10 ایده ابتکاری برای فضای زیر پله ها

ایده ابتکاری برای آن فضای زیر پله ها

در یک خانه کوچک ، هر اینچ مربع از اتاق خواب های کوچک گرفته تا راهروهای باریک گرفته تا سرویس های بهداشتی کوچک ، شمارش می شود. این همچنین بدان معنی است که شما باید با گزینه های ذخیره سازی خود بسیار خلاق باشید . اما هرگز نترسید – اگر فضای زیر پله های شما در دسترس باشد ، شانس آورده اید. موارد زیادی وجود دارد که می توانید با آن فضا انجام دهید ، مانند کاهش مشکلات ذخیره سازی یا ایجاد صندلی های اضافی.  دیگر اجازه ندهید که فضای زیر پله های شما بدون اتسفاده بماند . می توانید چیزی را خودتان تنظیم کنید یا یک طراح را برای ایجاد توکارهای سفارشی استخدام کنید. این 10 ایده خلاقانه را برای فضای زیر پله های خود بکار ببرید و فضای خانه خود را زیباتر و بیشتر کنید.

 

یک باغ ایجاد کنید

ایده ابتکاری برای فضای زیر پله ها

اگر چندین گیاه آپارتمانی  دارید ، می توانید یک گوشه کوچک دنج برای آنها درست در زیر پله های خود ایجاد کنید ، دقیقاً همان کاری که ما در اینجا انجام داده ایم . با  قفسه بندی داخلی شروع کنید و  گیاهان خود را در میان وسایل تزئینی مانند سبد و کتاب بافتتنی ها  به یک بهشت ​​کوچک سبز تبدیل کنید .

 

یک کتابخانه جمع کنید

یک کتابخانه جمع کنید

این یکی دیگر از ایده های ابتکاری برای فضای زیر پله ها است که قفسه های داخلی با فضاهای زیر پله ها ترکیب شده است. طراح خلاق در شکل بالا یک کتابخانه چشمگیر در زیر پله ها ، در مجاورت اتاق غذاخوری و بسیار شیک با اشیا کوچک و تزئینی مخلوط شده ایجاد کرده است . اگر گنجینه ای از کتابها را دارید که در یک جعبه نشسته اند ، این یک روش خارق العاده برای جلب توجه آنها است.

 

کمد ها را نصب کنید

ایده ابتکاری برای فضای زیر پله ها

هنگام سرگرمی ، داشتن یک کمد  برای معجون سازی یا برداشتن وسیله کاربردی ، مفید خواهد بود. این کمد های چوبی ،  به راحتی در فضای اتاق نشیمن قرار گرفته اند و آماده برای ساعات کوکتل و مهمانی های شام با دوستان است.

 

منظم شوید

منظم شوید

وقتی نوبت به ذخیره سازی هوشمندانه می رسد ، نقطه زیر پله ها یک گزینه خانگی عالی و مناسب است.  نصب برخی از کمد یا کشو های ساده ، راحت می باشد ، این نقطه را به یک روش برای ذخیره لوازم ضروری خود تبدیل کنید . شما می توانید از این فضای زیر پله ها به عنوان محل نگهداری لوازم ضروری حیوانات خانگی یا هر چیز دیگری استفاده کنید.

 

یک فضای کاری تنظیم کنید

یک فضای کاری تنظیم کنید

طراح خلاق در ایده بالا به فضای زیر پله های خود نگاه کرده است و فرصتی را برای ایجاد یک فضای کاری شیک مناسب دیده است . با میز تحریر که به راحتی در فضا قرار می گیرد ، آن را حداقل نگه دارید و اگر دوست دارید می توانید آن را یک قدم جلوتر بردارید و یک گوشه مناسب خواندن در فضای زیر پله های خود بسازید.

 

اشیا تزئینی را نمایش دهید

ایده ابتکاری برای فضای زیر پله ها

اگر مکانی را دوست دارید که بتوانید وسایل تزئینی  عزیز خود را به نمایش بگذارید ، اما کمبود جا دارید ، به دنبال فضای زیر پله ها باشید. مقداری قفسه بسازید و دکوراسیون محبوب خود را به نمایش بگذارید. در این ایده ، دکوراسیون سفید در کنار قفسه بندی سیاه در فضایی که توسط  گرفته شده ، کنار هم قرار می گیرد .

 

نوشیدنی ها را ذخیره کنید

نوشیدنی ها را ذخیره کنید

اگر از علاقه مندان به نوشیدنی ها هستید ، مطمئناً از این انبار نوشیدنی  زیر پله ایجاد شده  الهام خواهید گرفت . شیشه ها را نصب کنید تا بتوانید مجموعه نوشیدنی های خود را در دید ساده ببینید ، که مطمئناً یک روش شروع گفتگو برای مهمانان خود خواهد بود.

 

 

فضای خواب درست کنید !

فضای خواب درست کنید !

شاید در خانه ای واقعاً کوچکزندگی کنید ، و  هر بخش فضا برای شما بسیار ارزشمند است. به همین دلیل است که این راه حل خاص بسیار هوشمندانه است : وقتی از منطقه به عنوان فضای کاری یا چیزی دیگر استفاده نمی شود ، می تواند یک تخت خواب تاشو در آن جای بگیرد . این تخت خواب ها فوق العاده راحت هستند و در کمترین فضاها قابل نصب هستند.

 

یک گوشه کودک درست کنید

یک گوشه کودک درست کنید

یافتن فضای کافی برای جمع آوری اسباب بازی های کودکان و سایر وسایل ضروری می تواند چالش برانگیز باشد ، به همین دلیل این ایده  بسیار درخشان است.  شما  می توانید در زیر پله ها ، وسایل ضروری اتاق بازی دختران یا پسران خود  ، مانند کتاب ، حیوانات  و سایر وسایلی که بطور مرتب درون اتاق بهم ریخته قرار می گیرند را قرا دهید .

 

فضای لباسشویی را بسازید

فضای لباسشویی را بسازید

چرا به جای اختصاص یک اتاق کامل به خشکشویی ، فقط آن را زیر پله ها قرار ندهید؟ با استفاده از اسلات های سفارشی ساخته شده  ، لباسشویی و خشک کن کاملاً در این فضا قرار می گیرد ، به این معنی که صاحبان خانه می توانند مکان لباسشویی را برای هر چیز دیگری استفاده کنند .

مطالب مرتبط