عکس هایی از خانه های بازسازی شده به همراه توضیحات

عکس هایی از خانه های بازسازی شده به همراه توضیحات

خانه خود را بازسازی کنید! این پاسخی است که همه کارشناسان ساختمان به شما خواهند داد، زمانی که در بازسازی خانه خود مردد باشید. بازسازی خانه حس خوب و خوشایندی به شما می دهد، اگر به درستی اجرا شود و از زندگی در آن لذت می برید. اکثر کسانی که به ما مراجعه می کنند این دغدغه را دارند که چطور می توانند خانه خود را با هزینه کم به زیبایی بازسازی کنند؟ این سوال جواب ساده ای دارد و آن بازسازی با متخصصین مجرب در شرکت بازسازی ساختمان میچینم است.

ما در این مجموعه به شما مشاوره رایگان و کارشناسی شده مطابق با علاقه و بودجه تان برای بازسازی ارائه می دهیم و به شما در داشتن خانه ای شیک و زیبا کمک می کنیم. در ادامه عکس هایی از خانه های بازسازی شده به همراه توضیحات که توسط تیم ما طراحی و اجرا شده است را خواهید دید. همچنین نکته های بازسازی و زیباسازی فضای خانه خود را خواهید شناخت.


اگر قصد بازسازی خانه قدیمی و بازسازی ویلا ی قدیمی یا هر قسمتی از ساختمان خود را دارید برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید

شماره های تماس :


هنر زیبا سازی خانه چند ویژگی ساده دارد که ما با نمونه کارهای خود آنها را به شما معرفی می کنیم تا بدانید که بازسازی یک خانه می تواند تا چه حد در آسایش ساکنین تاثیرگذار باشد.

سادگی در طراحی و اجرا

عکس هایی از خانه های بازسازی شده به همراه توضیحات
نمونه کار طراحی و اجرای بازسازی پذیرایی و نشیمن به صورت ساده و مدرن(تصویر شماره 1)

همانطور که در تصویر بالا می بینید، طرح مدرن خانه مطابق با نیاز امروزی ساکنین کاملا شیک و دلپذیر طراحی و اجرا شده است. مالک این خانه به دنبال فضایی کاملا ساده اما جذاب برای پذیرایی و نشیمن بود تا کاملا احساس آرامش را در آن حس کند. وقتی با کارشناسان ما در زمینه سادگی فضا صحبت کرد، چنین طرحی را پذیرفت و برایش اجرا کردیم.

این نمونه کار در اجرا بسیار کم هزینه بود زیرا متریال ساده و شیک اما با کیفیت در آن به کار برده شده است. پارکت کف از نوع بسیار مرغوب و کاملا هماهنگ با سفیدی دیوارها توانسته است حس آرامی به خانه بدهد. دیوارهای بازسازی شده بدون طرح و ورودی بدون در توانسته تا حد زیادی به گردش آرامش در خانه کمک کند. همچنین نور کافی پنجره ها روشنایی خانه را از لامپ های سقفی اضافی بی نیاز کرده است.

دکوراسیون مدرن و امروزی

عکس هایی از خانه های بازسازی شده به همراه توضیحات
نمونه کار طراحی و اجرای بازسازی آشپزخانه به صورت امروزی و مدرن(تصویر شماره 2)

آشپزخانه های قدیمی برای نیاز آن زمان کافی بود اما امروزه فضای اشغال شده کمتر در عین حال استفاده بیشتر مورد نظر ساکنین است. کابینت های جدید در عین اشغال کردن فضای کمتر آشپزخانه کارایی بیشتری دارند و وسایل زیادی را در خود جای می دهند. طراحی دکوراسیون آشپزخانه امروزی بسیار کامل تر است و با آن که فضای کمتری را اشغال می کند اما وسایل بیشتری در آن دیده می شود. مثلا در گذشته آجاق ها بصورت جدا در یک گوشه قرار می گرفتند و سینک های ظرفشویی فضای خاص خود را داشتند.

