5 راز آماده سازی اتاق نشیمن برای تماشای فیلم

آماده سازی اتاق نشیمن برای تماشای فیلم

اگر از طرفداران Netflix هستید و هنگام تماشای فیلم علاقه زیادی به محیط دنج دارید ، ما نکات خوبی در زمینه طراحی و آماده سازی اتاق نشیمن برای این موارد داریم!

 

همه در این کره خاکی دوست دارند گاهی به سینما بروند و با دیدن فیلم مورد علاقه خود  آرام بگیرند ، اما لازم به یادآوری است که محیط تماشای فیلم نیز باید راحت باشد. در اینجا ما نشان خواهیم داد که چگونه اتاق نشیمن  خود را تجهیز و آماده سازی کنید تا هنگام تماشای فیلم مورد علاقه خود ، بهترین تجربه را از آن داشته باشید.

 

 

ویژگی اصلی – مبل راحتی

آماده سازی اتاق نشیمن برای تماشای فیلم

اول از همه ، مهمترین شی در اتاق بدیهی است – مبل باشد. در این حالت توصیه می کنیم مبل مخملی را انتخاب کنید ، زیرا باعث راحتی اتاق نشیمن می شود. به عنوان مثال ، مبلی که در بالا نشان داده شده است ، در واقع یک مبل  است که از راحتی ، سبک و اندازه مقیاس می گیرد. همراه با بازوها و الگوی تافتینگ افقی که آن را کاملا متمایز می کند. برای راحتی بیشتر می توانید روی آن بالش یا پتو داشته باشید.

 

برای دوستداران سینما

برای دوستداران سینما

اگر شما عاشق سینما هستید و فضای سینمایی خود را می خواهید – قطعاً صندلی راحتی می تواند مشکل موجود در اتاق نشیمن  شما را حل کند. بهترین ایده این است که آن را با مبل تطبیق دهید و بتوانید از فضای شخصی خود لذت ببرید و مانند سینما به نظر برسد. در صورتی که صندلی راحتی نمی خواهید ، همیشه می توانید یک صندلی لهجه ای  برای فضای داخلی خود انتخاب کنید.

 

میز تلویزیون

میز تلویزیون

برای داشتن بهترین تجربه صدا و داشتن احساسی در سینما – فراموش نکنید که یک میز تلویزیون اضافه کنید ، که یک قطعه مبلمان   برای قرارگیری بلندگوها ، کابل ها و سایر لوازم جانبی فیلم است. – عینک سه بعدی ، عینک واقعیت مجازی و … را نمی توانید در اتاق رها کنید. اینجاست که میز TV می تواند به کمک شما بیایید.

 

نشستن روی فرش چطور؟

نشستن روی فرش چطور؟

بسیاری از افراد ترجیح می دهند فقط روی زمین دراز بکشند و از آنجا فیلم تماشا کنند. بنابراین اگر شما هم یکی از آنها هستید – یکی از ایده های مدرن اتاق نشیمن داشتن فرش برای آن است! دیدن یک فیلم روی فرش قطعاً لذت خواهد داشت. شاید شما هم آن را به جای مبل انتخاب کنید؟

 

تماشای فیلم بدون میان وعده چگونه است؟

آماده سازی اتاق نشیمن برای تماشای فیلم

آخرین رازی که برای آماده سازی اتاق نشیمن جهت تماشای یک فیلم شگفت انگیز باید فاش شود – یک میز قهوه کوچک و  سبک  تا لحنی در اتاق نشیمن شما ایجاد کند و همه میان وعده ها را نگه دارد!

 

ما امیدواریم که شما مقاله امروز ما را دوست داشته باشید. می توانید با دنبال کردن مقالات مجله میچینم همیشه برای طراحی دکوراسیون منزل خود ایده داشته باشید .

مطالب مرتبط