9 نوع صندلی برای خانه شما

9 نوع صندلی برای خانه شما

صندلی های خانه شما انواع مختلفی دارند و دارای صندلی متناسب با هر نوع فضا و نیاز هستند. ممکن است تعجب کنید که معنی برخی از نامگذاری ها چیست.

 

در اینجا چند نوع متداول از صندلی هایی که ممکن است دوست داشته باشید در محل زندگی خود استفاده کنید وجود دارد .

 

صندلی های وینگ بک

 وینگ بک

صندلی بال اگرچه یک نوع صندلی بسیار سنتی است ، اما توسط بسیاری از طراحان مدرن استفاده شده است.

 

صندلی های وینگ بک با صفحات کناری یا “بال” در پشت متمایز می شوند ، که در اصل به منظور محافظت از یک بخش ویژه در یک اتاق یا گرمای بیش از حد از شومینه ها است. امروزه بال ها سطح راحتی را برای استراحت سر برای چرت زدن فراهم می کنند. صندلی بال مناسب برای خوابیدن یا خواندن است.

 

صندلی راحتی

راحتی

صندلی راحتی انواع مختلفی دارد و تصویر بالا فقط یک نمونه است ، صندلی که گاه گاهی استفاده می شود. این معمولاً یک صندلی اضافی است که وقتی میهمانتان را بیشتر می کنید استفاده می شود. صندلی های گاه به گاه یا راحتی اغلب در یک اتاق  هستند که بیش از هر چیز برای ارزش تزئینی انتخاب شده اند.

 

صندلی چوبی

صندلی چوبی

صندلی چوبی یک صندلی بالشتک و روکش دار با بازو است. بازو و کمر دارد و معمولاً روکش آن چرمی است.

 

مانند بسیاری دیگر از سبک های سنتی ، این سبک نیز به روز شده است. در حالی که چرم معمولاً پوشش انتخابی است ، اکنون صندلی های چوبی هستند که برای ارزان تر بودن  از پارچه ساخته می شوند.

 

صندلی جانبی یا ناهار خوری

صندلی جانبی یا ناهار خوری

به طور معمول ، صندلی های اتاق ناهار خوری صندلی های جانبی هستند. صندلی جانبی یا آسپزخانه یک صندلی کوچک با قاب است که روکش نیست. این صندلی یک قاب جامد دارد و ممکن است بازو داشته باشد یا نداشته باشد. صندلی و پشت ممکن است روکش دار باشد یا نشود. علاوه بر استفاده در اتاق ناهار خوری ، صندلی های جانبی ممکن است صندلی های اضافی را در یک اتاق نشیمن یا مکان های دیگر اضافه کنند. آنها مانند صندلی های دیگر حجیم نیستند و به راحتی حمل می شوند.

 

صندلی دمپایی

صندلی دمپایی

صندلی دمپایی صندلی تودوزی بدون بازو با پاهای کوتاه است که اجازه می دهد نزدیک به زمین قرار بگیرد. ارتفاع آن کم است که آن را متمایز می کند ، و همچنین آن را برای بسیاری از افراد به گزینه ای راحت تبدیل می کند.

 

در حالی که در اصل صندلی های دمپایی در اتاق خواب خانمها برای نشستن یا کمک به هنگام لباس پوشیدن استفاده می شد ، می توان آنها را در هر اتاق از خانه مدرن امروزی یافت.

 

تکیه گاه

تکیه گاه

صندلی خمیده گزینه ای محبوب برای خواندن و تماشای تلویزیون  است. نسخه های سنتی و شیک را می توانید در چرم یا پارچه پیدا کنید. یک تکیه گاه به شما اجازه می دهد تا پاهای خود را بالا بگذارید و شل شوید ، سپس پس از اتمام پایه زیر پا را در آن قرار دهید.

 

شیس لانگ (صندلی استراحت برای خانه شما)

شیس لانگ (صندلی استراحت برای خانه شما)

یک تخته سه پایه در اصل یک صندلی بلند است ، صندلی ای که می توانید روی آن بدون نیاز به استفاده از چیزی ، دراز بکشید. پشت معمولاً در زاویه نیمه خوابیده قرار دارد و این همان صندلی است که برای استراحت از آن استفاده می کنید.

 

از آنجا که این صندلی کاملاً مربوط به آرامش است ، شما اغلب این شکل را در مبلمان فضای باز پیدا خواهید کرد.

 

صندلی  نیم ست

صندلی  نیم ست

صندلی ونیم ست یک مبلمان بسیار مفید است ، کمی بزرگتر از یک صندلی و کوچکتر از یک صندلی چند نفره است . عرض  نیم صندلی ، آن را به یک مبلمان ایده آل برای تخت خواب تبدیل کرده است. صندلی برجسته شده در اینجا به سبک مدرن است ، اما شما می توانید آن را در هر سبکی پیدا کنید. ممکن است پشتی محکم و صندلی تنگ داشته باشد یا کوسن های آزاد برای پشت و نشیمن داشته باشد. همچنین می تواند محکم و گشاد باشد.

 

این نوع صندلی همه کاره است و می تواند در تعدادی از مکان ها مانند یک اتاق نشیمن کوچک یا یک اتاق خواب یا اتاق کار آن را بگذارید.

 

 

صندلی های کلیسموس

صندلی های کلیسموس

منحنی های برازنده صندلی klismos محبوبیت آن را در طول تاریخ مبلمان اطمینان داده است. صندلی های klismos برای اولین بار توسط یونانیان استفاده شد ، اما این فرم در طول قرن ها مورد استفاده قرار گرفته شده است.

 

برای استفاده در فضای داخلی و خارجی مدرن امروزی ، صندلی های کلیسموس را در انواع مواد و پوشش ها از جمله فلز ، چوب و چرم مشاهده خواهید کرد.

مطالب مرتبط