در نمونه کار بالا مالک خانه تلاش داشت تا از یک فضای آشپزخانه کوچک یک محیط دلپذیر برای پخت و پز به دست بیاورد که حس مدرن آن بتواند آشپزی را لذت بخش کند. کارشناسان طراحی ما پیشنهاد سبکی کاملا مدرن را دادند که در آن دیوار جلویی حذف و به جای آن دکوراسیون کابینتی ساخته شد.

سپس انتقال فضای اجاق گاز و شیر آب در وسط آشپزخانه با یک طراحی شیک جلوه بصری و کارایی آن را دو چندان کرد. در این پروژه متریال های کاملا مناسب و باکیفیت برای کلیه نقاط آشپزخانه تهیه گردید تا بتواند میل و لذت آشپزی را در یک فضای کاملا آرام دو چندان کند. از طرفی نور کافی در این فضا به صورت غیر مستقیم با توجه به متریال براق که منعکس کننده روشنایی محیط هستند توانسته فضایی دلنشین ارائه دهد.

ترمیم بخش های اساسی

عکس هایی از خانه های بازسازی شده به همراه توضیحات
نمونه کار طراحی و اجرای بازسازی اتاق به صورت زیبا (تصویر شماره 3)

مهم ترین نکته در بازسازی یک خانه حفظ اساس و بنیان آن است. ستون ها و دیوارهای اساسی خانه نباید تخریب شود. البته اگر نیاز به تعمیر داشته باشد با روش های کاملا حرفه ای می توان آنها را بازسازی کرد. در نمونه کار بالا مالک رضایت کافی از فضای اتاق نداشت و می خواست در عین حفظ گچ بری های سقف، فضاهای آسیب دیده اتاق را ترمیم کند.

تیم اجرایی ما در شرکت می چینم با حفظ بخش های سالم اتاق، سایر نقاط را مطابق با نظر مالک بازسازی کردند. در این پروژه دقت فراوانی در حفظ بخش های سالم گچ بری های سقف و دیوارها شد تا نمای کلی اتاق آسیب نبیند اما نسبت به دیوارها  و کفپوش تعمیرات اساسی صورت گرفت. دیوارهای نم کشیده لایه برداری شد و با متریال های جدید به بازسازی آن پرداختیم.

نکته قابل توجه در بازسازی حفظ ستون و دیوارهایی است که خانه بر آن استوار است و اگر این نقاط تخریب شود، آسیب به بنا وارد می شود. بسیاری از مالکان می توانند با مشورت کارشناسان ما شکل قدیمی خانه خود را با یک فضای مدرن و در عین حال دنج و دلپذیر عوض کنند در حالی که کلیات ساختمان حفظ گردد. در امر بازسازی هر قسمتی که مالک لازم بداند تغییر خواهد کرد و سایر نقاط بازسازی می شوند.

استفاده از متریال باکیفیت و مدرن

عکس هایی از خانه های بازسازی شده به همراه توضیحات
نمونه کار طراحی و اجرای بازسازی خانه با متریال های مرغوب و باکیفیت (تصویر شماره 4)

مصالح ساختمانی زیادی در کشور تولید می شود اما فقط تعدادی از آنها کیفیت کافی را برای استفاده در بنا دارند. استفاده از متریال های بی کیفیت به زودی به شما ثابت خواهد کرد که تلاش تان برای بازسازی و زیباسازی خانه بی نتیجه بوده و دوباره به تعمیرات نیاز پیدا می کنید. نکته مهم در متریال ها این است که اگر شما کار خود را به یک تیم قابل اعتماد نسپارید باعث می شود تا مصالح ساختمانی بی کیفیت را به نام متریال های مرغوب در بازسازی ها استفاده کنند و بعد از گذشت زمانی کوتاه از این موضوع خبردار شوید.

تیم کارشناسی حرفه ای ما در مجموعه می چینم براحتی کیفیت و قیمت مناسب مصالح ساختمانی و متریال ای مورد نیاز ساختمان شما را تضمین می کند. برای نمونه در عکس بالا، صاحب ملک در نظر داشت تا از بهترین متریال ها در بازسازی خانه خود استفاده کند و در عین حال در هزینه ها نیز نهایت صرفه جویی را نماید.

