونه گروه ها به شما کمک می کنند تا در زمان و سرمایه خود مدیریت داشته باشید و بتوانید بازسازی ساختمان خود را به پیش ببرید.

سوالات متداول

گروه های بازسازی ساختمان در تهران چه اقداماتی انجام می دهند؟

این گروه ها تمام مراحل صفر تا صد بازسازی ساختمان را انجام می دهند. همچنین در این گروه ها طراحان و مهندسان ساختمانی حضور دارند و به افراد متقاضی در زمینه بازسازی ساختمان مشورت های لازم را می دهند.

آیا بازسازی ساختمان در تهران به مجوز نیاز دارد؟

در تهران نیز مانند سایر شهر های کشور، برای بازسازی ساختمان نیاز به دریافت مجوز نیست، البته آن دسته از اقداماتی که خلاف ضوابط شهرداری باشد نیاز به گرفتن مجوز دارد.

قیمت بازسازی خانه در تهران چقدر است؟

هزینه بازسازی خانه در تهران به پارامترهای متعددی وابسته است. پارامترهایی از قبیل عمر ساختمان، مساحت ساختمان و نوع متریالی که قرار است برای بازسازی استفاده شود.