نمونه قرارداد بازسازی ساختمان به صورت درصدی + دانلود فایل PDF

نمونه قرارداد بازسازی ساختمان به صورت درصدی

در این مطلب به بررسی یک نمونه قرارداد بازسازی ساختمان به صورت درصدی میپردازیم. این  نوع قرارداد یکی از چند نمونه قراردادهای بازسازی متداول است بصورت خلاصه ارائه شده است. معمولا قرارداد اصلی و کامل تری که شرکت بازسازی برای پروژه های خود از آنها استفاده می کند، با جزئیات بیشتر و بنا به شرایط کاری آنها میباشد. از آنجایی که هدف از ارائه این مقاله آشنایی با این نوع قرارداد است، سعی شده است تنها مواد و بخشهای مهم آن بیان شود. در انتها فایل PDF  یک قراردارد بازسازی درصدی به صورت کامل قرار داده شده است که با دانلود آن و تغییر آن با شرایط خود به آسانی یک قرار دارد در اختیار دارید.

 

هدف از بررسی نمونه قرارداد بازسازی ساختمان به صورت درصدی:

اگر تصمیم به بازسازی ساختمان دارید، در ادامه این مطلب، با کلیات قراردادهای مدیریت پیمان بازسازی درصدی آشنا خواهید شد.با بررسی های لازم قادر خواهیم شد خودمان یک نمونه قرارداد مدیریت پیمانکاری درصدی استاندارد با جزئیات کامل تنظیم نماییم و یا می توانیم قراردادی را که پیمانکار به ما ارائه میدهد را بررسی کنیم.

 

نمونه قرارداد مدیریت پیمان درصدی و بندهای مهم آن

این قرارداد در تاریخ ———— ، در ساعت ———— ، در محل ———- به آدرس ————– ، فی مابین ————– به کد ملی ———- ، به آدرس ———– ، که از این پس کارفرما نامیده می شود و ————- به کد ملی ——— ، به آدرس —————– ، که از این پس پیمانکار نامیده می شود، با شرایط و مشخصات ذیل امضاء و مبادله گردید و طرفین قرارداد با امضاء این قرارداد و پیوستهای آن، خود را متعهد و ملزم به رعایت و اجرای کلیه مفاد این قرارداد نمودند.

 

ماده ۱– راه های ارتباطی، مکاتبات رسمی و نماینده های رسمی طرفین قرارداد:

۱-۱- طرفین قرارداد متعهد می شوند که کلیه اعلانها، درخواستها، تأییدیه ها و مکاتبات مربوط به اجرای موضوع قرارداد را از طریق صورتجلسه ها، الحاقیه ها، درخواستهای کتبی، رسیدها، ارسال و دریافت پیامک به شماره تلفن همراه اعلامی هریک از طرفین در بندهای ۱-۲ و ۱-۳ و یا ارسال و دریافت ایمیل به آدرس ایمیل اعلامی هریک از طرفین در بندهای ۱-۲ و ۱-۳، مابین یکدیگر تنظیم و ردوبدل نموده و یا پیگیری نمایند. براساس این ماده از قرارداد، این اعلانها، درخواستها، تأییدیه ها و مکاتبات، رسمی تلقی شده و جزئی از مدارک این قرارداد بحساب می آید. ۱-۲- کارفرما شماره تلفن همراه ————— و آدرس ایمیل —————– را جهت ارسال و دریافت اعلانها، درخواستها، تأییدیه ها و مکاتبات رسمی خود با پیمانکار، مشخص نموده است. مسئولیت عدم دریافت ایمیلها و پیامکهای ارسال شده از سوی پیمانکار به کارفرما، بجز در شرایط بند ۱-۴، با شخص کارفرما خواهد بود. ۱-۳- پیمانکار شماره تلفن همراه ————— و آدرس ایمیل —————– را جهت ارسال و دریافت اعلانها، درخواستها، تأییدیه ها و مکاتبات رسمی خود با کارفرما مشخص نموده است. مسئولیت عدم دریافت ایمیلها و پیامکهای ارسال شده از سوی کارفرما به پیمانکار، بجز در شرایط بند ۱-۴، با شخص پیمانکار خواهد بود.

 

ماده ۲– موضوع قرارداد :

عبارت است از مدیریت اجرایی پروژه —— مطابق مشخصات فنی ذکر شده در پیوست جزئیات اجرایی این قرارداد شامل —————–، توسط پیمانکار در پروژه ———–واقع در ———————————————————————- .

ماده ۳- افزایش کار و عملیات موضوع قرارداد توسط کارفرما:

ماده ۴– اسناد و مدارک قرارداد :

ماده ۵– مدت قرارداد :

ماده ۶- مبلغ قرارداد و دستمزد پیمانکار:

ماده ۷– تنخواه گردان:

ماده ۸- ضمانت حسن اجرای تعهدات پیمانکار:

ماده ۹- تعهدات پیمانکار و کارفرما:

ماده ۱۰- فسخ قرارداد :

ماده ۱۱- جریمه تأخیر در اجرای موضوع قرارداد:

ماده ۱۲- کسورات قانونی

ماده ۱۳- شرایط قهریه (فورس ماژور)

ماده ۱۴- مشخصات قرارداد:

 

ادامه در فایل PDF

با بررسی این مطلب میتوانید در صورت نیاز به بازسازی ساختمان یا پروژه های دیگر مشخص کنیم که آیا قرارداد برای کار ما مناسب می باشد یا خیر؟ به شما پیشنهاد میکنیم با دقت تمام جزئیات را بررسی کنید.

دانلود فایل PDF نمونه قرارداد بازسازی ساختمان به صورت درصدی

کلام آخر

دنیای قرار دادها پیچیدگی های بسیاری دارد که افراد متخصص و زبده در این امر از پیچ و خم های آن آشنا هستند از طرفی شرکت های طرف قرارداد تلاش دارند تا بیشترین منافع را از آن خود کنند. حتما قبل از انعقاد قرارداد با افراد خبره در این زمینه مشورت کنید. ما در تیم می چینم تلاش کرده ایم که افراد خبره و باتجربه را در کنار هم جمع کنیم تا بهترین کیفیت را در زمینه بازسازی و نوسازی ساختمان و بازسازی ویلاهای قدیمی ارائه دهیم. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه بازسازی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

مقالات مشابه : 

نمونه قرارداد بازسازی ساختمان بدون مصالح + دانلود فایل PDF

مطالب مرتبط