بدین منظور با مشورت تیم مشاوره رایگان ما به این نتیجه رسید که بهتر است از جنس درجه 1 برای بازسازی کف و فضاهایی که در معرض استهلاک بیشتر هستند بهره ببرد. این نظر به آن دلیل بود که هر چه متریال های به کار برده شده در خانه کیفیت بالاتری داشته باشند، هزینه دوباره سازی کمتری متوجه مالک می شود. اگر از مصالحی که کیفیت مناسبی ندارند در کوتاه مدت دوباره باید بازسازی صورت بگیرد و این کار هزینه را در طول زمان بسیار بالا می برد.

کیفیت مصالح ساختمانی در طولانی مدت اثر خود را نشان می دهند و با هزینه هوشمندانه می توانید در زمان و پول خود برای بازسازی صرفه جویی کنید. البته بودجه شما در زمان بازسازی نیز تاثیر مهمی در استفاده از این متریال ها دارد و اگر نتوانید از پس هزینه های مصالح درجه 1 برآیید پیشنهاد می کنیم با کارشناسان ما در این زمینه حتما مشورت کنید. ما به شما در انتخاب جنس مقاوم و در عین حال دارای قیمت مناسب کمک می کنیم.

طراحی فضای داخلی مناسب

عکس هایی از خانه های بازسازی شده به همراه توضیحات
نمونه کار طراحی و اجرای بازسازی فضای داخلی ساختمان به صورت ایده آل (تصویر شماره 5)

به فضای خانه قدیمی خود نگاه کنید. در گذشته نیاز به اتاق های بیشتر یک عرف بود. اتاق مهمان و بسیاری اتاق دیگر در خانه ساخته می شد اما امروزه این گونه طرح ها طرفدار ندارد. دلیل آن کاهش جمعیت خانواده است و از طرفی کوچکتر شدن متراژ خانه ها گنجایش چندین فضای مجزا را ندارد. به همین خاطر طراحان جدید ساختمان تمام تلاش خود را می کنند تا از مساحت یک بنا بتوانند بهترین طرح و نقشه را به دست آورند. این طرح باید ویژگی های زیبایی و کاربردی را داشته باشد تا بتواند نیاز ساکنین را برآورده کند.

طراحی فضای داخلی یک علم است و نیاز به کسانی دارد که بتوانند با مهارت تمام همه نیازهای یک خانه را فراهم نمایند. تیم طراحی فضای داخلی ما در مجموعه می چینم مطابق با متراژ خانه شما و حفظ بخش های اساسی آن می تواند زیباترین و امروزی ترین خانه را برایتان طراحی کند. تیم اجرا ما نیز این طرح ها را با تمام جزئیات برای بنای شما پیاده سازی می کنند.

برای نمونه به عکس بالا نگاه کنید. فضای داخلی این پروژه توسط تیم طراحی و اجرای مجموعه می چینم فضای کلی را توانسته است به زیبایی عوض کند. حذف دیوار جداکننده راهرو از پذیرایی تا حد زیادی به زیبایی این خانه کمک کرده است. در این پروژه، راهرو بخشی از پذیرایی شده که امکان استفاده بیشتر فضا را به آن بخشیده است. از طرفی با همین تغییر سبک خانه به حالت مدرن درآمده که آن حالت خوش امروزی را دارد. دریافت نور طبیعی در پله ها نیز از مزیت چنین طراحی زیبایی است.

بیشتر پروژه های بازسازی ما در شرکت می چینم برپایه اصول طراحی امروزی در ساختمان است تا بهترین فضا و مطابق با استانداردهای جهانی را به ساکنین ارائه دهیم. تلاش ما برای حفظ اصالت یک خانه و تطبیق آن با معیارهای امروزی بنا می تواند یک ساختمان شیک و زیبا برای شما باشد تا در آن آسایش و راحتی بیشتر همراه با احساس خوشی را داشته باشید.

