13 راه برای ایجاد یک دفتر کار خانگی شیک

دفتر کار خانگی

فکر نمی کنید که  فضای اضافی برای یک دفتر کار در منزل داشته باشید ؟ کمی خلاقیت و شاید مقداری تغییر دکوراسیون تنها چیزی است که برای ایجاد فضای بیشتر لازم است. بنابراین خواه سعی کنید در یک میز کار کوچک یا یک فضای کاری کاملاً باز خلاقیت به خرج بدهید  ، این ایده ها به شما کمک می کند تا یک دفتر کار خانگی مناسب  و شیک داشته باشید.

 

چیدمان اتاق نشیمن خود را تغییر دهید

چیدمان اتاق نشیمن خود را تغییر دهید

تغییر در چیدمان مبلمان در این اتاق نشیمن کوچک فضای لازم برای یک دفتر کار در منزل را ایجاد کرد. برای انجام کار مبل را در برابر بلندترین دیوار قرار دادند و سپس میز را مستقیم در جلوی پنجره قرار دادند. با انجام این کار فضا های مربعی در مرکز فضا ایجاد می شود و باعث می شود اتاق به جای تنگ و شلوغ بودن ، احساس باز بودن کند.

 

نشستن یا ایستادن در ایستگاه کاری

نشستن یا ایستادن در ایستگاه کاری

تمام روز نشستن روی صندلی  برای سلامتی شما خوب نیست ، بنابراین این ایستگاه کاری گوشه ای یک روش درمانی زیبا بهمراه دارد . به طور خلاصه ، در این پروژه از براکت های چوب  ارزان قیمت برای تبدیل یک دیوار دست نخورده به یک میز کاری جمع و جور استفاده شده است .

 

یک کمد را به یک دفتر کار داخلی تبدیل کنید

دفتر کار خانگی

در این ایده ای خلاقانه  یک کمد یدکی به یک دفتر کار خانگی تبدیل شده است . برای استفاده بیشتر از فضای کم ، طراح داخلی یک میز باریک و کم نمای را انتخاب کرده است. قفسه های بالای آن فضای کتاب و چاپگر را فراهم می کند. رنگ نارنجی با رنگ تقویت کننده فضای دفتر کار را روشن می کند. بهترین قسمت این است که وقتی زمان ترک کار است ، بستن درب دفتر را از چشم دور نگه می دارد.

 

پرده جداکننده اتاق

پرده جداکننده اتاق

همانطور که در این آپارتمان در شهر نیویورک نشان داده شده است می توانید گوشه ای برای دفتر خانه خود جدا کنید. پارچه به عنوان یک “دیوار” عمل کرده است و عرض فضا را پوشانده است. در صورت بسته بودن فضا این حرکت خلاقانه می تواند ، محل کار را از اتاق نشیمن جدا می کند.

 

دفتر هوشمند در گوشه ای از خانه

دفتر هوشمند در گوشه ای از خانه

ویژگی های به حداکثر رساندن فضا باعث می شود این سبک سفارشی ، کاملا جادار احساس شود. در اینجا چند قفسه یک قطعه متر مربع را به یک دفتر کار کوچک در خانه تبدیل می کند.

 

یک دفتر در راهرو

یک دفتر در راهرو

هنگامی که شما به یک دفتر کاری در خانه خود احتیاج داشت ، این ایده برای استفاده از فضای بلااستفاده در راهرو جالب می تواند باشد. یک میز L شکل فضا را بصورت مربعی بهینه کرده است. یک تخته آویزان یک نقطه از دیوار را به یک ایستگاه بسته بندی و ذخیره سازی وسایل تبدیل کرده است .

 

ذخیره سازی در یک خانه کوچک

دفتر کار خانگی

خانه های کوچک پر از راه حل های صرفه جویی در فضا مانند این دفتر کار خانگی طراحی شده در یک خانه مسکونی هستند  . فضای کار با هر فضای ذخیره سازی داخلی از هر اینچ با ارزش نهایت استفاده را می برد. واحد کف کشویی سمت راست که یک چاپگر را پنهان می کند ، را هم بررسی کنید.

 

مبلمانی با فضای کوچک

مبلمانی با فضای کوچک

مبلمان زیاد باعث می شود یک اتاق کوچک احساس آشفتگی و تنگی کند. هنگام طراحی محلی برای یک دفتر کار در منزل در فضای کوچک ، می توان با استفاده از مبلمان پا دار و بدون شلوغی بصری از احساس کلاستروفوبیک جلوگیری کرد.

 

مبلمان دیواری

مبلمان دیواری

یک دیوار عجیب و دست نخورده  در این خانه هدف گرفته شده است . میز تحریر شناور و واحد ذخیره سازی دیواری عجیب و غریب در گوشه اتاق ،  این اتاق خانگی را به دفتر کار تبدیل می کند.

 

دفتر اتاق خواب رنگارنگ

دفتر کار خانگی

اگر شخصی هستید که دوست دارید دفتر کار خانگی خود را درست در اتاق خواب خود طراحی کنید. این ایده زیبا و خلاقانه بدون شک مناسب شما خواهد بود. با استفاده از قفسه های چوبی دیواری رنگارنگ و ارزان و یک میز و صندلی فضای کاری رنگارنگ در اتاق خود ایجاد کنید.  برای اینکه پیچ و خم زنده ای به دفتر کار خود ببخشد ، براکت های قفسه را با رنگ های مختلف رنگ آمیزی کرد.

 

دفتر خانه مخفی در آپارتمان کوچک

دفتر خانه مخفی در آپارتمان کوچک

این میکرو آپارتمان سرشار از ویژگی های کاربردی برای زندگی روزمره است. در پشت درب های کشویی یک دفتر خانه پنهان شده است که آن را از دید افراد دیگر پنهان می کند.

 

 

میز کتاب هوشمندانه

میز کتاب هوشمندانه

با یک تیر دونشان بزنید. اگر به دنبال ایده های شیک برای ذخیره سازی هستید ، در اینجا یک قفسه کتاب شیک  در اتاق نشیمن توسط طراح داخلی تبدیل به میز کاری شده است. دیوار گالری بالای آن تمرکز را از فضای کار دور می کند. البته این اتاق شامل صندلی های ناسازگار است که به یک حس بازی کمک می کند.

مطالب مرتبط