طراحی چیدمان فضا

عکس هایی از خانه های بازسازی شده به همراه توضیحات
نمونه کار طراحی و اجرای چیدمان خانه مطابق با روش های مدرن(تصویر شماره 6)

چیدمان وسایل خانه نیز در زیبایی آن تاثیر بسزایی دارد. اگر نتوانید چیدمان درستی در خانه ایجاد کنید، شکل خانه مدرن و زیبای شما عوض می شود. برای آن که بتوانید یک چیدمان مناسب برای خانه خود پیدا کنید باید با مفهوم چیدمان در ساختمان های امروزی آشنا باشید. تیم طراحی و اجرای چیدمان شرکت میچینم نه تنها به شما در این زمینه مشاوره های لازم را می دهند بلکه می توانند در اجرای آن نیز کمک کنند.

چیدمان یک عنصر اساسی برای آرامش و زیبایی محسوب می شود و باید به دقت طراحی و اجرا شود. برای مثال در عکس بالا که یک پروژه بازسازی و اجرای چیدمان برای تیم ما بود، با توجه به رنگ مورد علاقه صاحب ملک، متریال های ساختمانی را انتخاب کردیم و سپس در اجرای چیدمان نیز این طیف رنگی رعایت شده است.

احساس مالک از سکون در رنگ موجود که به آرامش تعبیر می شود می تواند تمرکز فرد را در انجام کار بالا ببرد. از طرفی سادگی این رنگ ها به حس خوب در انسان کمک می کند. این ترکیب با توجه به چیدمان مناسب می تواند در بلند مدت روی روان فرد تاثیر گذاشته و او را از استرس و نگرانی های روزمره خلاص کند.

استفاده از متریال ها و چیدمان های شبیه به هم نوعی نظم به خانه می دهد و در بازسازی ها بهتر است تمامی این موارد رعایت شود تا بتوان آسایش و آرامش واقعی را در بخش های خانه تجربه کرد. آنچه که یک چیدمان را جذاب می کند سادگی و در عین حال رعایت اشتراکات با فضای بازسازی شده است که در این پروژه به خوبی دیده می شود.

کلام آخر

تمامی مواردی که در بالا ذکر شد لازم است در بازسازی ساختمان رعایت شود تا بتوانید با کمترین هزینه خانه خود را تعمیر کنید. معمولا تمام کسانی که قصد بازسازی خانه را دارند در تلاشند تا فضای خانه شان تغییراتی داشته باشد.

این تغییرات بیشتر مطابق با طرح های امروزی ساختمان است و مالکین دوست دارند در آن آرامش را تجربه کنند. طراحی زیبا و اجرای حرفه ای می تواند به شما برای داشتن حس خوب و آرامش در خانه کمک کند.

برای مشاوره و سفارش با کارشناسان ما در  شرکت بازسازی میچینم تماس بگیرید. مجموعه ما افتخار دارد که بیش از 7 سال در کنار شما هموطنان عزیز فعالیت می کند. این مجموعه تمامی مواردی که در بالا بیان شد را در مشاوره و اجرای بازسازی ساختمان ها تا کنون رعایت می کند. آسایش و آرامش شما اولین تلاش ما برای کار در زمینه بازسازی و خانه قدیمی ، بازسازی ویلا قدیمی به صورت تخصصی است تا بتوانیم بهترین کیفیت را ارائه دهیم.

خدمات بیشتر از شرکت بازسازی می چینم :

بازسازی خانه کلنگی

بازسازی زیر زمین

بازسازی خانه روستایی قدیمی

بازسازی ساختمان های اداری

بازسازی بیرون ساختمان

بازسازی آشپزخانه

بازسازی اتاق خواب

بازسازی ایوان خانه

بازسازی لابی ساختمان

بازسازی سرویس بهداشتی

مرمت خانه های قدیمی

تعمیرات ساختمان در تهران

پیمانکاری بازسازی ساختمان